Mężczyzna i królik
Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Nastolatek wyrwał bezdomnemu z rąk królika i zrobił najgorszą rzecz na świecie. Wszyscy się przyglądali, ale nikt nie pomógł

6 Października 2020

Nastolatek przyglądał się bezdomnemu, który opiekował się psem i kotem. Od razu wydał się mężczyźnie podejrzany, ale mało kto spodziewał się, że chłopak będzie do tego zdolny. Sekundy później nastolatek podbiegł do bezdomnego i wyrwał mu z rąk ukochanego królika. Zaczął biec z nim w kierunku mostu, aby zrzucić w dół biedne zwierzę. Nikt go nie powstrzymał przed zrobieniem jednej z najgłupszych rzeczy na świecie i tak bardzo okrutnej.

Nastolatek nie zawahał się i zrzucił w dół do lodowatej rzeki Liffey przerażonego królika. Bezdomny nie zdążył dogonić chłopaka, aby go zatrzymać, ale kiedy zobaczył, co ten zrobił, skoczył z mostu, aby uratować zwierzę. John Byrne mieszkał na ulicy od 23 lat. Wyrwał się z domu, w którym panowała przemoc. Wolał nie mieć dachu nad głową, ale żyć bez ojca tyrana. Byrne otoczył się zwierzętami, o które starał się dbać najlepiej jak potrafi. W nienachalny sposób prosił przechodniów o pieniądze nie tylko na siebie, ale głównie na zwierzęta, które były bliskie jego sercu. Więc kiedy jedno z jego zwierząt mogło za chwilę umrzeć, mężczyzna zaryzykował własnym życiem, aby je ocalić.

Czarny pies zbliżył się do gangu kotów. Nagle zdarzyła się niespodziewana rzecz, musiał uciekać w podskokachCzarny pies zbliżył się do gangu kotów. Nagle zdarzyła się niespodziewana rzecz, musiał uciekać w podskokachCzytaj dalej

Bezdomny skoczył z mostu, aby uratować królika

Choć na moście cały czas był tłum ludzi, nikt nie powstrzymał nastolatka przed zrobieniem tej okropnej rzeczy. Kiedy mężczyzna skoczył do wody, wszyscy też z zaciekawieniem przyglądali się akcji. Bezdomnemu udało się uratować królika, a całe zdarzenie zostało nagrane. Mężczyzna stał się bohaterem mediów, a nastolatek otrzymał karę!

- Nie miałem zamiaru go tam zostawić. Musiałem iść po niego, musiałem zeskoczyć z mostu.

Byrne został uhonorowany przez organizację działającą na rzecz zwierząt Aran. W dalszym ciągu jest bezdomnym. Według ostatnich informacji mieszka w obozowisku bezdomnych przy Royal Canal, na tyłach więzienia Mountjoy. Mężczyzna zamieszkał w namiocie ze swoim przyjacielem i 4 psami. W rozmowie ze znanym fotografem, który wykonywał mu kiedyś sesję zdjęciową, skarżył się na szczury, jednak cieszył się, że ma namiot.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wielki powrót legendy. Po 15 latach najsłynniejszy zwierzęcy bohater znowu zagości na ekranach
2. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
3. Dlaczego koty gubią sierść? Nadmierne wypadanie włosów może być ważnym sygnałem

Nastolatek został skazany na 4 miesiące więzienia.

Przypomnijmy, że w Polsce za znęcanie się nad zwierzętami można zostać skazanym na 3 lata pozbawienia wolności, a w przypadku znęcania się ze szczególnym okrucieństwem na 5 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ WIDEO:

Właściciel agresywnego pitbulla, który zagryzł 12-latka usłyszał zarzuty. Twierdzi, że jest niewinnyWłaściciel agresywnego pitbulla, który zagryzł 12-latka usłyszał zarzuty. Twierdzi, że jest niewinnyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zaproponowano mu fortunę za sprzedaż niezwykłego kota. Odpowiedział jednoznacznie
  2. Mops i chihuahua zostali rodzicami. Szczeniaki są nieziemskie, ich widok aż zapiera dech
  3. Grupa twardzieli budzi postrach wśród oprawców zwierząt. Wymierzają sprawiedliwość lepiej niż policja
  4. Porzucone kociątko czekało samotnie w błocie. Wideo z jego pierwszej kąpieli chwyta za serce
  5. Husky został zaatakowany z obu stron. Nie mógł opędzić się od nachalnych adoratorów, wideo
  6. TVP przekazało niewiarygodną wiadomość. Chodzi o CPK w Polsce, gigantyczne

źródło: kochamyzwierzaki

Następny artykuł