Niedźwiedź
Źródło: eastnews/BERTRAND GUAY

Wszedł do klatki z niedźwiedziem, został śmiertelnie poturbowany. Czy niedźwiedź z cyrku zostanie uśpiony?

7 Października 2020

Pracownik rosyjskiego cyrku wszedł do klatki z niedźwiedziem. Z niewiadomych przyczyn zamknął się w środku, odcinając sobie drogę ucieczki. Niedźwiedź brunatny rzucił się na mężczyznę i poturbował go na śmierć. Władze i pracownicy zoo są wstrząśnięci. Mężczyzna cieszył się nienaganną opinią. Co nim kierowało?

Valentin Bulich był pracownikiem Wielkiego Moskiewskiego Cyrku Państwowego, które miało niedźwiedzie. Mężczyzna był lubiany przez kolegów i koleżanki w pracy, nie miał problemów z kierownictwem. Valentin nie zmagał się z żadnymi uzależnieniami, był przykładnym pracownikiem, oddanym swojej pracy. "Znamy go tylko z pozytywnej strony - nie pił i nie palił, był spokojny, był zrównoważonym, życzliwym młodym człowiekiem" - powiedział jeden z sąsiadów. W dzień wolny dla wykonawców wszedł do klatki z niedźwiedziem, zamknął się w środku, po czym wydarzyła się tragedia! Miś rozszarpał mężczyznę na oczach innych pracowników, którzy próbowali mu pomóc wydostać się na zewnątrz. Zdarł skórę z jego głowy.

Jak pokazać właścicielowi, że jest się głodnym? Pitbull znalazł genialny na to sposóbJak pokazać właścicielowi, że jest się głodnym? Pitbull znalazł genialny na to sposóbCzytaj dalej

Niedźwiedź rozszarpał pracownika cyrku

– W stanie krytycznym został zabrany do Państwowego Szpitala Klinicznego im. Winogradowa, gdzie zmarł z powodu odniesionych ran – poinformowano.

Cyrk oświadczył, że 28-latek dopuścił się "rażącego naruszenia zasad bezpieczeństwa", wchodząc do klatki dla niedźwiedzi. Śledczy próbują ustalić motywy jego działań. Jak doniósł Moskiewski Komsomolec, mężczyzna musiał mieć powód.

DZISIAJ GRZEJE:1. Kotek o dwóch pyszczkach przyszedł na świat. Właściciele nie wierzyli własnym oczom, nikt nie dawał mu szans
2. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
3. Tragiczna wiadomość z Wrocławia. Niestety, nie żyje prawdziwy król

Czy niedźwiedź zostanie zastrzelony?

Cyrk posiada trupę 3 niedźwiedzi, która występuje z rodziną Aleksandrowów. W komunikacie do mediów zaznaczył, że niedźwiedź nie zostanie zastrzelony! Pracownicy organizacji pro zwierzęcych wyrażają zaniepokojenie trzymaniem zwierząt w cyrkach. "Żadne warunki w cyrku nie będą humanitarne z jednego prostego powodu.Trening idzie w parze z okrucieństwem. Cyrki są zawsze okrutne bez granic, a cyrki ze zwierzętami powinny być zakazane" - powiedziała Irina Novozhilova z grupy praw zwierząt VITA.

Nie podano imienia niedźwiedzia.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Niedźwiedź w cyrku - zdjęcie podglądowe Niedźwiedź w cyrku - zdjęcie podglądowe
eastnews/BERTRAND GUAY

Niewidomy i głuchy szczeniak wita swojego opiekuna. Wzruszające nagranieNiewidomy i głuchy szczeniak wita swojego opiekuna. Wzruszające nagranieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dzieciństwo Joanny było piekłem. Nie wiedziała, że bezdomni zmienią jej życie o 180 stopni
  2. Najdroższy kot świata. Kosztuje nawet do 40 tysięcy złotych, jest niewiarygodny
  3. Tragiczna wiadomość z Wrocławia. Niestety, nie żyje prawdziwy król
  4. Oddali go do schroniska, bo wyglądał jak "potwór". Szczeniak otrzymał szansę, niewiarygodne, jak się zmienił
  5. Właściciele psów mogą pójść na urlop. Znana firma wprowadziła urlop psacierzyński. Ile wynosi?
  6. Wielki dramat u Martyniuków. Teraz wiele się zmieni w życiu Zenka Martyniuka. "Pakuję walizki i wyjeżdżam"

Źródła: polsatnews, shareinfo.pl

Następny artykuł