Na opiekunkę skoczył czarny jaguar
Źródło: youtube/Naty's Adventures

Czarny jaguar skoczył na opiekunkę. Drapieżnik nie miał zamiaru puścić jej wolno

20 Września 2020

Opiekunka o imieniu Naty pełni opiekę nad czarnym jaguarem. Pewnego dnia podzieliła się w sieci nagraniem, które wprawiło tysiące osób w osłupienie. Chodzi o wideo przedstawiające jej drapieżnego kota, który niespodziewanie obnażył swoją nieokiełznaną stronę i skoczył wprost na kobietę. Dziki kot prawie zabił ją... swoją wyjątkową słodyczą! To trzeba zobaczyć na własne oczy.

Opiekunka zajmująca się dzikim kotami w Brazylii postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazać światu, z jakimi wyzwaniami mierzy się podczas pracy z drapieżnikami. Kobieta opublikowała w sieci krótkie nagranie, które pokazuje z ogromną dokładnością, jak wygląda "atak" ze strony czarnego jaguara oraz jak należy się zachować w jego obliczu. Całe szczęście, obyło się bez ofiar. Uprzedzamy, to wideo potrafi zaskoczyć!

Żyją jak pies z kotem? Wiemy czemu popularni pupile się nie dogadująŻyją jak pies z kotem? Wiemy czemu popularni pupile się nie dogadująCzytaj dalej

Opiekunka nagrała zabawę z jaguarem

Czarny jaguar to piękny i elegancki w swych ruchach drapieżnik, który zaliczany jest do wielkich kotów. To trzeci co do wielkości przedstawiciel swej rodziny po tygrysie i lwie. Jednakże, chociaż jest obdarzony wrodzonym instynktem łowieckim, to we wczesnym okresie rozwoju jego zachowanie nie różni się przesadnie od domowego kociątka, który uwielbia skakać na swojego właściciela podczas wspólnych zabaw. Naty na własnej skórze poznała, co to znaczy zostać zaatakowanym przez rozbrykanego, malutkiego jaguara.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zostały 4 dni, aby uratować ciężarną klacz i niedawno narodzone źrebię. Liczy się każda złotówka
2. Zmaltretowany kociak pełzał po ulicy. Zabrali go ze sobą, niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda
3. Głodny niedźwiedź napadł 84-latkę w lesie. Zwierzak nie wiedział, że zadarł z niewłaściwą osobą

Zwierzak o kruczoczarnym futerku doskoczył do swojej opiekunki, próbując zachęcić ją do niewinnych igraszek. Kociak nie chciał puścić jej wolno, dlatego umożliwił jej ucieczkę, rzucając się wprost na jej nogi. Mały jaguar, uzbrojony w zaostrzone kły i pazury oraz powalający urok osobisty, wyżył się na znoszonych spodniach i butach opiekunki. Kobieta w ogóle się tym nie przejęła, w końcu to wciąż tylko kocie dziecko, prawda?

Prawdopodobnie to nie pierwszy raz, kiedy stała się "ofiarą" swojego podopiecznego. Nawet jeśli za pewien czas wyrośnie na drapieżnika pokaźnych rozmiarów to na obecną chwilę jest całkowicie niegroźny i jedyne, do czego jest zdolny to kradzież milionów serc. Dokonał tego w zdumiewająco szybkim tempie. Tysiące rozbawionych internautów pozostawiło pod nagraniem mnóstwo komentarzy, zachodząc w głowę, jak kobiecie udało się ujść cało z tej opresji. Niektórzy zastanawiali się, kiedy Naty będzie zmuszona zakupić nową parę butów. Cóż, czasami trzeba coś poświęcić, jeśli w grę wchodzą słodkie wybryki małego kociaka, czyż nie?

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Za 5-złotówkę możesz dostać 1,5 tysiąca złotych. Od razu zacznij przeglądać szuflady
  2. Lew i dziecko występowali w programie na żywo. Wystarczyłyby sekundy, by doszło do tragedii
  3. Żyją jak pies z kotem? Wiemy czemu popularni pupile się nie dogadują
  4. Porażające wieści ze świata. Uprowadzili krokodyla i zażądali okupu, powody zaskakują
  5. Podkarpacie. Chciał pokazać córeczkom weselną bramę. W drodze na miejsce zaatakowały go rozwścieczone osy
  6. Nikt się nie spodziewał. TVN przekazał alarm dla 2 województw, lepiej nie wychodzić z domu

Źródło: youtube.com

Następny artykuł