Kąpiel kot
Źródło: facebook/Vinh Quang Phạm

Dziadek zademonstrował, jak kąpać niemowlę. Reakcja futrzastego asystenta rozśmiesza do łez

21 Listopada 2020

Niemowlę w każdej chwili miało zjawić się na świecie, dlatego przyszły tata chciał się należycie przygotować do wejścia w nową rolę. W tym celu poprosił własnego ojca o radę, jak powinien kąpać dziecko, aby nie stała mu się krzywda. Dziadek wpadł na genialny pomysł, jak wytłumaczyć cały proces w praktyce. W tym celu zaprosił do pomocy malutkiego mruczka.

Mieszkańcowi Wietnamu o imieniu Vinh Quang Phum wkrótce miało urodzić się pierwsze dziecko. Kiedy początkowo dowiedział się o ciąży swojej partnerki, był wniebowzięty, lecz z czasem zaczął się coraz bardziej denerwować perspektywą pojawienia się na świecie jego własnego maleństwa. Wciąż miał wiele wątpliwości, jak prawidłowo zająć się dzieckiem, aby rosło zdrowe i szczęśliwe.

Danuta Martyniuk paraduje w naturalnym futrze z lisa. W sieci rozpętała się burza, Danuta Martyniuk paraduje w naturalnym futrze z lisa. W sieci rozpętała się burza, "klasy za kasę nie kupi"Czytaj dalej

Dziadek nauczył syna, jak kąpać dziecko

Młody mężczyzna postanowił zasięgnąć porady u eksperta, który opiekę nad dzieckiem miała w małym palcu. W tym celu odwiedził swojego ojca i poprosił o wytłumaczenie, jak powinien obchodzić się z noworodkiem podczas pierwszej kąpieli.

Przyszły dziadek z wielką przyjemnością zaoferował pomoc. Wtedy jeszcze nie wiedział, że jego niekonwencjonalny sposób nauczania stanie się hitem w Internecie.

Wietnamczyk wyciągnął maleńką wanienkę i postawił ją na stole, po czym przywołał do siebie biało-rudego kocurka. Z pomocą kiciusia postanowił zademonstrować dorosłemu synowi najlepszy sposób na wykąpanie niemowlęcia.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pomalowany na zielono, chory pies został znaleziony na ulicy. Prawda o jego sierści zadziwia
2.Rząd ogłosił zmiany w obostrzeniach. Dotyczą galerii handlowych, gastronomii i nauki zdalnej
3. Dlaczego pies mruczy? Rozwiązanie zagadki nie powinno cię dziwić, istnieje proste wytłumaczenie

Niezawodny asystent

Vanh o mało nie pękł ze śmiechu, kiedy zobaczył, co jego ojciec wyrabia z mruczkiem. Od razu chwycił za telefon i zaczął nagrywać praktyczny poradnik.

Na wideo widzimy, że mężczyzna demonstruje na zwierzaku najważniejsze kroki bezpiecznego mycia dziecka. Zaczyna od przygotowania niezbędnych atrybutów, po czym skrupulatnie przechodzi przez całą kąpiel.

"Przytrzymaj szyję, a następnie połóż dłonie na pośladkach, co da ci lepszy chwyt. Trzymaj go pod pupą i połóż go w wanience” - wyjaśnia tata po wietnamsku.

Niewiarygodne jest to, że przez cały film futrzasty asystent wydaje się być niezwykle zrelaksowany. Nawet się nie wyrywa, kiedy mężczyzna przenosi go z kanapy wprost do wanienki. Leży grzecznie na plecach i pozwala, by mężczyzna dokończył demonstrację.

Wygląda na to, że kociak rozumie, jak ważną rolę pełni w pokazie, dlatego grzecznie współpracuje z ekspertem. Trudno się dziwić, że nagranie stało się absolutnym hitem w sieci. Zachowanie mruczka jest po prostu mistrzowskie!

ZOBACZ WIDEO:

Owczarek niemiecki spędził 5 lat na łańcuchu. Nagrano moment, gdy po raz pierwszy zobaczył oceanOwczarek niemiecki spędził 5 lat na łańcuchu. Nagrano moment, gdy po raz pierwszy zobaczył oceanCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. Morawiecki wygadał się, co z wyjazdami na Boże Narodzenie. Pilnie zaapelował do Polaków
  3. Szlachetny gest polskiego proboszcza. Gdy zobaczył 10 szczeniaków w potrzebie, nie mógł postąpić inaczej
  4. Agnieszka Włodarczyk uciekła z ukochanym w tropiki. Fani są zaniepokojeni, co stanie się z jej zwierzętami?
  5. Zoo ma ogromny problem. "Nie można wysłać słonia na urlop"
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Terapia odmładzająca XXI wieku. Naukowcy są w stanie częściowo odwrócić procesy starzenia się, niewiarygodne osiągnięcie

źródło: petportal.pl

Następny artykuł