Ola Kwaśniewska z kotem
Źródło: instagram.com/aleksandraleksandrowna

Pokazała zdjęcie z młodości, fani oniemieli. Dziś polska gwiazda ma 39 lat, w jej sercu cały czas są zwierzęta

15 Października 2020

Ola Kwaśniewska dba o swoją prywatność. Dziennikarka wielokrotnie pokazywała fanom i paparazzi granicę pomiędzy tym, co publiczne, a tym co wolałaby zachować dla siebie. Z tego względu jej wielbiciele cieszą się każdym udostępnianym przez nią na Instagramie zdjęciem, niezależnie od tego, z którego okresu jej życia pochodzi. Najnowsze, które pokazała gwiazda wywołało niemałe poruszenie!

Ola Kwaśniewska podzieliła się ostatnio zdjęciem z młodości, na którym przytula kota. Fotka wraz z opisem nawiązywały w zabawny sposób do obecnej pogody. Kobieta napisała: "Nie wiem jak u Was, ale moim zdaniem ostatni raz było ciepło mniej więcej wtedy". Córka prezydenta pokazała przy okazji, jak wyglądała wiele lat temu. Fani byli zachwyceni. Pod zdjęciem widnieje mnóstwo pozytywnych komentarzy, chwalących jej urodę, jak i dyskusji na temat warunków atmosferycznych. Wydaje się, że komentujący kompletnie nie zwrócili uwagi na widocznego mruczka, dowodzącego, że już od najmłodszych lat celebrytka kochała zwierzęta.

Pies ma całkowicie zieloną sierść. Powód jest inny, niż można się spodziewaćPies ma całkowicie zieloną sierść. Powód jest inny, niż można się spodziewaćCzytaj dalej

Ola Kwaśniewska dała się poznać jako miłośniczka zwierząt

Kobieta starannie dobiera umieszczane przez siebie w mediach społecznościowych informacje. Jedną z cech, których nigdy nie ukrywała, jest jej miłość do czworonogów. Najpierw był pies dziadków o imieniu Blek. Od tej pory zawsze towarzyszył jej psi przyjaciel. Dwa lata temu w emocjonalnych słowach opowiadała o odejściu swojego długoletniego kompana. Opublikowała wtedy na Instagramie czarno-białe zdjęcie owczarka niemieckiego, do którego była bardzo przywiązana. Kleksik niestety nie przeżył operacji, która miała uratować mu życie. Serce Aleksandry Kwaśniewskiej "rozpadło się wtedy na milion kawałków".

- Uważam, że jedynym sensem tego, że psy żyją krócej, jest to, iż dzięki temu możemy dać fajne życie większej ich liczbie. Każdego psa ma się w sercu i kolejny nie wymazuje tego poprzedniego - stwierdziła w wywiadzie dla magazynu Mój Pies i Kot.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pies pasterski na pracy zdalnej. Przezabawne wideo trafiło do sieci
2. Czy kot płacze? Co oznaczają łzy w oczach kota
3.
Szczeniaczek myślał, że umie chodzić po wodzie. Prawda okazała się bezwzględna

Ola Kwaśniewska pochwaliła się kolejnym psiakiem

Niedawno dziennikarka udostępniła w serwisie Instagram zdjęcie z nowym pupilem. Podpisała je "Autoportret z piranią". Od tej pory obserwujący ją fani debatują na temat tego, czy to nawiązanie do podgryzającego ludzi szczeniaka, czy w ten sposób podzieliła się imieniem nowego zwierzaka. Wygląda jednak na bardzo szczęśliwą z powodu kolejnego czworonoga, który pojawił się w jej życiu. Zgodnie z przytoczonym wyżej cytatem, ma szanse na zmianę losu kolejnego malucha.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Wyświetl ten post na Instagramie.

#autoportretzpiranią

Post udostępniony przez Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od dzisiaj po 2080 złotych "na rękę". O pieniądze może starać się duża grupa Polaków
  2. 4-latka po śmierci ukochanego psa napisała list do Boga. Kilka dni później stało się coś zaskakującego
  3. Dlaczego pies śpi w nogach? Powód jest bardzo przemyślany
  4. Pies ma całkowicie zieloną sierść. Powód jest inny, niż można się spodziewać
  5. Kot nie był przekonany do niemowlęcia. Któregoś dnia podszedł do niego i zrobił niezwykłą rzecz
  6. Eid Mar - prawdopodobnie najdroższa moneta na świecie. Jej historia jest niesamowita

źródło: instagram, psy.pl

Następny artykuł