niemowlę i pies
Źródło: youtube.com/Valerie Schicho

Niemowlę próbuje raczkować. Wtedy znikąd pojawią się Jack Russell terrier i robi coś niezwykłego

5 Listopada 2020

Niemowlę nagrane przez rodziców dopiero uczy się, jak dział otaczający je świat. Na wideo widzimy, jak malutka dziewczynka leżąca na dywanie podejmuje pierwsze próby raczkowania. Niestety, jak to bywa z pierwszymi razami, nie idzie jej to najlepiej. Gdy nagle znikąd pojawia się mały piesek, dzieje się niezwykła rzecz.

Niemowlę ma przed sobą niełatwy czas - właśnie uczy się samodzielnie przemieszczać, co, jak każdy z nas wie, ale niekoniecznie pamięta, jest naprawdę trudnym zadaniem. Mała dziewczynka nieudolnie próbuje raczkować po dywanie, kiedy nagle na jej próby zareagował mały piesek jej rodziców. Pomocny Jack Russell terrier postanowił wkroczyć do akcji.

Pies płacze i przytula się do długo niewidzianej właścicielki. Łzy same płyną po policzkachPies płacze i przytula się do długo niewidzianej właścicielki. Łzy same płyną po policzkachCzytaj dalej

Niemowlę próbuje raczkować

Dziewczynka jeszcze nie radzi sobie z samodzielnym poruszaniem się, a jak wiemy, początki bywają trudne. Widzimy, jak niemowlę stara się przesunąć w inne miejsce, leżąc na brzuchu i energicznie wymachując rączkami i nóżkami. Niestety, szybko okazuje się, że to za mało.

Wtedy z pomocą przychodzi piesek, który postanowił osobiście zademonstrować, jak się prawidłowo raczkuje. Znikąd w kadrze pojawia się mały Jack Russell terrier, który czołgając się po dywanie, zerka na dziewczynkę, jakby chciał jej powiedzieć: "Hej, patrz na mnie! Tak to się robi".

Mała od razu zainteresowała się tym, co wyprawia jej czworonożny kolega i po chwili znów zaczęła wymachiwać nóżkami, jakby próbowała mu zademonstrować, jak bardzo się stara. Pies zatrzymał się tuż przed dziewczynką i wyczekująco patrzył, czy uda jej się powtórzyć jego ruchy. Chyba jednak zrozumiał, że to nie takie proste i postanowił, że przekaże niemowlęciu w inny sposób, co ma robić.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dlaczego pies wszystko liże? Wyjaśniamy powody nietypowego nawyku
2. Zostało 6 dni. ARiMR wypłaci dotacje dla kolejnej grupy poszkodowanych
3. Pani Danuta znalazła w lesie 2 małe labradorki. "Wywiezione na pewną śmierć"

Piesek pomaga dziecku

Jack Russell położył się przed dzieckiem na grzbiecie i zaczął wymachiwać łapkami, jednocześnie smyrając się nimi po pyszczku, tak jakby chciał mu pokazać, żeby zbliżyło się do niego. Niemowlę zareagowało na zaczepki psiaka i kilka razy dotknęło go w nosek, z całych sił wyciągając rączki, aż w końcu zniecierpliwiony psiak sam się przysunął i dał dziecko soczystego buziaka.

Choć lekcja raczkowania nie do końca się udała, ten duet z pewnością jeszcze osiągnie wspólnie wiele sukcesów! Determinacja pieska, by nauczyć małą siostrę raczkowania, zwiastuje wspaniałą wspólną przyszłość.

ZOBACZ WIDEO:

Z fermy pod Krotoszynem ocalało tylko kilka lisów. Ale ich stan nie napawa radościąZ fermy pod Krotoszynem ocalało tylko kilka lisów. Ale ich stan nie napawa radościąCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niania znęcała się nad dzieckiem. Wtedy w obronie malucha stanął pies
  2. Będą nowe ograniczenia i zakazy. Mamy potwierdzenie z Kancelarii Premiera
  3. Bernardyn panicznie bał się fryzjera. Wtedy jego właściciel zdjął koszulkę i zrobił coś niesamowitego
  4. Adoptował ciężarną suczkę pitbulla. Nie mógł uwierzyć, gdy zaczęła rodzić
  5. Rząd podjął decyzję. Chcą zabić 17 milionów norek
  6. Wspólnie przeżyli holocaust. Po 71 latach doszło do zdarzenia, które śmiało można nazwać cudem
  7. Nie istnieje szybsze i pyszniejsze ciasto czekoladowe, wystarczy wymieszać kilka składników. Niebo na talerzu, rodzina oniemieje

źródło: youtube.com

Następny artykuł