ośmiornic na twarzy vloggerki
Źródło: https://www.youtube.com/South China Morning Post

Kobieta próbowała ugryźć ośmiornicę. Zwierzę przeszło do kontrataku

14 Lipca 2020

Ośmiornica stanowi przysmak w wielu krajach świata. Przygotowywany na różne sposoby owoc morza zachwyca amatorów ekskluzywnej kuchni swoim smakiem i fakturą. O ile można debatować nad tym czy ich odłów i konsumpcja są etyczne, nie ma wątpliwości, że zjadanie zwierzęcia żywcem stanowi przykład okrucieństwa wobec żywej istoty. Filmik ze zdarzenia trafił do sieci.

Ośmiornica żyła, gdy kobieta próbowała ją zjeść. Vloggerka, znana ze spożywania dziwnych dań z owoców morza postanowiła nagrać film z konsumpcji żywego stworzenia. Licząc na wzrost popularności zdecydowała się na ten kontrowersyjny krok oraz prowadzenie transmisji na żywo. Nie przewidziała jednak, że to nie ona może być gwiazdą tego odcinka jej show. Uwagę i sympatię widzów zagarnął ośmioramienny mięczak, który przyssał się do jej twarzy.

Nieliczni potrafią dostrzec beagle'a ukrytego w sypialni. Tylko 3% osób potrafi znaleźć go w 10 sekundNieliczni potrafią dostrzec beagle'a ukrytego w sypialni. Tylko 3% osób potrafi znaleźć go w 10 sekundCzytaj dalej

Ośmiornica zaatakowała kobietę

Seaside Girl Little Seven, bo tak nazywa się pochodząca z chińskiego miasta Lianyungang nie spodziewała się oporu ze strony głowonoga. Sądziła, że podobnie jak w wypadku już przyrządzonych mięczaków, jedyną barierę przed skonsumowaniem jej może być odruch wstrętu przed nietypowym pokarmem. Nie doceniła jednak znajdującego się na jej talerzy zwierzęcia. Gdy próbowała wsadzić sobie do ust jedną z macek ośmiornicy ta wykorzystała okazję do przeprowadzenia kontrataku. Od razu przyssała się do twarzy przerażonej vloggerki. Kobieta zaczęła krzyczeć z bólu, gdy ramiona mięczaka zacisnęły się na jej ustach i policzkach. Na 50-cio sekundowym nagraniu widzimy jak kobieta szarpie się z morskim stworem krzycząc i powtarzając, że jego uchwyt sprawia jej ból. W akcie okrutnej zemsty na następnym filmiku pokazała jak zanurza zwierzę, które jedynie broniło się przed śmiercią w gorącym oleju.

Internauci krytykują zachowanie vloggerki

Nawet dla fanów nietypowych dań z owoców morza, zjedzenie żywego zwierzęcia stanowiło barierę, której nikt nie powinien przekraczać. Na kobietę spadła fala krytyki, spotęgowana aktem okrucieństwa jakiego dopuściła się w kolejnym filmie. Komentujący filmik fani nie szczędzili wobec niej słów krytyki:

-Nie rozumiem czemu ona tak panikuje, ośmiornica robi jedynie to, co jej się nie udało - czytamy w komentarzach.

- Dostałaś na co zasłużyłaś. To, co chciałaś zrobić jest okropne. Biedna ośmiornica - stwierdza jeden z widzów.

- Zawsze chciałem być ośmiornicą, bo mógłbym spoliczkować 8 osób o takich pomysłach na raz- wyznaje kolejny.

Poza tymi, dość wyważonymi, biorąc pod uwagę czyn kobiety komentarzy pojawiło się też wiele mniej cenzuralnych. Trudno się dziwić oburzeniu internautów.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:
1. Kociak wygląda, jakby go namalował Picasso. Internauci oszaleli na jego punkcie
2. Nie zdążyli do kliniki i stało się, na parkingu. Niesamowite nagranie podbija internet
3. Doda w pięknych słowach pożegnała swojego psiego przyjaciela. Nie żyje Bestia
4. Niecodzienna akcja policji. By uratować mastiffa przesiadł się z radiowozu na kajak
5. Polscy youtuberzy podjechali pod Kościół dorożkami. Tak świętowali chrzciny córki
6. Zdjęciem psów zdradził, z kim się spotyka? Antek Królikowski nie uciszy już plotek

Źródło: South China Morning Post

Następny artykuł