ręka niemowlaka
Źródło: pixabay.com/RitaE

Tragiczna śmierć 12-dniowego niemowlęcia. Rodzice dopuścili się porażającego zaniedbania

21 Września 2020

Niemowlę spało spokojnie w swoim pokoju. Jego rodzice byli wtedy w domu, choć znajdowali się w innych pomieszczeniach. W pewnym momencie wydarzyło się coś, co na zawsze zmieniło ich życie. Usłyszeli krzyki i płacz swojego dziecka. Gdy dotarli na miejsce, chłopiec był cały we krwi. Choć od razu wezwano karetkę, dziecko zmarło w wyniku otrzymanych obrażeń.

Do okropnej sytuacji doszło w brytyjskim mieście Woodlands, w dystrykcie Doncaster. Z początku nie było jasne, kto odpowiada za śmierć dziecka. Przybyli na miejsce policjanci zdecydowali się aresztować obydwoje rodziców, 35-letniego Stephena J. i 27-letnią Abigail E. Tłumaczenia rodziców były jasne, więc teraz staną przed Sądem. Choć winny okazał się... pies, to Stephen i Abigail odpowiedzą za zabójstwo przez rażące zaniedbanie.

Skandaliczne zachowanie nieletnich. Najpierw rzucali w ptaki przedmiotami, później było jeszcze gorzejSkandaliczne zachowanie nieletnich. Najpierw rzucali w ptaki przedmiotami, później było jeszcze gorzejCzytaj dalej

Niemowlę zostało zagryzione przez owczarka

Niemowlę zostało zagryzione przez owczarka niemieckiego. Zwierzę wydostało się ze swojego kojca i niepostrzeżenie wdarło się do domu, gdzie zabiło 12-dniowe dziecko. Według policjantów tragedii można było uniknąć, ponieważ kojec psa był nienależycie zabezpieczony. Choć znajdował się w rogu ogrodu, płotek miał być za niski. Pies bez problemu przeskoczył ogrodzenie i wszedł do mieszkania przez uchylone drzwi. Rodzice dziecka byli w domu, ale nie zauważyli momentu, kiedy pies wchodzi do środka. Ojciec miał być w innej części domu, natomiast matka w łazience.

Dlaczego owczarek zagryzł 12-dniowe dziecko? Z relacji wujka chłopca wynika, że pies nigdy wcześniej nie był agresywny. Łasił się do wszystkich odwiedzających małżeństwo osób. Nie jest jasne co sprawiło, że rzucił się na bezbronne dziecko.

DZISIAJ GRZEJE:1. Kobieta zatańczyła przed zbiornikiem z delfinami. Wybuchła śmiechem, gdy zobaczyła reakcję publiczności
2. Rodzice zainstalowali kamerkę w pokoju syna. Gdy włączyli nagranie, zaniemówili widząc, co w nocy robi dziecko
3. "Piątka dla zwierząt" wprowadzi nowe świadczenia. Niektóre czworonogi dostaną emeryturę, ile wyniesie?

Rodzice niemowlaka opuścili areszt za kaucją

Stephen i Abigail zostali mocno doświadczeni przez los. Rok wcześniej jej były partner, ojciec trójki jej dzieci zmarł na sepsę, którą został zarażony w szpitalu. Kilka lat wcześniej odszedł jej ojciec. Przyjście na świat nowego dziecka miało stanowić dla niej nowy początek. Jej przyjaciółka określiła je jako "promyczek nadziei na zachmurzonym niebie". Niestety wydarzyła się kolejna tragedia. Parę zwolniono za kaucją jednak na tym nie koniec ich kłopotów. Odpowiedzą przed sądem za zabójstwo przez rażące zaniedbania. Ich obrońcy będą próbowali dowieść, że rodzice zmarłego tragicznie niemowlaka dołożyli wszystkich starań, by zapobiec temu, co się wydarzyło.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pamiętacie Bronkę z “Daleko od szosy”? Aktorka wreszcie zdradziła jedną z największych tajemnic serialu
  2. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  3. Nagrała najbardziej zadowolonego lisa na świecie. Zachowuje się zupełnie jak pies
  4. Jego pies wciąż uciekał z podwórka. Mężczyzna wybudował płot, niestety nie przemyślał jednego
  5. Kociak pochwalił się obłędnymi umiejętnościami kulinarnymi. Kto nie chciałby mieć go w kuchni?
  6. Niestety, koniec dla córki Adama Małysza. Jeszcze niedawno bawiła się na wakacjach w Chorwacji

źródło: radiozet.pl

Następny artykuł