niedźwiedź
Źródło: pixabay.com

Niedźwiedź pod Warszawą? Miał przebiec drogę kierowcom, podejrzana kolizja

11 Listopada 2020

Niedźwiedź przebiegł drogę trzem kierowcom - tak przynajmniej powiedzieli policjantom. Problem jednak w tym, że... to niemożliwe. Szczegóły tej sprawy są niewiarygodne, trudno stwierdzić, co mogło kierować uczestnikami kolizji.

Niedźwiedź miał przebiec drogę dwóm Ukraińcom i Uzbekowi, którzy uczestniczyli w stłuczce pod Warszawą. Chwilę po północy 10 listopada na drodze w pobliżu miejscowości Parcela pod Warszawą zderzyły się trzy samochody. Uczestnicy wypadku powiadomili drogówkę. Na miejscu okazało się jednak, że historia przedstawiona przez poszkodowanych niekoniecznie składa się do kupy.

Wierna suczka nagle podeszła do trumny właściciela. Żona zmarłego nie mogła uwierzyćWierna suczka nagle podeszła do trumny właściciela. Żona zmarłego nie mogła uwierzyćCzytaj dalej

Niedźwiedź pod Warszawą?

Obywatele Ukrainy i Uzbekistanu, którzy uczestniczyli w kolizji, przedstawili policjantom swoją wersję wydarzeń. Wynika z nich, że kierowca toyoty zderzył się z jadącym przed nim kierowcą mercedesa, który z kolei stuknął w poprzedzającym go bmw.

Powód stłuczki okazał się dość nietypowy. Kierowcy bowiem twierdzili, że przyczyną zderzenia był... niedźwiedź, który miał przebiec im drogę. Problem jednak w tym, że to niemożliwe.

Choć uczestnicy wypadku zgodnie stwierdzili, że się nie znają, policja ma podejrzenia, że cała akcja mogła zostać zaplanowana w celu wymuszenia odszkodowania. Dlaczego? Otóż na Mazowszu niedźwiedzi nie widziano od ponad... 300 lat.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pies przypadkiem zrzucił żelazko z deski do prasowania. Po chwili stało się najgorsze, nagranie z monitoringu wprawia w osłupienie
2. Nie kwarantanna zatrzymuje ich w domach. Kary nic nie wnoszą, mieszkańcy powoli załamują ręce
3. Psia ślina złotym środkiem na rany człowieka? Prawda i mity o lizaniu ran przez zwierzaki

Niewygodna prawda

- Najwyraźniej był to pierwszy od XVII wieku powrót tych ssaków na Mazowsze. Policjanci nie dali im jednak wiary. Działanie mogło być celowe i zaplanowane, możemy mieć tu do czynienia z próbą wymuszenia odszkodowania - cytuje nadkom. Jarosława Sawickiego z policji w Piasecznie portal se.pl.

Jeden z uczestników wypadku został szybko zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Sprawa jest w toku, ale śledczy są pewni, że kierowcy po prostu nie mogli zobaczyć niedźwiedzia pod Warszawą. Mieszkańcy więc nie mają się czego obawiać.

Czy pies powinien spać w łóżku? Uwaga, zaproszenie do wyrka może mieć poważne konsekwencjeCzy pies powinien spać w łóżku? Uwaga, zaproszenie do wyrka może mieć poważne konsekwencjeCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mieszkańcy przeżywają istne piekło. Mówią już o pladze, są małe, włochate i niewyobrażalnie niebezpieczne, koszmar w Wirginii
  2. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  3. Nagrał, co husky robią w nocy w łóżku. Odkrył powód, dlaczego się nie wysypia
  4. Lockdown a spacer z psem? Jak wyprowadzać zwierzęta na spacer?
  5. Bezdomny mężczyzna spędził noc pod drzwiami schroniska. Kiedy zdradził pracownikom powód, serca zabiły im mocniej
  6. "Modę na sukces" pamięta każdy. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje serialowy Forrester?
  7. Gessler przeszła samą siebie. Jej przepis na kotlety po lwowsku jest absolutnym hitem

źródła: se.pl

Następny artykuł