Labrador i niemowlę
Źródło: youtube/Swift Family

Niemowlę raczkuje w stronę labradora. Po chwili dzieje się niemożliwe, wszystko zostało nagrane

16 Listopada 2020

Niemowlę uczące się raczkować zbliżyło się w kierunku ogromnego psa rasy labrador. Rodzice przyglądali się jednemu z najważniejszych etapów w rozwoju ich dziecka z zafascynowaniem, dlatego udokumentowali je na nagraniu. Gdy dziecko było już bardzo blisko czworonoga, zwierzak o czarnym futerku nachylił się w jego stronę i dał mu nagrodę za świetnie wykonaną robotę.

Niemowlę zaczyna raczkować już między szóstym a dwunastym miesiącem życia. Nie ma jednak sztywnych reguł, co do tego, kiedy dziecko powinno zacząć raczkować. Kiedy już bobas opanuje do perfekcji sztukę siadania, zacznie uczyć się kręcenia wokół własnej osi, a dopiero z czasem przechodzi do treningu przesuwanie swojego ciałka. Raczkowanie jest jednym z etapów milowych w rozwoju dziecka, dlatego to oczywiste, że dumni rodzice z zamiłowaniem nagrywają pierwsze kroki swoich pociech, aby później spoglądać na nie z nostalgią.

Dlaczego pies kładzie się przy Twoich stopach? Spanie w nogach jest ważnym sygnałem, lepiej go nie bagatelizowaćDlaczego pies kładzie się przy Twoich stopach? Spanie w nogach jest ważnym sygnałem, lepiej go nie bagatelizowaćCzytaj dalej

Niemowlę raczkowało do ogromnego labradora

Rodzina Swift mieszkająca w Stanach Zjednoczonych prowadzi na platformie Youtube kanał, gdzie od 2013 roku nieprzerwanie publikuje wideo z ich codziennego życia. Kilka lat temu Amanda i Don Swift podzielili się w sieci nowiną o przywitaniu na świecie pierworodnej córeczki - Harper. Maleństwo w mig stało się oczkiem w głowie świeżo upieczonych rodziców, którzy odtąd większość filmów poświęcali właśnie jej.

Po kilku miesiącach od narodzin, kiedy dziewczynka podrosła i zaczęła samodzielnie raczkować, pan i pani Swift postanowili nagrać jej pierwsze próby przemieszczania się po salonie. Towarzyszył jej w tym nie kto inny, jak długoletni członek rodziny - 8-letnia suczka rasy labrador o czarnym umaszczeniu.

Savannah, bo tak zwie się czworonożny przyjaciel państwa Swift, znalazła się pod opieką swoich właścicieli, kiedy miała zaledwie dziesięć tygodni. Od tamtej pory Amanda i Don włożyli ogromne starania w to, aby ich pupil był idealnie wyszkolony i obeznany w obchodzeniu się z najmłodszymi.

Chcieli mieć pewność, że zanim Harper pojawi się w ich życiu, Savannah będzie gotowa na wejście w rolę jej opiekunki i najlepszej przyjaciółki. Całe szczęście, Savannah zakończyła trening sukcesem, dlatego nic nie stało na drodze ku temu, aby wkrótce przywitała w domu niemowlę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dlaczego kot nie śpi w nocy? Prawda może cię zaskoczyć
2. Nowa wiadomość od PKO BP ucieszy nie tylko klientów banku. Polacy w końcu się doczekali

3. Prezydent Turkmenistanu kocha psy. W stolicy odsłonięto 15-metrowy pomnik jego ulubionej rasy

Przyjaciółki od pierwszego wejrzenia

Bliska więź, jaka łączy malutką Harper oraz jej labradora jest nie do podważenia. Rodzice ufają psu, że nawet przypadkiem nie zrobiłaby niemowlęciu krzywdy, dlatego pozwalają im na wspólne zabawy. Gdy dziewczynka stawiała pierwsze kroki, u jej boku nie mogło zabraknąć suczki.

Wystarczy obejrzeć krótkie wideo z udziałem sześciomiesięcznej córeczki państwa Swift, aby dostrzec, że Savannah nie spuszcza jej z oczu. Wierny czworonóg obserwuje każdy ruch dziewczynki, aby zagwarantować jej bezpieczeństwo.

Kiedy niemowlę wreszcie zbliżyło się do labradora, Savannah postanowiła wynagrodzić wysiłek dziewczynki i złożyła na jej nosku soczystego buziaka. Gołym okiem widać, że suczka jest zachwycona postępami dziecka i nie może się doczekać, kiedy stanie na własne nogi. Co za uroczy widok!

Nagranie z domu państwa Swift stało się ogólnoświatowym hitem. Nie ma, co się dziwić, przez całe nagranie z ust dziecka nie schodzi uśmiech, a reakcja czarnego labradora jest tak słodka, że trudno oderwać od niej wzrok. Sami rzućcie na nią okiem!

ZOBACZ WIDEO:

Dlaczego kot nie śpi w nocy? Prawda może cię zaskoczyćDlaczego kot nie śpi w nocy? Prawda może cię zaskoczyćCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  2. Wicepremier zdradził, co czeka LOT. Padły ostre słowa, chodzi o miliardy
  3. Mały chłopiec otwiera prezent. W środku jest szczeniaczek, reakcja dziecka bezcenna
  4. Dlaczego kot śpi na człowieku? Ma swoje bardzo ważne powody
  5. Rolnik z polskiej wsi chciał zagłodzić krowę na śmierć. Absurdalny powód, nie mieści się w głowie
  6. Dwa jamniki wkradły się do zagrody lwa. Dziki kot zareagował natychmiast
  7. Specyfikacja Galaxy S21 ujawniona w olbrzymim wycieku. Niewiarygodne, co Samsung zamierza upchnąć w środku

źródła: wamiz.pl

Następny artykuł