mysz sprząta w garażu
Źródło: youtube.com/ SWNS

Ktoś grasował każdej nocy w garażu i przekładał narzędzia. Nagranie z ukrytej kamery wprawia w osłupienie, sprawcą było zwierzę

26 Sierpnia 2020

Nagranie uzmysłowiło 72-letniemu mężczyźnie z Wielkiej Brytanii, czemu narzędzie w jego garażu znajdował co rano w innym miejscu, niż je zostawił. Co wieczór pracował w garażu i zostawiał wszystkie śruby, klucze i narzędzia w miejscu, w którym używał ich po raz ostatni. Gdy budził się rano, każda rzecz znajdowała się w odpowiednim pojemniku lub przegródce. Zdumiony staruszek postanowił sprawdzić, czy aby nie lunatykuje lub nie traci zmysłów. Film z kamery wprawił go w osłupienie.

Nagranie pochodziło z kamery zamontowanej przez mężczyznę i jego sąsiada poprzedniego wieczoru. Wcześniej celowo rozrzucił wszystko po całym garażu, by przekonać się, czy rano narzędzia znowu będą na swoim miejscu. Po przebudzeniu od razu poszedł sprawdzić stan swojej pracowni. Był w szoku gdy wszystkie narzędzia znalazły się w nieznany mu sposób na swoich miejscach. To zmotywowało go do wstawienia do pokoju monitoringu. Zaczął podejrzewać, że ktoś robi mu żarty, lub że sam sprząta przez sen.

Czy psy potrafią wyczuć duchy? Twój czworonóg może widzieć więcej niż myśliszCzy psy potrafią wyczuć duchy? Twój czworonóg może widzieć więcej niż myśliszCzytaj dalej

Nagranie uzmysłowiło mu co dzieje się w nocy

Następnego dnia obudził się i od razu pobiegł do garażu. Znów w miejscu bałaganu zastał porządek. Od razu postanowił sprawdzić nagrania z kamery. Przez kilka pierwszych godzin nie dostrzegł nic nietypowego. W pewnym momencie zauważył jednak gryzonia biegającego po jego stole. Myszy występują dość powszechnie w budynkach gospodarczych takich jak garaże, nie zdziwił go więc fakt, że u niego znalazł się mały zwierzak. Po kilku minutach ponownie pojawił się on w obiektywie kamery. Łapkami i pyszczkiem popychał jedną z dość ciężkich, jak na jego rozmiar nakrętek. Na filmie widać jak skrupulatnie odkłada ją na jej miejsce. Mężczyzna był w szoku. Nie rozumiał, czemu myszka po nim sprząta. To nie jest naturalne dla tego gatunku zachowanie. Zazwyczaj gryzonie raczej powodują bałagan, zanieczyszczając pomieszczenia gospodarcze odchodami i odpadami ich jedzenia.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Nieprawdopodobna przemiana kundelka z Radys. Trafił do adopcji, zmienił się o 180 stopni
2. Niedźwiedź zareagował na kobietę, która pomachała mu z auta. Nikt się tego nie spodziewa
3. Koń umierał, właściciele nie mogli sprowadzić pomocy. Dramat w polskim gospodarstwie

Mysz widoczna na nagraniu sprzątała jego garaż

Ciężko stwierdzić co skłoniło ją do tak nietypowego zachowania. Być może w poprzednim życiu sprzątała w jakimś warsztacie na nocnej zmianie. Być może traktuje garaż jak swój dom i z tego względu dba o prządek w nim. Niezależnie od powodów jej zachowania, mężczyzna był wdzięczny za pomoc. Sam nigdy nie znalazłby motywacji by po skończonej pracy posprzątać blat. Nazwał myszkę "Metal Mickey" ze względu na jej zamiłowanie do błyszczących stalowych elementów. Od tej pory traktuje ją jak swojego pomocnika. Choć nigdy nie udaje mu się obserwować jej przy pracy, często zostawia dla niej różne przysmaki, w ramach wynagrodzenia za solidnie wykonaną pracę, jak i podziękowania za troskę o wygląd garażu, stanowiącego ich wspólną przestrzeń.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie mieści się w głowie, jak potraktowali Szarika po śmierci. Porażające fakty
  2. W czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historia
  3. Dlaczego kot atakuje dziecko? Agresja nie bierze się znikąd
  4. Warszawa. Znalazła na podjeździe małego pieska. Chwilę później okazało się, że bardzo się myliła
  5. Husky ma guza na całym pyszczku. Wciąż jest piękny, ale wiele osób się go boi
  6. Pilne ostrzeżenie GIS dla wszystkich Polaków, nie żyje już 11 osób. Nie chodzi o koronawirusa

źródło: webniusy.com

Następny artykuł