dziecko i amstaff
Źródło: youtube.com/Luis Castro

Niemowlę zaczepia wielkiego amstaffa. Finał mógł być tylko jeden, wszystko zostało nagrane

4 Września 2020

Niemowlę i ogromny amstaff stali się bohaterami filmiku krążącego po sieci. Widać na nim, jak mała dziewczynka zaczepia ogromnego psa, a tata spokojnie wszystko nagrywa. Choć wielu osobom z pewnością wideo podniosłoby ciśnienie, wystarczy obejrzeć do końca, by odetchnąć z ulgą.

Amstaff jest rasą, która wśród wielu budzi prawdziwy lęk. Dlaczego? Chodzi przede wszystkim o wygląd psów, które prezentują się rzeczywiście nieco groźnie. Potężne i z zaciętym wyrazem pyska, w niektórych krajach są uważane za naprawdę niebezpieczne psy, zakazuje się nawet ich hodowli. Z kolei na przykład w Wielkiej Brytanii amstaffy często służą jako... niańki dla dzieci. Jak jest w tym przypadku?

Doberman i chihuahua w jednym domu. Nie mogło się skończyć inaczejDoberman i chihuahua w jednym domu. Nie mogło się skończyć inaczejCzytaj dalej

Amstaff i niemowlę

Na nagraniu widzimy małą dziewczynkę, która siedzi na podłodze tuż obok potężnego amstaffa. Całe zajście nagrywa siedzący tuż obok tata, który zdaje się w ogóle nie martwić o dziecko. Jak się po chwili okazuje, słusznie. Niemowlę nagle zaczyna wspinać się rączkami po leżącym obok psie, po czym próbuje stanąć. Naciska przy tym na ciało psa i klepie je rączkami próbując utrzymać równowagę. Kilka razy przewraca się nawet prosto na pysk amstaffa i próbuje znów podnieść, jak reaguje na to pies?

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ktoś przywiązał kartkę do obroży psa i zostawił go pod sklepem. Ciężko powstrzymać łzy
2. Niebywałe słowa Kaczyńskiego o Rydzyku. Wielu Polaków przeciera oczy ze zdziwienia

Amstaff przez cały czas grzecznie leży na podłodze i łagodnie macha ogonem. Zupełnie nie przeszkadza mu fakt, że tuż na jego głowie leży małe dziecko. Dziewczynka jeszcze kilka razy próbuje samodzielnie się podnieść, kiedy do akcji wkracza drugi pies, sporych rozmiarów buldog. Psy zaczynają się bawić, a dziewczynka spokojnie odchodzi na bok, tylko po to, by po chwili znów mocno złapać się amstaffa! Pies nadal cierpliwie czeka, aż dziewczynka zakończy swoje zmagania z utrzymaniem pionu. Takie nagranie udowadniają, że agresja nie jest cechą wrodzoną żadnej rasy - za to problemy z psami często leżą po stronie właścicieli, którzy nie umieją wychować swoich podopiecznych.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kultowy produkt z PRL trafi znowu na sklepowe półki. Fani zacierają ręce
  2. Iza: ”Od lat sprzątam u bogaczy, zdradzę wam ich największy sekret. Wszyscy robią rzecz, która wywołuje u mnie mdłości”
  3. Założyli kotu kołnierz na szyję i nagrali, gdy stanął przed lustrem. Nic go tak nie oszołomiło jak własne odbicie
  4. Tygrys uratował mężczyznę przed lampartem. Wideo odbiera mowę
  5. Czarny pies doskoczył do bezbronnych kociąt. Nie do wiary, kto przyszedł im na pomoc, jest nagranie
  6. https://turysci.pl/wiadomosci-060920-hm-interwencje-koszmar

źródło: youtube.com

Następny artykuł