tess
Źródło: facebook/ Tess Talley

Skandal. Kłusowniczka zabiła niespotykaną czarną żyrafę. Trofeum pochwaliła się w sieci

9 Listopada 2020

Nie żyje rzadko spotykana czarna żyrafa. Zwierzę zostało zabite przez kłusowniczkę, która swoją zdobyczą pochwaliła się w sieci. Internauci nie pozostawili na kobiecie suchej nitki, jednocześniej udostępniając jej dane.

Śmierć pięknej żyrafy poruszyła nie tylko wszystkich miłośników zwierząt, ale i media na całym świecie. Kobieta nie miała nic sobie do zarzucenia, jednocześnie chwaląc się swoją zdobyczą w mediach społecznościowych. - Dziękuję Bogu, bo dzisiaj spełniło się moje marzenie. Zauważyłam tego rzadkiego byka czarnej żyrafy i śledziłam go przez dłuższy czas. Wiedziałam, że to jedyny. Miał ponad 18 lat - naisała kłusowniczka w sieci.

Aż chce się płakać. Potraktowali żywe zwierzęta jak zabawki, umieszczając je w automacieAż chce się płakać. Potraktowali żywe zwierzęta jak zabawki, umieszczając je w automacieCzytaj dalej

Nie żyje 18-letnia żyrafa

Kłusowiczka pochwaliła się zdobyczą w sieci, co nie umknęło internautom. O śmierci żyrafy zostały zawiadomione afrykańskie media, które nagłośniły sprawę, udostępniając jej dane. Rzadkie zwierzę zabiła Amerykanka, Tess z Kentucky. Kobieta była z siebie zadowolona.

- Biała, amerykańska dzikuska, która jest częściowo Neandertalczykiem, przybywa do Afryki i zabija bardzo rzadką czarną żyrafę dzięki uprzejmości i głupocie władz Afryki Południowej - napisano na Twittere Afirica Digest w 2018 roku.

Choć na kobietę spadła lawina krytyki, ta nie przejęła się nią. Polowania w wielu afrykańskich krajach m.in. w Namibii, Zimbabwe czy w Zambii są legalne, więc kobieta nie złamała prawa. Poproszona o komentarz przez Fox News, wyznała, że "żyrafa była południowoafrykańskim podgatunkiem, a liczebność tego podgatunku wzrasta częściowo dzięki polowaniom i wysiłkom na rzecz ochrony".

DZISIAJ GRZEJE:1. Zostawiła szczeniaka sam na sam z nową opiekunką do zwierząt. Kiedy obejrzała nagranie z monitoringu, serce podeszło jej do gardła
Nie będzie dofinansowania do KRUS przez pewien czas dla wielkiej części osób. Powód poraża
3. Dla żartu pochwaliła się dziwacznymi zdjęciami z porodu. Internauci są zniesmaczeni, "powinnaś iść się leczyć"

- Rasa ta nie jest w żaden sposób rzadka. Żyrafy stają się ciemniejsze z wiekiem - dodała Tess, jednocześnie zaznaczając, że zwierzę zabiło wcześniej 3 młode byki, które mogły się rozmnażać. Ich populacja zmniejszyła się przez żyrafę.

Według raportu opublikowanego przez The Guardian, w ciągu ostatniej dekady myśliwi przewieźli przez granice ok. 1,7 mln zwierzęcych trofeów. Co najmniej 200 tys. zwierząt jest zagrożonych wyginięciem.

Choć sprawa z żyrafą miała miejsce już jakiś czas temu, to Tess nie zrezygnowała ze swojego hobby. Na jej Facebooku można znaleźć zdjęcia z innymi zabitymi przez nią zwierzętami czy jak kobieta czyści broń! Znajomi Tess wspierają ją w tym, co robi. - Ignoruj hejterów. Tak trzymaj, wykonujesz dobrą pracę - piszą na Facebooku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Języki szczeniaków zmieniły kolor na różowy. Nagle było wiadomo, że doszło do zbrodniJęzyki szczeniaków zmieniły kolor na różowy. Nagle było wiadomo, że doszło do zbrodniCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot zobaczył zdjęcie w telefonie zmarłego właściciela. Jego reakcja wywołuje łzy, niemożliwe
  2. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  3. Kobieta zostawiła na chwilę psa przed pocztą. Jednak zanim weszła do budynku, zrobiła coś wspaniałego
  4. Wielkie hity w Biedronce. Świąteczne ubranka i zabawki dla psów i kotów za grosze. Od kiedy?
  5. Weterynarze walczyli do upadłego, żeby uratować psa bogatego biznesmena. Nie do wiary, jak im później podziękowano
  6. Była dręczona ze względu na swoją wagę. Pozbyła się 55 kilogramów, ani razu nie będąc na siłowni i dziś jest obiektem westchnień
  7. Najszybsze ciastka z czekoladą na świecie, wystarczą 2 składniki i 3 minuty. Możesz jeść je na gorąco, goście oniemieją z zachwytu

źródło: wprost.pl

Następny artykuł