Ojciec rzucił się na pomoc córce
Źródło: youtube/Linditrim Gashi

Ojciec rzucił się na ratunek dziecku. Kamera nagrała niewyobrażalne sceny

31 Lipca 2020

Ojciec został okrzyknięty bohaterem przez tysiące internautów, którzy obejrzeli zaskakujące nagranie. Odważny rodzic zawstydził wszystkich mężczyzn, stając w obronie swojej zaledwie 2-letniej córeczki. Szybki refleks ojca pozwolił mu obronić dziecko przed niespodziewanym zagrożeniem.

Ojciec, choć często stawiany jest w roli rodzica drugiej kategorii powoływanego do opieki nad dzieckiem tylko w kryzysowych sytuacjach, gdy nie może jej pełnić mama albo babcia, umie udowodnić, że dobro jego potomka jest wartością priorytetową i potrafi fantastycznie wypełniać swoje obowiązki. Jednym ze znakomitych przykładów na to, jak powinno wyglądać ojcostwo jest mężczyzna z nagrania opublikowanego na platformie Youtube, który obronił swoje dziecko przed tajemniczym napastnikiem.

W przeraźliwy sposób traktowali zwierzęta. Ukryta kamera zarejestrowała wszystkoW przeraźliwy sposób traktowali zwierzęta. Ukryta kamera zarejestrowała wszystkoCzytaj dalej

Ojciec rzucił się na pomoc dziecku

Nagranie zarejestrowane przez monitoring działki rozpoczyna się ujęciem uchylonych drzwi ogrodzenia, w których staje pewien człowiek. Mężczyznę czeka na kogoś, lecz już po chwili widać, że wchodzi na teren posesji w towarzystwie 2-letniej córeczki. Ojciec niesie w ręku różowy plecaczek i dziarskim krokiem wchodzi na teren ogrodu, pomagając przy tym swojemu dziecku przejść przez wysoki próg. Mężczyzna początkowo nie odrywa wzroku od swojego córki, nie chcąc, żeby przypadkiem zrobiła sobie krzywdę, lecz kiedy zorientował się, że maluchowi udało się wejść na ścieżkę i idzie tuż za nim, ruszył wprost do frontowych drzwi. Po ich lewej stronie znajdowała się drewniana altanka, która przykuła uwagę dziewczynki. Dziecko zatrzymało się na chwilę i dojrzało, że coś lub ktoś jest pod zadaszeniem!

DZISIAJ GRZEJE:1. Rzecznik ministra zdrowia komentuje dzisiejszy raport. Nie ma dobrych informacji na weekend
2. Dzieci pudla i labradora są super słodkie. Ciężko oderwać wzrok od szczeniaków
3. Gęś trzęsła się porzucona na ulicy. Gdy podeszli bliżej zorientowali się, że pod skrzydłem chowa inne zwierzątko

Wtem, spod altanki wybiegł ciemny pies, który skierował się wprost na sparaliżowane strachem dziecko. Ojciec nie czekał długo, zareagował w ułamku sekundy, rzucając w kierunku psa różowym plecakiem. Przestraszone zwierzę uciekło w popłochu, a mężczyzna pobiegł za nim, żeby upewnić się, że jego podopiecznemu już nic nie zagraża. Nagranie kończy się wzruszającą sceną, na której ojciec bierze córeczkę w ramiona i przytula ją mocno do piersi. Dramatyczna sytuacja rozegrała się dosłownie w ciągu sekund, jednak ojciec nie stracił zimnej krwi i udowodnił, że jest istnym wzorem do naśladowania. Użytkownicy wyrazili podziw dla zasług ojca w licznych komentarzach pod filmem i żartobliwie zastanawiali się, czy mężczyzna postąpi podobnie w przyszłości, kiedy jego ukochana córka przyprowadzi do domu chłopaka. Jedno jest pewne, taki ojciec to prawdziwy skarb!

Pomóc psom z Radys można TUTAJ.

ZOBACZ NAGRANIE:

ŚLEDŹ NAS NA INSTAGRAMIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dariusz Siatkowski obchodziłby dziś 60. urodziny. Śmierć męża Kasi z filmu ”Kogel-mogel” do dziś jest zagadką
  2. Przypadkiem znaleźli autokar wypełniony zawiązanymi siatkami. Otworzyli jedną i ich zmroziło, zawartość ścina z nóg
  3. 17-latek ożenił się z 51-latką. Jak wyglądają i jak im się wiedzie 18 lat później?
  4. Odebrany interwencyjnie labrador zmienił się nie do poznania. Wcześniej był głodzony, mieszkał w piwnicy
  5. Mężczyzna wskoczył do wodnego zbiornika w zoo. Wszystko się nagrało
  6. Doberman zaczął biec w kierunku dziewczynki. Wszystko się nagrało
  7. Nie tylko w Karpaczu sytuacja jest skandaliczna. Na południu Polski władze ostrzegają, nie mają już sił

Źródło: youtube.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł