świeczka, nie żyje kobieta
Źródło: pixabay/Arcaion

Wyszła tylko na spacer ze swoim ukochanym psem. Chwilę później już nie żyła, okropna śmierć

30 Września 2020

Spacer z psem zakończył się tragicznie dla 37-letniej kobiety i jej pupila. Właścicielka wyszła tylko na spacer z ukochanym zwierzęciem, nic nie zwiastowało tragedii, która za chwilę się pojawiła. Choć szybko przyjechały służby, nie udało się uratować kobiety i jej psa.

Nie żyje 37-letnia kobieta, która wyszła na spacer ze swoim czworonogiem. Do okropnej sytuacji doszło w poniedziałek przed godziną 6 rano niedaleko portu lotniczrgo Nanaimo w Kanadzie. Kobieta zmarła po potrąceniu przez pojazd, który nie wiadomo, z jakich przyczyn uderzył w kobietę. Według policji do śmiertelnego wypadku doszło w "ciemnej strefie". Co stało się z kierowcą?

Światowy Dzień Zwierząt 2020. Za co kochamy nasze pupile?Światowy Dzień Zwierząt 2020. Za co kochamy nasze pupile?Czytaj dalej

Nie żyje potrącona przez samochód kobieta

Kierowca samochodu marki Nissan potrącił kobietę i jej pupila. Mężczyzna trafił do szpitala z niewielkimi obrażeniami, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Spacerowiczka i jej pies ponieśli śmierć na miejscu. Jak informują zagraniczne media trudno było o ratunek. Rzeczy kobiety np. jej plecak były porozrzucane na 100-metrowym odcinku autostrady. Policja bada dokładnie przyczyny i prosi świadków, przejezdnych kierowców o filmiki, zdjęcia, informacje, które pomogą ustalić jak doszło do śmiertelnego wypadku. W tym miejscu nie było kamer. Każda informacja jest ważna!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Robiła klientce manicure, gdy na stół wskoczył kotek. W głowie się nie mieści, co zaczął wyprawiać
Sądzili, że uratowali szczeniaki. Aż zastygli, kiedy usłyszeli, że to wcale nie są psy

Wypadki drogowe z udziałem pieszych

W 2019 r. doszło w Polsce do 7005 wypadków z udziałem pieszych, a w ich wyniku 793 osoby poniosły śmierć. W porównaniu z poprzednim rokiem liczba ofiar śmiertelnych zmniejszyła się o 10 osób, czyli spadek o 1,2 proc. Najczęściej ich przyczyną było nieustąpienie przez kierowców pierwszeństwa na przejściach. Najwięcej wypadków z udziałem pieszych dochodziło w obszarze zabudowanym, w którym zginęło 510 osób. Ale bardziej tragiczne skutki miały miejsce w obszarach niezabudowanych. Statystyki są bezwzględne. Mówią, że w niemal co drugim wypadku w obszarze niezabudowanym zginął człowiek.

Gdzie dochodzi do największej ilości wypadków? W Polsce najwięcej jest ich w województwach: mazowieckim, łódzkim i wielkopolskim. Najmniej w lubuskim, opolskim i warmińsko-mazurskim. Niezależnie od tego, gdzie się mieszka zawsze należy uważać na drogach, przejściach dla pieszych, miejscach przy drogach. Barierki nie są wystarczającym zabezpieczeniem. Na ucieczkę może być za późno.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od 15 października kolejne podarunki od ZUS. Tysiące Polaków załapie się na mniejsze składki
  2. Labrador i chihuahua mają szczeniaka. Właściciele pokazali mieszkankę tych dwóch ras, niewiarygodne
  3. Piątka dla zwierząt: Koalicja zbiera podpisy pod apelem do Andrzeja Dudy o zablokowanie ustawy
  4. Ceny skupu bydła rzeźnego zmienią się drastycznie. Wszystko przez "piątkę dla zwierząt"
  5. Z ich lodówki znikał ser. Zamontowali w niej ukrytą kamerę. Sprawca inny niż myślicie
  6. Polsat: poważny komunikat władz na południu Polski "Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności"

źródło: timescolonist.com/

Następny artykuł