mężczyzna trzyma psa
Źródło: youtube.com/fanslive mendez

Miała wziąć z nim ślub. Gdy na nagraniu odkryła, co robi z jej psami natychmiast zerwała zaręczyny

27 Listopada 2020

Jedno nagranie powstrzymało pewną kobietę od ślubu z niewłaściwą osobą. Ninna z Rio de Janeiro porażającą prawdę o swoim narzeczonym odkryła przez przypadek. Zaniepokoiły ją dziwne ślady na ciałach jej dwóch buldogów francuskich. Psy dziwnie zachowywały się przy jej narzeczonym, postanowiła więc założyć ukrytą kamerę. W ten sposób dowiedziała się strasznej prawdy.

Nagranie z ukrytej kamery obnażyło najgorsze oblicze mężczyzny, za którego miała wyjść Ninna Mandin. Zaniepokojona dziwnym zachowaniem swoich zwierzaków, nabrała podejrzeń. Gdy przyjrzała się im dokładniej, zobaczyła na ich ciałach ślady, które mogły wskazywać tylko na jedno. Weterynarz potwierdził jej przypuszczenia i oznajmił jej, że ktoś znęca się nad jej buldożkami.

Widzisz, że ktoś oferuje psa za darmo na OLX? Uwaga na oszustów, łatwo się naciąćWidzisz, że ktoś oferuje psa za darmo na OLX? Uwaga na oszustów, łatwo się naciąćCzytaj dalej

Nagranie obnażyło prawdę

Ninna początkowo nie chciała uwierzyć, że jej narzeczony miałby znęcać się nad jej zwierzakami, w grę jednak nie wchodził nikt inny.

Poza tym psy dziwnie zachowywały się w jego obecności. Kobieta, podejrzewając najgorsze, postanowiła zamontować w domu ukrytą kamerę. Niestety, nagranie potwierdziło jej obawy.

Kiedy obejrzała materiał, który nagrał się podczas jej nieobecności w domu, była przerażona. Okazało się, że jej narzeczony brutalnie znęcał się nad buldogami.

Na wyjątkowo drastycznym wideo widać, jak mężczyzna ciska jednym z psów o podłogę. Gdy przerażony piesek chowa się pod stół, oprawca wyciąga go stamtąd siłą, by dalej się nad nim znęcać.

Obrazy uwiecznione przez ukrytą kamerę są naprawdę trudne do oglądania. Dalej widać, jak narzeczony kobiety z całej siły uderza głową w pyszczek psa, łapie go za nogi i trzyma głową w dół, wymachując przerażonym zwierzakiem.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Norki z fermy na Pomorzu zakażone koronawirusem? Rząd przerywa milczenie, znamy oficjalne wyniki badań
2. W Czechach grasuje uzbrojony jeleń. Zaatakował myśliwego, zabrał mu strzelbę i uciekł
3. Chart urodził się z szyją jak u żyrafy. Choć dziś jest gwiazdą, niewielu wie, że skrywa tragiczną historię

Jej narzeczony okazał się potworem

Przerażona kobieta nie wahała się ani chwili. Gdy tylko zobaczyła nagranie, zerwała zaręczyny. Wcześniej nie znała partnera od tej strony, jednak nie miała wątpliwości, że jest zupełnie innym człowiekiem, niż za jakiego się podaje.

Nagranie zostało umieszczone w internecie. Ninna zemściła się, pokazując całemu światu, jak okrutny jest jej narzeczony. Ma nadzieję, że to będzie dla niego nauczka.

Często mówi się, że to, jak człowiek traktuje zwierzęta, pokazuje, jaki jest naprawdę. W tym przypadku kobieta w ostatniej chwili odkryła prawdziwą tożsamość narzeczonego. Całe szczęście, że stało się to, zanim związała się z nim za zawsze.

Miejmy nadzieję, że psy kobiety wyszły cało z tej traumy. Ninna postanowiła nie tylko zawstydzić swojego byłego publikując dowody, ale także oskarżyła go o znęcanie się nad zwierzętami w sądzie.

ZOBACZ WIDEO:

Wiemy, jak brzmiały ostatnie słowa ojca Zenka Martyniuka. Dotyczyły zwierząt, ujawniono je po 13 latachWiemy, jak brzmiały ostatnie słowa ojca Zenka Martyniuka. Dotyczyły zwierząt, ujawniono je po 13 latachCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Pojawiło się ostrzeżenie. Od pierwszego "ataku zimy" dzielą nas godziny, Polacy powinni się przygotować
  2. Black Friday: zostały tylko 2 dni aby upolować najtańsze wakacje. Schodzą jak świeże bułeczki. Warto się pospieszyć
  3. Sensacja we wrocławskim ZOO. Na świat przyszedł słynny myszojeleń, wszyscy trzymają kciuki, by był samcem
  4. Tragedia w Świętokrzyskim. Znaleziono zwłoki 48-latka pozbawione kończyn, posesji pilnował amstaff
  5. Niecodzienna metoda Kaczyńskiego, kiedy woła koty. Mruczki nie zawsze są posłuszne, trzeba na nie sposobu
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Ogromne zamieszanie w sklepie Morele. Użytkownicy są wściekli, nie pozostawiają suchej nitki na sprzedawcy

źródło: youtube.com

Następny artykuł