niedźwiedź wojownik
Źródło: twitter.com/KevinRBrackett

Kiedy turyści zobaczyli niedźwiedzia pobladli. Nauczył się walczyć kijem, wideo

28 Lipca 2020

Niedźwiedź zadziwił wszystkich swoją znajomością sztuk walki, wykorzystujących starożytną broń rodem z dalekiego wschodu. Film z niedźwiedziem demonstrującym swoje umiejętności walki nunchaku obiegł już cały internet. Łatwo dostrzec, że misie poczyniły duże postępy w stosunku do ostatniego pokazu ich umiejętności posługiwania się uzbrojeniem.

Niedźwiedź został przyłapany na treningu walki bronią białą już w 2010 roku. Choć wtedy jego zdolności nie robiły zbyt wielkiego wrażenia. Sceptycy twierdzili, że miś po prostu bawił się kijem, który się złamał. Rzeczywiście, trudno nie przyznać im w tej kwestii racji. Jednak bardzo możliwe, że były to po prostu pierwsze kroki do mistrzostwa, jakie zaprezentował inny przedstawiciel tego gatunku dekadę później. Nagranie z tego roku może stanowić powód do zmartwień,dla osób, które boją się tych wielkich drapieżników.

Border collie ze zdeformowanym pyszczkiem podbił internet. Za jego wyglądem kryje się przykra historiaBorder collie ze zdeformowanym pyszczkiem podbił internet. Za jego wyglądem kryje się przykra historiaCzytaj dalej

Niedźwiedzie opanowują kung-fu

Jedne z największych lądowych drapieżników już teraz stanowią ogromne zagrożenie dla swoich ofiar. Uzbrojone są w długie pazury, stanowiące zakończenia silnych, długich ramion. Ich zęby i szczęki są na tyle mocne, że potrafiłyby przegryźć grubą blachę. Na dodatek dorosły osobnik rozwija prędkość do 50 kilometrów na godzinę.

Nawet pozbawione broni zwierzę jest więc istną maszyną do zabijania. Jeśli na dodatek opanuje sztuki walki, czeka nas scenariusz przypominający fabułę niektórych filmów akcji klasy B. Internauci nie kryją fascynacji tym zjawiskiem. Część publikuje nawet teorie spiskowe, mające dowodzić przeprowadzania tajnych rządowych eksperymentów na niedźwiedziach, które mają stanowić o przewadze danej strony na polu walki. Inni sugerują, że zwierzaki podglądały ludzi oglądających filmy z Brucem Lee.

DZISIAJ GRZEJE:1.Więźniowie zgotowali "przywitanie" ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Nagranie dla wyjątkowo wytrwałych
2. Gadający pies powiedział dziecku, że je kocha. Miłosne wyznanie trafiło do sieci
3. Myślała, że uratowała kota bez ogona. Dopiero po kilku dniach poznała porażającą prawdę

Zdaniem ekspertów, niedźwiedź po prostu lubi bawić się kijem

Jedno jest pewne, w ciągu 10 lat internauci przestali traktować niedźwiedzia z nunchaku jako żart. Pokaz zamkniętego w zoo drapieżnika wzbudził ich podziw. O ile jego pobratymiec z 2010 roku szybko stał się memem, to nagranie z obecnego roku dowodzi, że ten gatunek ma nam jeszcze wiele do udowodnienia. Eksperci studzą jednak zapał internautów.

Przypominają, że podobne zachowania zostały zaobserwowane w stanie naturalnym, u zwierząt, które nie miały kontaktu z człowiekiem. Misie ostrzą czasem pazury na gałęziach drzew. Gdy jedna z nich przyczepi się do jego łapy, wykonują dokładnie takie same ruchy jak bohaterowie popularnych w sieci filmów.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zenon Martyniuk błaga o pomoc. Liczy się każde wsparcie, sytuacja jest dramatyczna
  2. Trudno powstrzymać uśmiech na widok psiaka Gomy. Wygląda jak miniaturowa owca
  3. Oświadczył się plastikowej lalce, niedługo będzie ślub. Wspólne zdjęcia wbijają w fotel
  4. Mocne słowa jednej z polskich fundacji. Ma dość. Po fali krytyki nie chce pomagać już zwierzętom
  5. Fotograf siedział sześć dni w lesie, żeby zrobić zdjęcia lampartom. Opłacało się, efekt jest powalający
  6. Pokazała zdjęcie syna z pierwszego i ostatniego dnia szkoły. Lata minęły, a przyjaciel pozostał
  7. Wspólne wyjście na plażę to dla nich "obciach". Tysiące polskich kobiet przeżywa rozczarowanie

Źródło: youtube.com/Kuya NeL Vlogs

Następny artykuł