Niemowlę z kotem
Źródło: youtube/Bored Panda Animals

Zostawiła niemowlę z kotem i wyszła tylko "na minutkę". Widok, jaki zastała po powrocie sprawił, że dech zaparło jej w piersi

12 Listopada 2020

Niemowlę zostało w pokoju bez opieki rodziców. W pomieszczeniu przebywał jedynie biały mruczek, który dołączył do rodziny w wyniku adopcji. Mama dziecka nie miała pewności, jak pupil zareaguje na najmłodszego członka rodziny, kiedy pozostaną sam na sam. Gdy wróciła do pokoju, zdębiała. Po chwili złapała za telefon i nagrała niepowtarzalną scenę. Gdyby nie wideo, nikt by jej nie uwierzył.

Niemowlę śpi w swoim łóżeczku, a Ty chcesz tylko na momencik wymknąć się z pokoju, żeby załatwić sprawę niecierpiącą zwłoki. Niektórzy rodzice uważają, że w wyjątkowych sytuacjach pozostawienie dziecka bez nadzoru opiekunów prawnych jest nieszkodliwą koniecznością. Warto jednak mieć na uwadze, że nawet taka "drobnostka" może okazać się skrajnie nieodpowiedzialną decyzją, która może wyrządzić maluchowi krzywdę. W domu wszystko może się wydarzyć.

Beagle bez przerwy wąchał nos właścicielki. Dopiero gdy lekarz przekazał druzgocącą diagnozę, zrozumiała, że próbował ją ostrzecBeagle bez przerwy wąchał nos właścicielki. Dopiero gdy lekarz przekazał druzgocącą diagnozę, zrozumiała, że próbował ją ostrzecCzytaj dalej

Niemowlę zbliżyło się do kota, gdy mamy nie było w pobliżu

Jednoczesne posiadanie dziecka oraz zwierzęcia domowego może być dla rodziców nie lada próbą ich cierpliwości. Niektóre futrzaki od razu znajdują wspólny język z maluchami, podczas gdy inne potrzebują znacznie więcej czasu, aby zaakceptować najmłodszych członków rodziny.

W okresie zapoznawczym rodzice mogą mieć pewne obawy co do zachowania ich czworonogów. Boją się ich niespodziewanej reakcji, a także zastanawiają się nad tym, czy przypadkiem nie zrobią dziecku krzywdy. Właśnie wtedy opiekunowie powinni trzymać rękę na pulsie i nie dopuszczać do tego, żeby pies czy kot został sam na sam z niemowlęciem, czy małym dzieckiem.

Pewna matka zostawiła swoje niemowlę w towarzystwie niedawno adoptowanego mruczka. Była zmuszona wyjść do innego pomieszczenia, dlatego miała nadzieję, że pod jej nieobecność maluch nie będzie podchodził do relaksującego się zwierzaczka. Jak najszybciej załatwiła swoje obowiązki, po czym skierowała się z powrotem do pokoju. Czekał ją szokujący widok!

Gdy ujrzała na własne oczy, jak trochę zbyt entuzjastyczny malec stoi tuż obok kota i wysuwa ręce, aby złapać zwierzaka za tylne łapy, serce ugrzęzło jej w gardle. To, co stało się po chwili, wprawiło ją w osłupienie.

DZISIAJ GRZEJE:1. Zostawiła szczeniaka sam na sam z nową opiekunką do zwierząt. Kiedy obejrzała nagranie z monitoringu, serce podeszło jej do gardła
2. Internauci w mocnych słowach o Andrzeju i Gienku z "Rolnicy. Podlasie". Nikt się nie spodziewał
3. Dla żartu pochwaliła się dziwacznymi zdjęciami z porodu. Internauci są zniesmaczeni, "powinnaś iść się leczyć"

Mruczek zafundował maluchowi naturalny peeling

W chwili, gdy matka chłopca weszła do salonu, zobaczyła, że czworonóg nadstawia pyszczek w stronę dziecka. Przez myśl przeszło jej, że może się to zakończyć tragicznie, lecz ku jej zdumieniu, kociak nagle zaczął oblizywać główkę niemowlęcia! Robił to z taką pasją, że nikt nie miałby serca przerwać mu rozrywki.

Chłopiec także był zadowolony z nieprzewidzianego zabiegu pielęgnacyjnego. Oparł główkę o ciałko pupila i pozwolił, aby mruczek zafundował mu kąpiel w połączeniu z masażem. Co za uroczy widok!

Mama dziecka nie mogła się powstrzymać, dlatego natychmiast wyciągnęła telefon i nagrała zaskakujące zajście. Krótki film trafił do sieci, gdzie w szybkim tempie zdobył ogromną popularność wśród internautów. Większość z nich rozpływała się nad widokiem rozbrajającego duetu i żartobliwie pisała, że po tak skrupulatnie przeprowadzonym zabiegu główka dziecka będzie lśnić jak po wypolerowaniu.

Warto nie zapominać, że kiedy już pupile i dzieci nawiążą wzajemną nić porozumienia, potrafią swoim zachowaniem zaskoczyć niejednego dorosłego. Z biegiem czasu wyszkolone zwierzaki nabywają umiejętność chronienia swojego przyrodniego rodzeństwa i nigdy nie dopuściłyby się przejawów agresji na bezbronnym maleństwie.

ZOBACZ WIDEO:

Polscy ekolodzy biją na alarm. Zwierzęta giną w zastraszającym tempie, niedługo nie będziemy mogli ich już nigdy zobaczyćPolscy ekolodzy biją na alarm. Zwierzęta giną w zastraszającym tempie, niedługo nie będziemy mogli ich już nigdy zobaczyćCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies zdenerwował się, gdy jego pani wyszła z domu. Z pomocą przyszedł mu przyjaciel kot
  2. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  3. Wchodząc do Biedronki, można się nieźle zdziwić. Za 20 złotych nasz pupil będzie w siódmym niebie
  4. Zdjęcie zaniedbanego psa na polskim podwórku rozwścieczyło internautów. Wolontariusze odkryli przykrą prawdę
  5. Dlaczego kot ma kieszonki w uszach? Niewielu wie, jaka jest ich prawdziwa funkcja, oto rozwiązanie zagadki
  6. Przełomowy dokument UE. Realne wsparcie otrzymają tysiące Polaków
  7. Najgorsze, kardynalne błędy podczas pieczenia psujące smak ciast. Popełnia je mnóstwo osób, a wypieki się nie udają

źródło: funzoo

Następny artykuł