Łabędź kontra ogromny pies
Źródło: youtube/ Frenchie1656

Ogromny łabędź zaatakował psa, właścicielka nie miała nic przeciwko. Przechodnie nagrali okropne zdarzenie

18 Września 2020

Ogromny łabędź przechadzał się alejkami blisko zbiornika wodnego. Ptak robił ogromne wrażenie na spacerowiczach, był kolosalnych rozmiarów. Pewna właścicielka psa pozwoliła swojemu pupilowi spróbować zaprzyjaźnić się z ptakiem. Ten był jednak innego zdania. Zobaczcie, co zrobił.

Wideo, które Wam prezentujemy od wielu lat cieszy się w sieci sporą popularnością. Wszystko przed olbrzymiego ptaka, który pokazał wszystkim, kto tutaj rządzi. Jak wiemy łabędzie nie należą do najprzyjemniejszych ptaków. Są piękne i wspaniale się na nie patrzy, ale potrafią boleśnie dziobnąć swojego przeciwnika. Zdarza im się atakować ludzi. Pamiętajmy to nie są słodkie pieski czy kotki, powinniśmy przy nich uważać.

Mężczyzna woła swojego pupila. Z daleka wygląda jak pies, ale po chwili widać, czym jest naprawdęMężczyzna woła swojego pupila. Z daleka wygląda jak pies, ale po chwili widać, czym jest naprawdęCzytaj dalej

Niebezpieczny łabędź

Pies próbował zbliżyć się do białego ptaka, ale ten nie miał na to ochoty. Rozpostarł przed nim swoje skrzydła, a chwilę później zaatakował nimi czworonoga! Zwierzę wyglądało na przerażone. Kompletnie nie wiedziało, co się dzieje. Łabędź był bardzo agresywny. Nie miał ochoty na nawiązywanie nowych znajomości, a już szczególnie z odmiennym gatunkiem. Co ciekawe właścicielka pupila godziła się na wszystko, widać było, że jest zafascynowała sytuacją, która właśnie ma miejsce. Dopiero po chwili odeszła z czworonogiem. Łabędź również oddalił się w swoją stronę. Nie miał już ochoty przebywać w tym towarzystwie.

Kobieta próbowała uspokoić psa, głaskała go, pocieszała. Nie odeszła jednak w drugą stronę. Chwilę później ponownie usiadła na ławce, patrząc z bliska na wkurzonego łabędzia, który był na swoim terenie. Internauci oburzyli się jej zachowaniem. Dlaczego właścicielka pupila nie zabrała go wcześniej, a postanowiła przed zdenerwowanym ptakiem, który mógł wyrządzić mu krzywdę?

DZISIAJ GRZEJE: 1.Będą zmiany w transporcie zwierząt samolotem. Nowe prawo wejdzie w życie w 2021 roku
2. Psy zakradły się do pokoiku niemowlaka. Ukryta kamera uchwyciła, co zrobiły, rodzice nie mogli się otrząsnać
3.Rolnik szuka żony. Widzowie zastanawiają się jakie zwierzęta hoduje Paweł. Znamy odpowiedź

- W bajkach Disneya łabędzie są słodkie i małe, ale tutaj widzimy, że są olbrzymie i mają ochotę wykończyć psy.
- Nie wierzę, 99 proc. właścicieli zwierząt jest po prostu głupia.
- Ta kobieta jest okropna i nie powinna posiadać psa - rozpisywali się internauci pod filmikiem zamieszczonym na YouTubie.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Normalny banknot 10 zł może kosztować fortunę. Wystarczy, że posiada jedną cechę
  2. 3 śliczne pieski odwiedziły dom królowej Elżbiety. Chwilę później zwijały się w niewyobrażalnych cierpieniach
  3. Mężczyzna woła swojego pupila. Z daleka wygląda jak pies, ale po chwili widać, czym jest naprawdę
  4. Jak obliczyć wiek kota? Większość właścicieli mruczków nie ma pojęcia
  5. Pies czekał na śmierć w deszczu na środku drogi. Doszło do tragedii, nie miał już siły
  6. Potężne zagrożenie w części Polski. IMGW bije na alarm

Źródło: youtube.com

Następny artykuł