nie żyje smutne
Źródło: pixabay/Arcaion

Podkarpacie. Chciał pokazać córeczkom weselną bramę. W drodze na miejsce zaatakowały go rozwścieczone osy

20 Września 2020

Nie żyje 51-letni mężczyzna, który został zabity przez stado zwierząt. Pan Bogdan F. nie miał z nimi szans, choć próbował się bronić. Mężczyzna pozostawił ukochaną żonę oraz dwie córeczki, które były świadkami tego nieszczęśliwego wypadku.

Do okropnej tragedii doszło w Ziempninowie w woj. podkarpackim. Mowa tu o bardzo nieszczęśliwym wypadku, ponieważ pan Bogdan został zaatakowany przez rój os. Mężczyzna miał wielkiego pecha, ponieważ nadepnął na gniazdo, które było ukryte w wielkiej trawie. Osy zaatakowały go. Mężczyzna został dotkliwie pożądlony, w wyniku czego dostał wstrząsu anafilaktycznego. 51-latka nie udało się uratować.

Ustawiali kamery w lasach, aby nagrać dzikie zwierzęta. Nie spodziewali sięUstawiali kamery w lasach, aby nagrać dzikie zwierzęta. Nie spodziewali sięCzytaj dalej

Dramat na Podkarpaciu. Nie żyje mężczyzna, którego pożądliły osy

Do dramatu doszło nieopodal miejsca zamieszkania pana Bogdana. W okolicy odbywało się wesele. Mężczyzna pragnął pokazać ukochanym córeczkom zwyczaj, jedną z zabaw tzw. bramkę. Goście weseli zatrzymują w ten sposób weselny samochód. Żądają zapłaty od Młodych za dalszy przejazd. Najczęściej w grę wchodzi alkohol, a kiedy bramkę robią dzieci to oczywiście otrzymują cukierki czy innego rodzaju słodycze.

Pan Bogdan chciał pokazać nastoletnim dziewczynkom ten zwyczaj. Aby szybciej dotrzeć na miejsce skorzystał ze skrótu, którego droga prowadziła nieopodal stawu. Tam mężczyzna nie zauważył gniazda os, które nadepnął. Został przez nie pożądlony. Mężczyzna o własnych siłach wrócił do domu, a kiedy jego stan zdrowia zaczął się pogarszać, wezwano karetkę. Pana Bogdana nie udało się uratować. Zmarł z wyniku wstrząsu anafilaktycznego.

DZISIAJ GRZEJE:1. Kózka dała czadu u weterynarza. Przekomiczne wygibasy zwierzaka sprawiają, że aż samemu chce się tańczyć
2. Psy będą dostawać emeryturę? Pieniądze mają trafiać do ich właścicieli pod jednym warunkiem
3. Kot zobaczył swoje odbicie w lustrze. Reakcja sprawiła, że właścicieli zatkało

Wieś pogrążyła się w żałobie. Wszyscy bardzo ciepło wspominają pana Bogdana. Mężczyzna był uczulony, jednak kiedy rok temu użądliła go osa to pomogła adrenalina, którą miał przy sobie. Tym razem niestety dawka jadu okazała się śmiertelna.

Poinformowani o całym zdarzeniu strażacy, usunęli gniazdo os.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lata 90. należały do Shazzy. Co dziś słychać u królowej disco polo?
  2. Weszła do mieszkania i zobaczyła męża z psem. Natychmiast chwyciła za telefon, wszystko się nagrało
  3. Chihuahua próbowała zaatakować pitbulla. Wideo z jej poczynań jest hitem w sieci
  4. Buldożek francuski pojawił się u weterynarza. Lekarz musiał pomóc mu urodzić 7 szczeniaków
  5. https://swiatzwierzat.pl/buldozek-francuski-190920-mkk-weterynarz
  6. Wracali z imprezy autostopem. Przy samym cmentarzu kierowca nagle wyjął nóż

Źródło: fakt.pl

Następny artykuł