Owce stoją w kolejce do McDonalda
Źródło: Facebook/Andrew Thomas

Stado owiec przejęło znaną restaurację podczas pandemii. Poszły zamówić fast fooda?

27 Kwietnia 2020

Owca też czasem lubi zjeść poza domem. Co więcej, okazuje się, że lubi jedną z najbardziej znanych restauracji na świecie.

W związku z epidemią koronawirusa zostały wprowadzone obostrzenia dotyczące funkcjonowania w przestrzeni publicznej. Zakazy i nakazy mocno ograniczają możliwość przemieszczania się. Nie dotyczy to jednak zwierząt - te w pełni wykorzystują ulice świecące pustkami i przejmują kontrolę nad kolejnymi miastami. Robią sobie nawet wypady do restauracji!

Co owca zamawia w drive thru?

Andrew Thomas był świadkiem niesamowitej sceny. Pewnego dnia, kiedy przechodził obok restauracji McDonald's zobaczył... grupkę owiec chodzących jak gdyby nigdy nic przed lokalem. Zwierzęta wyglądały, jakby czekały na odbiór zamówienia, albo zwolnienie miejsca przy stoliku. Chodziły wokół budynku, rozglądały się i czekały aż drzwi do jednego z najbardziej znanych na świecie fast-foodów się przed nimi otworzą. Jakie musiało być ich zdziwienie, gdy okazało się, że restauracja jest zamknięta! Owce z niedowierzaniem sprawdziły nawet, czy okienko drive thru również nie funcjonuje. Również przy nim spotkał je bolesny zawód.

Andrew nie mógł ukryć rozbawienia. Od razu chwycił za telefon i uwiecznił obserwowaną scenę. Widok był rzeczywiście przezabawny! Zdjęcie umieścił na swoim profilu na Facebooku i od razu miliony internautów zaczęło je udostępniać dalej. Fotografia stała się hitem w sieci i wywołuje uśmiech, który w obecnych czasach jest towarem bardziej niż deficytowym.

- Pomyślałem, że się tym podzielę, bo wszyscy w social mediach ubolewają nad tym, jak bardzo brakuje im McDonalda! - mówi Thomas w wypowiedzi dla LADibible - Więc postanowiłem z tego trochę zażartować i teraz cały internet śmieje się z mojego zdjęcia!

Nie wiadomo, ile jeszcze potrwa ogólnoświatowa kwarantanna. Natomiast jedno jest pewne - zwierzęta muszą się z niej bardzo cieszyć! Mogą cieszyć się swobodą, jakiej nie zaznały od niepamiętnych czasów.

Ciekawe, które inne lokale zostaną "zdobyte" przez zwierzęta... Jak myślcicie - co owce chciały zamówić w restauracji? Musiały być bardzo zawiedzione, że nie udało im się złożyć zamówienia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Frytki z ketchupem, czy bez?Frytki z ketchupem, czy bez?
Unsplash/Sam Carter

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Właściciel zmarł z powodu koronawirusa. Chihuahua szuka nowego domu, jest w schronisku za granicą
  2. Uratowali lisa z hodowli na futra. Teraz zwierzę zachowuje się jak pies
  3. Dyrektor Biebrzańskiego Parku Narodowego wyznaczył nagrodę za wskazanie podpalacza. W pożarze zginęło wiele zwierząt
  4. Zostawiła pitbulla samego z niemowlęciem. Gdy wróciła do pokoju, nie mogła uwierzyć
  5. Szczeniak odegrał tragiczną scenę. Właściciele myśleli, że to koniec
  6. Znalazł 3-dniowe szczenięta w kontenerze. Pieski umierały w okropnych warunkach

Źródło: theanimalclub.net

Następny artykuł