przestraszony kot
Źródło: youtube.com/ RM Videos

Kot ogląda straszny film. Reakcja jest niesamowita, nagranie mówi samo za siebie

31 Sierpnia 2020

Nagranie przedstawiające kota błyskawicznie okrążyło sieć. Zwierzaki rzadko skupiają się na tym, co leci na ekranie, jednak ten kotek jest wyjątkiem. Niesamowita reakcja na przerażające sceny została zarejestrowana przez właścicieli. Trzeba przyznać, że kot zachowuje się, jakby on sam grał w filmie!

Nagranie z kotem doprowadza do śmiechu niemal od pierwszych sekund. Zwierzak jest tak skupiony na tym, co rozgrywa się na ekranie, że nie jest w stanie oderwać od niego wzroku! Z niezwykłym zaangażowaniem ogląda straszny film i nie kryje swojego przerażenia. Nie jest to byle jaki horror - słyszmy, że kota tak przestraszyła kultowa scena z "Krzyku". Niesamowite, że kotek zachowuje się dokładnie jak człowiek!

Cud narodzin we wrocławskim zoo. Zwiedzający byli świadkami pierwszego od lat porodu kapibaryCud narodzin we wrocławskim zoo. Zwiedzający byli świadkami pierwszego od lat porodu kapibaryCzytaj dalej

Nagranie okrążyło sieć

Widzimy, jak zwierzak bacznie śledzi losy bohaterów, wodząc za nimi wzrokiem. Jest naprawdę wciągnięty - po jego oczach widać, że doskonale wie, co się dzieje w filmie! Do tego przerażająca muzyka z pewnością także działa na wyobraźnię. Na sam koniec klipu widzimy, jak reaguje kot na głośny krzyk dobiegający z głośników telewizora. Zwierzak dosłownie wyskakuje z kadru! Rzadko kiedy nasze zwierzęta zwracają uwagę na to, co oglądamy, czy koty rozumieją, że widzą film?

DZISIAJ GRZEJE: 1. Tysiące tygrysów żyją w Chinach w strasznych warunkach. Powody ich cierpień porażają
2. Myśleli, że ich pies jest chodzącym ideałem. Wszystko zmieniło się, gdy zobaczyli nagranie z ukrytej kamery
3. Suczka była zaniedbywana latami. Po śmierci właściciela trafiła na dobrych ludzi, jej transformacja zwala z nóg

Czy koty oglądają telewizję?

Jak koty postrzegają to, co dzieje się na ekranie telewizora? Czasem zdarza się, że kot, który zazwyczaj najlepiej bawi się zasłaniając ekran domownikom, zaczyna skupiać się na migawkach i potrafi zasiąść do oglądania z innymi. Okazuje się, że wcale nie patrzy w ekran bezmyślnie. Choć koty widzą znacznie uboższą gamę kolorów, nie znaczy to, że obraz na ekranie nie jest dla nich interesujący. Skupiają się bowiem na ruchu - uwielbiają więc oglądać np. pościgi i filmy akcji. Interesuje je także sport, zwłaszcza taki, gdzie widać dużą dynamikę ruchu. Do tego najlepiej widzą z bliska, przetwarzają więcej informacji niż my i robią to szybciej. Jeśli więc trafimy na interesujący naszego kota program - dajmy mu pooglądać! Wystarczy spojrzeć na poniższe nagranie, by stwierdzić, że mruczki naprawdę potrafią być pochłonięte telewizją.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies, który wygląda jak człowiek, podbija sieć. Te zdjęcia to nie fotomontaż, niebywały zwierzak
  2. Pielęgniarka chciała zmienić coś w swoim wyglądzie. Nie spodziewała się aż takiej metamorfozy
  3. Mama uczy szczeniaki posłuszeństwa. Strach się bać, labradorki od razu jej słuchają
  4. Weterynarz znalazł genialny sposób na swoich pacjentów. Uśmiech sam pojawia się na twarzy
  5. Czy koty lubią muzykę? Odpowiedź może niektórych zaskoczyć
  6. Ponad 16 tysięcy Polaków odciętych od świata. Setki interwencji. Koszmar

źródło: koty.pl

Następny artykuł