nastolatka na kucyku
Źródło: reddit.com/Allendale

Skandaliczne zachowanie nastolatków. Włamali się do zoo, okropne, co zrobili zwierzętom

24 Sierpnia 2020

Nastolatkowie włamali się na teren zoo z małymi zwierzętami. Do zdarzenia doszło w stanie New Jersey w USA. Niewielki ogród zoologiczny jest częścią dużej farmy, której właściciel oferuje usługi agroturystyczne. Wtargnięcia na jego teren stanowią dla niego poważny problem. Nie ma dnia, w którym ktoś nie wszedłby na jego posesje. Ten incydent był jednak inny od reszty. Dlaczego?

Nastolatkowie zostali oskarżeni o włamanie oraz znęcanie się nad zwierzętami. Gdy pracownicy farmy dokonywali porannego obchodu wybiegów ze zwierzętami, ujrzeli straszny widok. Kucyki, świnie i inne czworonogi były przerażone. Być może nikt nie dowiedziałby się, czemu zwierzęta były w takim stanie, gdyby nie pewien post w aplikacji Snapchat. Jeden z włamywaczy pochwalił się tym, co zrobili niewinnym istotom, oznaczając w poście lokalizację, w której wykonano zdjęcie. Właściciel farmy od razu otrzymał o tym powiadomienie.

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się wakacjami Na gwiazdę posypały się gromy, wszystko przez jedno zdjęcieKatarzyna Skrzynecka pochwaliła się wakacjami Na gwiazdę posypały się gromy, wszystko przez jedno zdjęcieCzytaj dalej

Nastolatkowie pomalowali zwierzęta szminką

Zwierzaki były przerażone. Wiele z nich nie chciało podejść do ludzi. Na pyskach niektórych z nich znaleziono ślady czerwonej szminki. Właściciel ośrodka nie mógł uwierzyć własnym oczom. Nie sądził, że ktoś może posunąć się do czegoś takiego. Osoby, które wtargnęły na teren zoo, wymalowały bezbronne zwierzęta. Te następnego dnia trzęsły się na widok człowieka, bały się, że znów zostaną skrzywdzone.

- To ma miejsce nie tylko tutaj. Tu nie chodzi tylko o nas i nasze małe zoo. To się dzieje w całym regionie. Ludzie depczą nasze zbiory i farmy i w ogóle się tym nie przejmują - pisze rozgoryczony właściciel farmy w poście na Facebooku.

Farmer stwierdził, że do takich sytuacji dochodzi praktycznie codziennie. Zazwyczaj jednak włamywacze nie są na tyle bezczelni, by wchodzić na wybiegi dla zwierząt. Na dodatek w tym wypadku, wszystkie boksy i zagrody zostały otwarte. Zwierzęta rozpierzchły się po okolicy. Do incydentu doszło w sobotę, dopiero wieczorem następnego dnia udało się odnaleźć wszystkie z nich.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Dramat w USA. Policjant zabił psa na oczach właścicielki. Do sieci wyciekło straszne nagranie
2. 2-letni chłopiec został pogryziony przez psa. Matka pokazała zdjęcie twarzy dziecka
3. Kobieta spędziła noc w schronisku w sali z psem. Powód przyprawia o łzy

Nastolatki przekroczyły granicę

Jimmy Abma tłumaczył w poście na portalu społecznościowym, czemu ich zachowanie było nie tylko głupie i szkodliwe dla zwierząt, ale także śmiertelnie niebezpieczne.

- Musimy wytłumaczyć, czemu tak poważnie podchodzimy do tego włamania. Po pierwsze, jesteśmy na farmie, która cały czas działa. Żyją tu 4 rodziny, każda składa się z 4 pokoleń. To jest nasz dom. Pod drugie, zwracamy uwagę na bezpieczeństwo ludzi. Włamanie się na wybiegi dla zwierząt, nie będąc przeszkolonym w kontaktach z nimi jest bardzo niebezpieczne. Zwierzęta mogą kopać i tratować ludzi. W ciemności wszystko może się zdarzyć. Po trzecie to kwestia bezpieczeństwa NASZYCH zwierząt. Zostały narażone na poważne niebezpieczeństwo. Są rozchwiane, mocno poruszone tym incydentem - dodał w poście na Facebooku.

Choć zdjęcie jednej z dziewczyn trafiło do sieci, to policjanci nie wiedzą, kim ona jest. Gdy tylko uda się ustalić tożsamość nastolatków zajmie się nimi policja. Nastolatkowie powinni odpowiedzieć za włamanie oraz znęcanie się nad zwierzętami a także zapłacić odszkodowanie za wyrządzone przez siebie szkody. Poszukiwania sprawców prowadzone są na lokalnych portalach, jak i redditcie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gigantyczny pies i malutki kotek spotkali się na ulicy. Nagranie pokazuje finał starcia, trudno powstrzymać łzy
  2. Spędzili ze sobą 54 lata i nikt nie spodziewał się takiego zakończenia. Prawdziwa miłość do grobowej deski
  3. Biała suczka owczarka niemieckiego została mamą. Wygląd jej szczeniaka wprawił wszystkich w osłupienie
  4. Chcieli nagrać zabawny filmik, postawili pitbulla i pomeraniana przed sobą. Internauci są wściekli
  5. Malutki kotek bał się wejść do środka. Powód ściska serce
  6. W środę wchodzi w życie kolejny zakaz. Czy tysiące Polaków może zostać uwięzionych?

Źródło: 7news.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł