Psiak nie jest świadomy swoich rozmiarów
Źródło: youtube/rumble viral

Olbrzymi newfondland myślał, że zmieści się pani na kolana. Urocze wideo rozweseli każdego

11 Sierpnia 2020

Newfundland o rozmiarach przypominających niedźwiedzia chciał przytulić się do swojej właścicielki. To niestety nie było takie łatwe zadanie do wykonania. Drobna kobieta stawiała opory.

Newfundland to rasa psa, która zaliczana jest do grupy molosów w typie górskim. Została wyhodowana na Nowej Fundlandii w Kanadzie – stąd jej nazwa. Przedstawiciele tej rasy odznaczają się zaskakującą łagodnością i przyjaznym nastawieniem w stosunku do ludzi. Jednakże, ich grube, ciemne futro i kolosalne rozmiary są w stanie napędzić niezłego stracha, ponieważ zwierzęta te mogą przywodzić na myśl dzikie niedźwiedzie. Nic bardziej błędnego! Te wyjątkowe psy są pozbawione agresji i świetnie sprawdzają się w roli towarzysza dzieci i dorosłych. Rozczulające wideo z ich udziałem pojawiło się w Internecie.

Wyczerpaną suczkę porzucili jak śmiecia. Nie do uwierzenia, co wcześniej się z nią działoWyczerpaną suczkę porzucili jak śmiecia. Nie do uwierzenia, co wcześniej się z nią działoCzytaj dalej

Wielki newfundland chciał przytulić się do swojej opiekunki

Właścicielka psa rasy newfundland pochwaliła się zabawnym nagraniem w sieci, które udowadnia, że jej gigantyczny podopieczny ciągle łaknie bliskiego kontaktu z człowiekiem i nie cofnie się przed niczym, aby przytulić się do swojej pani. Zwierzaki te bardzo źle znoszą rozłąkę i samotność, dlatego stęskniony psiak zrobi wszystko, aby pokazać swojemu opiekunowi, jak bardzo mu go brakowało i chętnie wskoczy mu na kolana. Nieszczęśliwie dla ich właściciela, te czworonogi bardzo często zapominają, że ich waga może osiągnąć nawet 70 kg!

DZISIAJ GRZEJE:1. Właściciel pochował swojego pupila. Następnego dnia wydarzył się prawdziwy cud
2. Chihuahua i duży pitbull mają razem szczeniaki. Pieski od razu przykuwają uwagę, są niezwykłe

Wesołe przepychanki z gigantycznym psiakiem zostały idealnie uchwycone na krótkim nagraniu. Newfundland o imieniu Boss próbował wejść swojej drobnej opiekunce na kolana, co mogłoby zakończyć się dla niej nieszczęśliwym wypadkiem w postaci zwichnięcia czy połamanych kości. Aby piesek nie czuł się odrzucony właścicielka mocno przytula swojego pupila i ma nadzieję, że takie okazanie miłości będzie dla niego satysfakcjonujące. Boss usiłuje jeszcze kilkakrotnie wejść kobiecie na kolana, jednak w końcu godzi się z sytuacją i zadowala się uściskami. Ciekawe, czy ktokolwiek przewidział za czasów szczenięcych Bossa, że wkrótce osiągnie takie pokaźne rozmiary? Jedno jest pewne - przytulanie z newfundlandem naprawdę musi przypominać tulenie się do puszystego miśka!

Pomóc psom z Radys można TUTAJ.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znalazł dziwne, maleńkie jajko. Po kilku sekundach skorupka zaczęła pękać, zaniemówił gdy zobaczył, co się wykluło
  2. Kultowy sklep z "Rancza" do tej pory sprzedaje słynne "Mamroty". Co słychać w Wilkowyjach po latach?
  3. Skandal w Janowie Podlaskim. Rynsztokowy język i bójka w strefie VIP aukcji
  4. Zachowanie golden retrievera rozkłada na łopatki. Woda zburzyła jego zamek z piasku
  5. Dantejskie sceny za granicą. Szympansy robią okropne rzeczy dzieciom i ich rodzinom
  6. Kąpał się razem ze znajomymi. Nagle rozpoczął się dramat i walka

Źródło: youtube

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł