Miś zaskoczył turystkę
Źródło: twitter/Raúl Brindis

Niedźwiedź zaskoczył turystkę, stanął tuż za nią. Zachowanie kobiety bardzo dziwi

21 Lipca 2020

Niedźwiedź zaczepił jedną z młodych turystek w parku ekologicznym w Meksyku. Zwierzę nie chciało odejść w swoją stronę, dlatego kobieta wyciągnęła telefon i zrobiła sobie z nim selfie. Fotką z leśnym przyjacielem pochwaliła się w Internecie.

Niedźwiedź mieszkający w meksykańskim parku ekologicznym Chipinque stał się rozpoznawalnym zwierzakiem w sieci, dzięki gościnnemu wystąpieniu na zdjęciu oraz amatorskim nagraniu z zeszłej soboty. Właśnie wtedy po parku spacerowała młoda turystka, która najwidoczniej wpadła miśkowi w oko, ponieważ zbliżył się w jej kierunku, żeby ją obwąchać. Choć w pierwszych chwilach nie można było precyzyjnie stwierdzić, czy zwierzę ma wobec kobiety pokojowe zamiary, to szybko okazało się, że z weekendowego wyjścia po parku zostaną jej niezapomniane wspomnienia i nie tylko!

Dzieci obrzucały małego szczeniaczka kamieniami. Wychudzony piesek cudem się uratowałDzieci obrzucały małego szczeniaczka kamieniami. Wychudzony piesek cudem się uratowałCzytaj dalej

Niedźwiedź miał parcie na szkło

Zwierzę zaczepiło młodą kobietę, wyprostowało plecy, dorównując jej wzrostem i stanęło tuż za jej plecami. Niejednej osobie zapewne włosy stanęłyby dęba, gdyby w ich bliskim otoczeniu pojawił się dziki niedźwiedź, lecz turystka nie wydawała się być przesadnie poruszona tą niebywałą sytuacją, stale zachowując zimną krew. Kiedy miś ją spokojnie obwąchiwał, kobieta wyciągnęła telefon i szybko zrobiła wspólne zdjęcie ze swoim nowym przyjacielem! Niewiarygodnym selfie podzieliła się w sieci, na co wiele osób zareagowało ogromnym zdziwieniem, ale też rozbawieniem.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Czy puma Nubia może tęsknić za właścicielem? Słowa eksperta rzucają światło na sprawę
2. Pies ciągle szczekał na dziecko. Gdy matka pewnego razu weszła do jego pokoju, zamarła

Pamiątka na całe życie, a reakcje władz

Turystka z pewnością będzie cenić tę wyjątkową pamiątkę przez długi czas, w końcu nie każdy ma codziennie okazję do zrobienia sobie wspólnej fotografii z dzikim niedźwiedziem w jego naturalnym miejscu występowania. Jednakże, do zdarzenia odniosły się także władze parku, które zaapelowały na oficjalnym koncie na Twitterze o unikanie wchodzenia w jakiekolwiek interakcje z dzikim zwierzętami. Należy pamiętać, że jest to obszar chroniony, a także dom dzikiej fauny i flory. Obserwacja zwierząt nie jest niczym niezwykłym, jednak to na odwiedzających park spoczywa obowiązek zachowania czujności, rozwagi i unikanie kontaktu ze zwierzętami, które mogą być niebezpieczne.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ciężko uwierzyć, ale w kuchni jest kot. Tylko najbystrzejsze osoby są w stanie go wypatrzeć
  2. Dotarli do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Poznali wszystkie tajemnice
  3. Niesamowite. Wyłowili rybę, która ma część twarzy jak człowiek. Zdjęcia robią wrażenie
  4. Golden retriever dostał nową zabawkę. Właściciel nie przewidział jego reakcji, pies rozśmieszył tysiące internautów
  5. Kiedy należy wykastrować psa? Wszystko zależy od rasy
  6. Kasia Cichopek zdradziła, czemu przerwała jeździć konno. Czy wróci do pasji?

Źródło: polsatnews.pl

Następny artykuł