Opiekunka
Źródło: youtube/CBS Los Angeles

Zostawiła szczeniaka sam na sam z nową opiekunką do zwierząt. Kiedy obejrzała nagranie z monitoringu, serce podeszło jej do gardła

6 Listopada 2020

Opiekunka do zwierząt została zaproszona do domu właścicielki 10-miesięcznego szczeniaka. Kobieta miała pilną sprawę do załatwienia, dlatego poprosiła profesjonalistkę o przypilnowanie czworonoga. Gdy wróciła i spojrzała na swojego pupila, nabrała podejrzeń. Nagranie z domowego monitoringu ujawniło niewyobrażalny skandal.

Opiekun do zwierząt, nazywany również petsitterem, to wymarzona praca dla wszystkich tych, którzy całym sercem kochają zwierzaki domowe. Profesjonalny opiekun do zwierząt powinien wzbudzać zaufanie właścicieli, którzy powierzają mu ukochanych pupili, a także zadbać o to, aby pod ich nieobecność czworonogi były nakarmione, wybiegane oraz przede wszystkim - szczęśliwe.

Koty dla alergików. 5 najlepszych ras, które nie wywołają uczuleniaKoty dla alergików. 5 najlepszych ras, które nie wywołają uczuleniaCzytaj dalej

Opiekunka do zwierząt została sam na sam ze szczeniakiem

W Polsce zawód petsittera zdobywa coraz większą popularność. Miłośnicy zwierząt, którzy z pewnych powodów nie mogą przygarnąć własnego pupila, pragną połączyć pasję z pracą i podjąć się opieki nad cudzym psem czy kotem.

Niestety, wysyp ogłoszeń z samozwańczymi ekspertami do opieki nad zwierzętami stwarza ryzyko zatrudnienia nieodpowiedniej osoby. Na własnej skórze przekonała się o tym właścicielka 10-miesięcznego szczeniaka.

Kobieta mieszkająca w Victorville w Kalifornii była zmuszona poszukać kogoś, kto zajmie się jej psiakiem, kiedy będzie załatwiać sprawy poza domem. Jej wybór padł na profesjonalną opiekunkę. Petsitterka zdobyła jej zaufanie i na kilka godzin została z maleńkim czworonogiem sam na sam w domu.

Zaniepokojona właścicielka postanowiła sprawdzić, jak miewa się jej pupil, dlatego obejrzała nagranie z ukrytej kamery zamontowanej w jej salonie. Gdy zobaczyła, do czego doszło pod jej nieobecność, zakręciło jej się w głowie.

DZISIAJ GRZEJE:1. Pies zaatakował małego chłopca. Kilka sekund później dzieje się coś niebywałego
2. Sesja narzeczeńska u Pawła z "Rolnik szuka żony". Zakochani z Baśkami w tle
3. Koty dla alergików. 5 najlepszych ras, które nie wywołają uczulenia

Nagranie z kamery przyprawia o dreszcze

Gdy właścicielka szczeniaka obejrzała wstrząsające wideo, do oczu momentalnie napłynęły jej łzy. Na filmie widać, jak opiekunka, zatrudniona z ramienia profesjonalnej agencji, rzuca szczeniakiem z całej siły o podłogę!

Tak brutalne zachowanie ze strony opiekunki do zwierząt, której obowiązkiem jest dbać o swoich podopiecznych i nie dopuścić do tego, aby stała im się krzywda, jest niedopuszczalne. Właścicielka pokrzywdzonego psa wiedziała, że nie może pozwolić na to, aby jej ukochany piesek w dalszym ciągu znajdował się pod okiem opiekunki z piekła rodem.

Kobieta od razu wróciła do domu i z miejsca zwolniła fatalną petsitterkę. Zagroziła jej, że wniesie na nią skargę, lecz znalazła lepszy sposób, aby dać jej nauczkę na całe życie. Nagranie pochodzące z ukrytej kamery zostało rozesłane do większości stacji telewizyjnych, które zdemaskowały okrutną opiekunkę do zwierząt. Wraz z ich publikacją na antenie programu informacyjnego, kariera nieczułej petsitterki zakończyła się raz na zawsze.

Całe szczęście szczeniakowi nic się nie stało, lecz nagranie z Kalifornii powinno być wystarczającą przestrogą dla łatwowiernych właścicieli zwierzaków.

ZOBACZ WIDEO:

Mała kotka podchodzi do wielkiego husky. Po chwili robi najsłodszą rzecz na świecieMała kotka podchodzi do wielkiego husky. Po chwili robi najsłodszą rzecz na świecieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  2. Nowe, drakońskie kary za brak maseczki. Prezydent Andrzej Duda zadecydował
  3. Przygarnęła dzikiego lwa, zdjęcia zwierzęcia i jej córki wywołują dreszcze. "Nie do wiary, jacy byliśmy głupi"
  4. Na 30 metrach kwadratowych mieszkały 164 psy. Szczegóły są porażające
  5. Matka z córką usłyszały piszczenie ze śmietnika. Zajrzały do środka i potwierdziły się najgorsze obawy
  6. Policja ponownie staje na wysokości zadania. Dzielny sierżant nie czekał ani chwili ratując życie 80-latka
  7. Gessler pouczyła Polaków jak robić mizerię, placki ziemniaczane i buraczki. Zastosujesz się?

źródło: wamiz.pl

Następny artykuł