Panda ukryta w bałwanach
Źródło: Facebook/Gergely Dudás - Dudolf

Obrazek jest niesamowicie trudnym testem na spostrzegawczość. Tylko 1% ludzi jest w stanie go zdać

29 Czerwca 2020

Obrazek autorstwa młodego grafika o imieniu Gergely Dudás - Dudolf, który pojawił się na stronie Podaj.to jest nie tylko uroczą ilustracją utrzymaną w stylistyce dla dzieci. Rysunek, który przedstawia całą armię bałwanów skrywa zaskakującą tajemnicę. Nikt, przy pierwszym rzucie oka, nie może się spodziewać, że autor obrazka schował pośród zimowych "stworzeń" nikogo innego, tylko... pandę! Odnalezienie jej wcale nie jest takim prostym zadaniem, tylko najbardziej spostrzegawcze osoby są w stanie od razu zauważyć ukrytą koneserkę bambusa.

Obrazek, który stał się hitem w sieci tuż po tym, jak został opublikowany przez swojego autora, uzdolnionego rysownika o imieniu Gergely Dudás - Dudolf, trafił ostatnio na łamach portalu Podaj.to. Urocza, utrzymana w nieco dziecinnym stylu, ilustracja przedstawia bardzo dużą ilość bałwanów. Niektóre z nich mają jakieś specjalne atrybuty - jeden z nich posiada cylinder, jeszcze otula się kolorowym szalikiem. Jednak nikt nie spodziewałby się, że oprócz tego, że ilustracja jest ładna i urocza, jest również bardzo trudnym testem na spostrzegawczość. Jej autor schował pośród bałwanów żywe, prawdziwe zwierzę - pandę. Jesteście w stanie ją wypatrzyć bez korzystania z podpowiedzi?

77-latka wyszła na spacer. Kiedy zobaczyła na mieście kota sąsiada, zamurowało ją. Wiedziała, że nie jest dobrze77-latka wyszła na spacer. Kiedy zobaczyła na mieście kota sąsiada, zamurowało ją. Wiedziała, że nie jest dobrzeCzytaj dalej

Rzesze internautów łamią sobie głowę nad obrazkiem - gdzie ukrywa się panda?

Codziennie w sieci pojawiają się coraz to nowsze obrazkowe zagadki, a internauci są stawiani przed kolejnymi wyzwaniami i testami na spostrzegawczość. Kiedy portal Podaj.to podzielił się ze swoimi czytelnikami i czytelniczkami uroczą ilustracją autorstwa popularnego, młodego artysty, Gergely Dudás - Dudolfa, rebus w oka mgnieniu stał się hitem. Na pozór nie mamy do czynienia z niczym szczególnym - utrzymany w stylistyce ilustracji dla dzieci obrazek przedstawia całą armię bałwanów. Jednak w rysunku tkwi haczyk - pośród śnieżnych "stworzeń" ukryła się wielbicielka raczej ciepłego klimatu, koneserka bambusa. Pomiędzy białymi ludzikami znajduje się panda. Niestety, znalezienie jej wcale nie jest takim prostym zadaniem - nawet najbardziej spostrzegawcze osoby mają spore problemy z dopatrzeniem się, gdzie ukrywa się piękny, ogromny ssak.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją
2. Rodzice tylko na chwilkę zostawili noworodka samego ze swoim psem. Niebywale, co zrobiły zwierzaki, wszystko się nagrało

Zobaczcie zdjęcia poniżej i znajdźcie na fotce uroczą pandę. Na pierwszym obrazku jest łamigłówka, natomiast na drugim już gotowa podpowiedź. Widzicie pandę bez podpowiedzi?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Widzicie pandę?Widzicie pandę?
Facebook/Gergely Dudás - Dudolf

OdpowiedźOdpowiedź
Facebook/Gergely Dudás - Dudolf

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Owczarek niemiecki i corgi właśnie zostali rodzicami. Ich szczeniaki są niezwykłe
  2. Mężczyzna spadł z drabiny i zemdlał. Jego pies zrobił niesamowitą rzecz, ratownicy nie mogli uwierzyć
  3. Ktoś zatrzymał samochód przy drodze i zabrał yorka. 14-letnia suczka jest chora, wyznaczono nagrodę
  4. Zamknęła córkę w domu z kotami i szczurami na 26 lat. Żywiła ją kocią karmą, straszne
  5. Tylko 1% ludzi widzi na rysunku kota. Czy jesteś wśród nich?
  6. Zostawił psa w samochodzie w najgorętszy dzień roku. Temperatura w środku rosła z każdą minutą

Źródło:m.podaj.to

Następny artykuł