piesek w pralce
Źródło: facebook.com

Nastolatek wsadził pieska do piorącej pralki i pochwalił się na Facebooku. Zwierzak jest przerażony

27 Listopada 2020

Pewien nastolatek z Hong Kongu postanowił "zażartować" w okrutny sposób. Wykorzystał do tego swojego przestraszonego pieska. Na profilu chłopaka pojawiło się wstrząsające zdjęcie przemoczonego westie w pralce pełnej wody. Jak można się było spodziewać, post wywołał ogromne poruszenie w sieci.

Okrutny nastolatek nie zdradził swoich intencji stojących za obrzydliwym żartem. Na jego profilu pojawiło się zdjęcie pieska w pralce, które natychmiast okrążyło sieć. Nie wydawał się przejęty swoim czynem i oburzeniem internautów, którzy trafili na okrutny post. W sieci natychmiast pojawiła się petycja o śledztwo w sprawie nastolatka, który szybko zniknął z Facebooka. Jednak ta historia sprzed kilku lat nie ma szczęśliwego zakończenia.

Obserwował psa przez okno, nagle zwierzę zapadło się pod ziemię. Nie do wiary, co się stałoObserwował psa przez okno, nagle zwierzę zapadło się pod ziemię. Nie do wiary, co się stałoCzytaj dalej

Nastolatek wsadził psa do pralki

Trudno zrozumieć, co kieruje osobami, które w tak okrutny sposób traktują zwierzęta. Nastolatek podpisany na Facebooku jako Jacky Lo z Hong Kongu oburzył internautów po tym, jak wstawił na profil zdjęcie psa w pralce.

Widoczny na zdjęciu west highland terrier jest wyraźnie przerażony i próbuje utrzymać głowę nad wodą, znajdującą się w pralce. Trudno patrzy się na te zdjęcia.

- Super szybki sposób na umycie psa: namoczyć, wyczyścić i wysuszyć. Gotowe. Czysto i szybko! - głosił podpis pod zdjęciami, opatrzony emocją "zadowolony" na Facebooku.

Komentarze posypały się natychmiast. Ludzie byli oburzeni i wstrząśnięci zdjęciami przestraszonego pieska. Widać, że maluszek desperacko próbuje się wydostać z pralki. Na pytanie jednego z komentujących, czy szczeniak umarł, nastolatek odpowiedział krótko:

- Tak, chcesz zobaczyć?

DZISIAJ GRZEJE:
1. Kundelek za nic nie chciał opuścić swojej rannej przyjaciółki. Godzinami czekał z nią na pomoc
2. Znaleźli obrączki na dnie morza. Rozpoczęli poszukiwania właścicieli, ale podobnego finału się nie spodziewali
3. Małopolskie: wstrząsający widok w centrum miasta. Wywiesił kończyny zwierzęcia w parku

Chłopak znęcał się nad psem

Choć jedno ze zdjęć zdaje się przeczyć śmierci pieska, tak naprawdę nie wiadomo co się wydarzyło. Wiadomo jedynie, że nastolatek nie zamierzał przejmować się komentarzami innych. Gdy oznajmiono mu, że sprawa zostaje zgłoszona na policję, zaczął wyśmiewać zgłaszającego i pytać, czy wygląda, jakby się bał.

Internauci szybko utworzyli petycję, mającą na celu wszczęcie śledztwa wobec chłopaka. Szybko zyskała prawie 19 tysięcy podpisów, jednak jedyne, w czym pomogło pismo było zniknięcie profilu nastolatka z Facebooka. Choć władze zostały powiadomione o incydencie, nie wiadomo, czy chłopak został jakkolwiek ukarany albo chociaż przesłuchany w sprawie znęcania się nad czworonogiem.

Pamiętajmy, że jeśli mamy do czynienia z podobnym zachowaniem, najlepiej od razu zawiadomić odpowiednie organizacje i policję. Znęcanie się nad zwierzętami, a już zwłaszca to ze szczególnym okrucieństwem jest karalne i powinno być tępione.

Miejmy nadzieję, że post chłopaka był tylko idiotycznym żartem i psu nic się nie stało. Jednak nikt nie ma pewności co do dalszych losów zarówno pieska, jak i okrutnego nastolatka.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

pies w pralce

Ratlerek podszedł do śpiącego dziecka. Po chwili zrobił najbardziej uroczą rzeczRatlerek podszedł do śpiącego dziecka. Po chwili zrobił najbardziej uroczą rzeczCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Na zdjęciu sypialni ukrył się pies. 88% internautów nie potrafi go znaleźć w mniej niż 20 sekund
  2. Już od 24 grudnia. Bardzo dobra wiadomość dla Polaków, wielu na pewno się zdecyduje, okazja na wakacje bez testów
  3. Obserwował psa przez okno, nagle zwierzę zapadło się pod ziemię. Nie do wiary, co się stało
  4. Wszędzie szukała porwanego psa. Pewnego dnia zobaczyła coś na ulicy i aż się w niej zagotowało
  5. Po podwórku biegały małe szczenięta, ale za nimi rozgrywał się prawdziwy dramat. Polska wieś wciąż żyje na łańcuchu
  6. Microsoft w końcu udzieliło odpowiedzi. Chodzi o poważne problemy z Xbox Series X
  7. NASA ujawniła niezwykłe plany względem Marsa. Zaskakujące wieści, chodzi o kolonizacje

źródło: dailymail.com

Następny artykuł