swieczka
Źródło: unsplash.com/Moodywalk

Przykre wieści z rana. Nie żyje prawdziwa gwiazda

21 Września 2020

Nie żyje kot, który swoim niezwykłym wyglądem zaintrygował cały świat. Wystarczyła chwila, by został prawdziwą gwiazdą internetu, a memy z jego udziałem można by liczyć w tysiącach. Po raz pierwszy świat ujrzał go w 2006 roku. Teraz leciwy mruczek niestety odszedł, o czym poinformowali zasmuceni właściciele.

Nie żyje kot, który swego czasu był prawdziwą gwiazdą. Jego zdjęcie doczekało się tylu przeróbek, że chyba każdy, kto korzysta z internetu widział go przynajmniej raz w życiu. Sława spadła na niego niespodziewanie. Właściciele, wrzucając zdjęcie do sieci na pewno nie spodziewali się, że ich mruczek stanie się memem na skalę światową. Niestety teraz świat obiegła smutna wiadomość - znany na cały świecie kot odszedł, prawdopodobnie z powodu sędziwego wieku.

Znaleziona przy drodze suczka wyglądała okropnie. Jej metamorfoza wzrusza do łezZnaleziona przy drodze suczka wyglądała okropnie. Jej metamorfoza wzrusza do łezCzytaj dalej

Nie żyje kot Nobiko

Nobiko, lepiej znany pod pseudonimem Długi Kot, był prawdziwą gwiazdą internetu. Jego najbardziej znane zdjęcie, które pokazywało osobliwą długość kociego korpusu szybko zrobiło furorę. Choć po raz pierwszy przeróbki z wyjątkowo długim kotem pojawiły się w sieci w 2006 roku, jego gwiazda nigdy nie zgasła, a co jakiś czas coraz to kolejne memy podbijały sieć. Teraz jego właściciele potwierdzili, że niestety Nobiko pożegnał się ze światem kilka dni temu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Krowa tonęła we łzach. Myślała, że jedzie na rzeź, niespodziewanie kierowca ciężarówki obrał inny kurs
2. Rodzice zainstalowali kamerkę w pokoju syna. Gdy włączyli nagranie, zaniemówili widząc, co w nocy robi dziecko
3. Głodny niedźwiedź napadł 84-latkę w lesie. Zwierzak nie wiedział, że zadarł z niewłaściwą osobą

Opiekunowie informują, że znaleźli osłabionego kota chowającego się w kątach domu. Od razu wiedzieli, że coś musi być nie tak, zabrali go więc do weterynarza. Niestety, mruczek był tak słaby, że nie można było nawet przeprowadzić wszystkich badań. 18-letni Nobiko odszedł. Kot był już leciwy i z dnia na dzień jego organizm po prostu się posypał. Właściciele mieszkają wraz z całym stadkiem kotów - Długi Kot był najstarszym z nich. Miejmy nadzieję, że pustka w ich sercach nie pozwoli im się smucić zbyt długo. Świat z pewnością będzie tęsknił za jednym z najbardziej znanych mruczków świata!

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Za 5-złotówkę możesz dostać 1,5 tysiąca złotych. Od razu zacznij przeglądać szuflady
  2. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  3. Rudy kotek chciał udowodnić mamie, że jest groźny jak król lew. Nie wszystko poszło po jego myśli
  4. Corgiemu nagle zrzedła mina. Powód był wielkim zaskoczeniem, właściciel padł ze śmiechu
  5. Kociak pochwalił się obłędnymi umiejętnościami kulinarnymi. Kto nie chciałby mieć go w kuchni?
  6. Okropne wieści z południa Polski. Musieli działać bardzo szybko. Liczyła się każda minuta

źródło: comicbook.com

Następny artykuł