misie na hamaku
Źródło: youtube.com/ FAIRVIEWCRITTERCAMS

Chciał uciąć sobie drzemkę na hamaku, jednak był już zajęty. Bawiły się na nim trzy niedźwiedzie. Zdumiewające nagranie

7 Sierpnia 2020

Niedźwiedzie podobnie jak ludzie, lubią poleżeć sobie w wygodnym, zacienionym miejscu. Rodzinka trzech zwierząt, mama i dwa mniejsze misie postanowiła przejąć hamak, pozostawiony przez ludzi na campingu. Na nagraniu udostępnionym w serwisie Youtube na kanale FAIRVIEWCRITTERCAMS widzimy, jak zwierzęta zachowują się, kiedy myślą, że nie są obserwowane.

Niedźwiedzie kojarzą nam się z przerażającym, ogromnymi drapieżnikami. Rzadko kiedy mamy okazję podziwiać je, gdy cieszą się towarzystwem rodziny w komfortowej scenerii. W tym wypadku jednak, kamera zarejestrowała zabawy trójki zwierząt na ludzkim posłaniu. Na początku zwierzaki siedziały na nim spokojnie. Jeden z misiów próbował przykuć uwagę swojej mamy. Na początku był ignorowany przez swojego rodzica, jednak potem dostał aż zbyt wiele uwagi. Matka zaczęła bawić się z dzieckiem, zapominając o drugim, wciąż znajdującym się na hamaku.

Jej mopsy miały problemy z wchodzeniem po schodach. Wybudowała im psią windę, psy wyglądają na zachwyconeJej mopsy miały problemy z wchodzeniem po schodach. Wybudowała im psią windę, psy wyglądają na zachwyconeCzytaj dalej

Niedźwiedzie zachowują się prawie jak ludzie

Zwierzęta wydają się korzystać z legowiska jak z nietypowej zabawki. Huśtają się na nim, gryzą go i chodzą tam i z powrotem po siatce rozpiętej pomiędzy drzewami, sprawdzając jak zareaguje ona na zmiany punktu, w którym ją dociążają. W pewnym momencie jeden z niedźwiadków spadł na ziemię. Zaczął drapać w oczka hamaka, szturchać mamę łapą i pyskiem chcąc jak najszybciej wrócić do zabawy. Jego brat siedział po drugiej strony płachty i nie przejmował się całym zajściem. Mama na początku nie wiedziała jak pomóc swojemu dziecku. Później postanowiła pochylić się nad jego losem. Gdy przesunęła się jednak bliżej krawędzi, legowisko wywróciło się na drugą stronę, a ona i jedno z jej dzieci spadły na ziemie.

DZISIAJ GRZEJE:1. Mężczyzna złapał wyrzuconego na plażę rekina za ogon. Dramatyczne sceny nagrała kamera
2. Szczeniak wygląda jak połączenie kota i psa. Internauci zastanawiają się nad rasą, my już wiemy

Zwierzaki nie zraziły się wypadkiem

Choć zdecydowanie wyglądały na zdezorientowane, upadek na ziemię nie osłabił ich zapału. Zwierzaki od razu podjęły drugą próbę wejścia na zabawny przedmiot. Szybko pozbierały się po upadku, nie wyglądały jakby odniosły jakiekolwiek obrażenia. Wejście na hamak okazało się jednak trudniejsze niż zejście z niego. Jeden z mniejszych misiów chodzi wzdłuż siatki rozpiętej między drzewami, co jakiś czas drapiąc ją od spodu. Niestety nie udaje mu się obniżyć posłania. W końcu małym misiom udaje się wdrapać z powrotem na ich nową zabawkę. Mama spokojnie przygląda się wszystkiemu. Być może zabawa znudziła ją i postanowiła po prostu odpocząć w cieniu, pozwalając swoim dzieciom na jeszcze chwilę radości na nowym w ich środowisku obiekcie.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Byli przekonani, że uratowali szczeniaczki labradora. Kiedy lekarz powiedział im, co to za zwierzęta, zaparło im dech w piersiach
  2. Bezdomny wszedł do restauracji i poprosił o jedzenie za 2 zł. Odpowiedź kasjera zaskoczyła wszystkich świadków
  3. Dlaczego koty ignorują nas, kiedy wołamy je po imieniu? Naukowcy rozwiali wszelkie wątpliwości
  4. Naukowcy dowiedli, które rasy psów najczęściej gryzą dzieci. Tych psów lepiej nie prowokować
  5. Kot patrzy przez szybę błagając właściciela o pomoc. Do ogrodu wkradło się dzikie zwierze. Mężczyzna nie reagował
  6. Dramat na polskim lotnisku. Uderzyli prosto w ziemię

Źródło: psy.pl

Następny artykuł