niedźwiedzie
Źródło: youtube/ NEWSBOX24.TV только горячие новости онлайн

Rodzina niedźwiedzi podpłynęła do łodzi. Żołnierze odpalili broń, wszyscy są wściekli

10 Listopada 2020

Rodzina niedźwiedzi podpłynęła do łodzi podwodnej. Weszła na pokład, aby na niej odpocząć, jednak sekundy później już nie żyła! Żołnierze zastrzelili niedźwiedzie, które nikogo nie atakowały.

Do dramatycznej sytuacji doszło na jednej z rosyjskich lodzi podwodnych. Żołnierze podkreślają, że nie mieli wyboru, musieli zabić rodzinę niedźwiedzi, która nikomu nie sprawiała problemów. Ich argumenty nie przekonują jednak wszystkich.

Schronisko pokazało psy na moment przed eutanazją. Panika i strach w oczach, internauci od razu zareagowaliSchronisko pokazało psy na moment przed eutanazją. Panika i strach w oczach, internauci od razu zareagowaliCzytaj dalej

Rosja. Żołnierze zastrzelili niedźwiedzie

Niedźwiedzica wraz z młodymi pływała w okolicy Kamczatki w Zatoce Kraszeninnkowa. Zwierzaki podpłynęły do okręgu podwodnego. Weszły na pokład, aby na niego odpocząć. Nagle dowódca wydał rozkaz o zabiciu całej rodziny. Żołnierze posłusznie wykonali polecenie. Wszystkie misie zginęły.

Śmierć niedźwiedzi została nagrana, a internauci nie pozostawili suchej nitki na żołnierzach marynarki wojennej. Również Rosja skomentowała zachowanie swoich żołnierzy. Jak podaje BBC, marynarze mieli poradzić się instruktora polowania w sprawie "zneutralizowania dzikich zwierząt". Zastrzelenie zwierząt miało być koniecznością.

DZISIAJ GRZEJE:1. Właściciel oddał psa po 9 latach. Nagle zjawił się ktoś w schronisku, na kogo pies nawet nie wiedział, że może liczyć
2. Cała prawda o mamie Zenka Martyniuka. Ma 71 lat, a tak się zachowuje
3. Języki szczeniaków zmieniły kolor na różowy. Nagle było wiadomo, że doszło do zbrodni

Żołnierze mieli zabić niedźwiedzie, aby te nie dopłynęły do zamieszkałych przez ludzi wiosek. Misie w tym regionie stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia. Czy jednak należało je zabijać?

Następny artykuł