niewidomy pies
Źródło: youtube.com/Caters Clips

Niewidomy pies po operacji pierwszy raz widzi panią. Niesamowita reakcja wzrusza do łez

15 Listopada 2020

Niewidomy pies został znaleziony przez kobietę i mężczyznę, którzy od razu się w niej zakochali i postanowili adoptować. Uroczy, czarny pies w typie spaniela nie widział zupełnie nic przez około 3 lata. Właścicielka postanowiła to zmienić i ufundowała suczce operację, umożliwiającą widzenie. Gdy psina pierwszy raz patrzy na panią, można się rozpłynąć!

Niewidomy pies błąkał się zupełnie sam po ulicach Los Angeles, gdy dostrzegła go para - Holly i Bart. Od razu było widać, że psina ma poważną zaćmę, która uniemożliwiała jej widzenie. Małżeństwo niewiele myśląc, postanowiło zabrać suczkę do weterynarza i sprawdzić, czy wszystko z nią w porządku. Okazało się, że zaćmę można wyleczyć, a biedna psina żyje w kompletnej ciemności od prawie 3 lat.

Kotek urodził się z wydłużoną nogą, jakiej jeszcze nikt nie widział. Właściciele od razu go oddaliKotek urodził się z wydłużoną nogą, jakiej jeszcze nikt nie widział. Właściciele od razu go oddaliCzytaj dalej

Niewidomy pies widzi panią

Małżeństwo zakochało się w niewidomej psinie i postanowili, że po prostu musi wrócić z nimi do domu. Nazwali ją Olive, od ulicy, na której pierwszy raz ją spotkali. Wzięli też za cel jak najszybsze poddanie jej odpowiedniej kuracji, by znów mogła widzieć.

Nagrali cały proces przygotowujący Olive na ten szczególny dzień, a także jej pierwszą reakcję na ich widok. Wcześniej mogła tylko domyślać się, jak wyglądają ludzie, którzy ją uratowali. Kiedy niewidomy pies odzyskuje wzrok i pierwszy raz patrzy na swoją właścicielkę, trudno się nie rozpłynąć! Widać, że psina jest oszołomiona i wszystko obserwuje z niezwykłą fascynacją.

Jednak sielanka pary i ich uleczonego psa nie trwała niestety długo. Krótko po operacji okazało się, że problemy z oczami Olive są dużo poważniejsze, niż początkowo myślał weterynarz. Po uleczeniu zaćmy, oczy zaatakowała jaskra. Weterynarz podjął decyzję, że najlepiej będzie usunąć psu obie gałki.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Mama powiedziała córkom, że nie dostaną wymarzonego psa. Zapanowała histeria, wtedy ojciec zrobił niezwykłą rzecz
2. Ma 70 lat i schudła blisko 60 kilogramów. Teraz przeszła kolejną spektakularną metamorfozę
3. 14 owczarków niemieckich otoczyło małą dziewczynkę. Ojciec wszystko nagrał

Niewidomy pies jest optymistą

Mimo tych wzlotów i upadków niewidomy pies zdaje się zachowywać pogodę ducha. Właściciele cieszą się, że Olive jest taką optymistką i nie żałują, że oddali psu wzrok, nawet jeśli to było jedynie na krótką chwilę. Wystarczy spojrzeć na reakcję suczki, gdy ich widzi, by zobaczyć, że psina naprawdę kocha panią i pana, oczywiście z wzajemnością.

- Jesteśmy wdzięczni, że Olive jest w naszym życiu, ponieważ każdego dnia wnosi do naszego domu tyle radości i miłości, bez niej nie byłoby tak samo - przyznają właściciele na swoim kanale na YouTube.

ZOBACZ WIDEO:

Wizyta malutkiego kota u weterynarza stała się walką o przetrwanie. Nikt tego nie przewidziałWizyta malutkiego kota u weterynarza stała się walką o przetrwanie. Nikt tego nie przewidziałCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

   1. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
   2. Już od jutra, będzie łagodzenie obostrzeń, ale reżim na granicach. Za granicą trudności dla podróżnych z Polski
   3. W opolskim pies rzucił się na ośmiolatkę. Przewieziono ją helikopterem do szpitala
   4. Dlaczego kot śpi na człowieku? Ma swoje bardzo ważne powody
   5. Otrzymała wymarzony prezent od dzieci. Kiedy starsza pani zmarła, jej syn wyznał poruszającą prawdę
   6. Pitbull zauważył w okolicy ciężarną kotkę. Zrobił dla niej niewiarygodną rzecz, właściciel wszystko uwiecznił
   7. Przetestowali nowe telefony i aż zamarli. iPhone pozostał w tyle, zaskakujące zestawienie

źródła: woofwoof.tv

Następny artykuł