Niemowlę zalewało się łzami
Źródło: youtube/WaioliCoCo

Niemowlę okropnie płakało. Maltańczyk wpadł na zdumiewający sposób, jak sprawić by przestało

21 Września 2020

Niemowlę nie mogło przestać płakać. Cały czas wydawało z siebie donośne krzyki, próbując zwrócić uwagę rodziców. Wszystko na nic, przez dłuższą chwilę nikt nie reagował. Dziecko nadal krzyczało i zalewało się łzami, dlatego pies nie widział innego wyboru, jak samemu wkroczyć do akcji. Zabawne wideo przedstawia interesującą metodę na uspokojenie zdenerwowanego malucha.

Niemowlęta potrafią swoim krzykiem osiągnąć wyjątkowo wysokie tony, od których głowa o mało nie pęka. Pewna japońska rodzinka zmagała się z notorycznymi wybuchami płaczu najmłodszego członka rodziny. Rodzice próbowali już wszystkich metod, lecz żadna z nich nie była wystarczająco skuteczna. Pozostało im załamać ręce z bezradności i zastanawiać się, gdzie popełnili błąd. Wciąż zachodzili w głowę, zadając sobie pytanie, co powinni zrobić, aby ich pociecha uspokoiła się chociaż na chwilę. Z pomocą przybył czworonożny przyjaciel człowieka, który postanowił przechytrzyć malucha i wykorzystać jego broń przeciwko niemu samemu.

Słoniątko przestraszyło się własnego kichnięcia. Chwilę później zrobiło rzecz, którą zrobiłoby każde dzieckoSłoniątko przestraszyło się własnego kichnięcia. Chwilę później zrobiło rzecz, którą zrobiłoby każde dzieckoCzytaj dalej

Niemowlę zamilkło, gdy maltańczyk dał popisowy występ

Rodzice niespokojnego dziecka nagrali jedno z wybuchów płaczu swojego malucha. Na wideo widać, że szkrab leży na materacu i co chwilę się niepokoi. Cisza była brutalnie rozrywana przez jego krzyki, aż cała buzia zrobiła mu się czerwona od ciągłego płakania. Przy jego boku przesiadywał biały piesek drobnych rozmiarów. Pupil rodzinki jest przedstawicielem rasy maltańczyk, który ma niezły łebek na karku. Szybko wpadł na świetny sposób, jak uspokoić dziecko, aby w domu znów zapanował spokój.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Krowa tonęła we łzach. Myślała, że jedzie na rzeź, niespodziewanie kierowca ciężarówki obrał inny kurs
2. Rodzice zainstalowali kamerkę w pokoju syna. Gdy włączyli nagranie, zaniemówili widząc, co w nocy robi dziecko
3. "Piątka dla zwierząt" wprowadzi nowe świadczenia. Niektóre czworonogi dostaną emeryturę, ile wyniesie?

Kiedy dzieciaczek tylko zaczynał płakać, maltańczyk momentalnie odpowiadał mu przenikliwym wyciem. Zaskoczony niemowlak spoglądał w stronę czworonoga, a na jego twarzy malowało się ewidentne skonfundowanie. Krzyki dziecka na tym nie ustały. Sytuacja powtórzyła się jeszcze kilkakrotnie, lecz za każdym razem pies próbował zagłuszyć płaczącego bobaska. Zmieszany maluch w końcu zrozumiał, że dalsze próby nie mają większego sensu. Po kilku minutach samoistnie spotulniał. Rodzice muszą być bardzo wdzięczni swojemu pupilowi za to, że mogą na niego liczyć nawet w najtrudniejszych momentach.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pamiętacie Bronkę z “Daleko od szosy”? Aktorka wreszcie zdradziła jedną z największych tajemnic serialu
  2. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  3. Rudy kotek chciał udowodnić mamie, że jest groźny jak król lew. Nie wszystko poszło po jego myśli
  4. Corgiemu nagle zrzedła mina. Powód był wielkim zaskoczeniem, właściciel padł ze śmiechu
  5. Kociak pochwalił się obłędnymi umiejętnościami kulinarnymi. Kto nie chciałby mieć go w kuchni?
  6. Niestety, koniec dla córki Adama Małysza. Jeszcze niedawno bawiła się na wakacjach w Chorwacji

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Następny artykuł