balkon
Źródło: facebook.com/robert.gallagan.39

Niesamowite nagranie trafiło do sieci. Pod balkonem kobiety zamieszkało stadko dzikich zwierząt

23 Września 2020

Nagranie, które zostało opublikowane na Facebooku robi ogromne wrażenie. Natychmiast stało się hitem sieci, a to ze względu na uwiecznioną na nim nietypową sytuację. Tuż pod balkonem mieszkanki osiedla zamieszkało bowiem stadko dzikich zwierząt. Niezwykłe jest również to, że wydają się zupełnie nie przejmować obecnością ludzi.

Nagranie pochodzi z, póki co niezidentyfikowanego miasta w Polsce. Szybko stało się hitem i nic dziwnego - uwieczniona na tym sytuacja jest dość nietypowa. Choć wszyscy wiemy, że niektóre dzikie zwierzęta ochoczo opuszczają swoje rewiry, by pojawić się blisko ludzi i jedzenia, czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy. Na filmie widać stadko zwierzaków, które smacznie śpią na osiedlu, tuż pod balkonem na parterze.

Dziecko przebrane za lwiątko stanęło przed szybą w ZOO. Rodzice sprawdzali, czy zwierzaki dadzą się nabraćDziecko przebrane za lwiątko stanęło przed szybą w ZOO. Rodzice sprawdzali, czy zwierzaki dadzą się nabraćCzytaj dalej

Niesamowite nagranie z osiedla

Filmik, który trafił do sieci przedstawia sytuację jak z filmu Barei - kobieta, mieszkanka bloku na osiedlu pokazała, kto zamieszkał tuż po jej balkonem. Jest to... stadko młodych dzików. Zwierzęta śpią ułożone w rządku jedno obok drugiego i zdają się zupełnie nie przejmować faktem, że są filmowane. Kobieta, która opublikowała nagranie okrasiła ten nietypowy widok dość sarkastycznym komentarzem.

- Moje kochane dziczki. Cichutko, bo dziczki się wypłoszą, śpią oczywiście jak zwykle - mówi nagrywająca - Śliczne są. Zbezcześciły mi wszystko. Nic już nie posadzę - słychać na nagraniu, które kobieta wrzuciła na Facebooka.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dziecko przebrane za lwiątko stanęło przed szybą w ZOO. Rodzice sprawdzali, czy zwierzaki dadzą się nabrać
2. Psy będą dostawać emeryturę? Pieniądze mają trafiać do ich właścicieli pod jednym warunkiem
3. Nagrano najgrzeczniejszego kota w kraju. Zwierzak zawstydził wszystkich dżentlemenów

Problem z dzikami w Polsce - nagranie z osiedla

Ciężko uwierzyć, że dziki zupełnie nie przejmują się obecnością kobiety. Jeden z nich na chwilę się podnosi, jednak po chwili wraca na swoje miejsce, by dalej słodko spać. Problem z dzikami w Polsce nie trwa od wczoraj. W poszukiwaniu jedzenia zwierzęta bez lęku coraz częściej wkraczają do miast, gdzie potrafią siać ogromne zniszczenie. Ludziom ciężko walczyć z dzikami, których często po prostu się boją. Zwierzęta niszczą ogrody, rozwlekają śmieci z pojemników, a matki z młodymi mogą być szczególnie niebezpieczne - broniąc swoich dzieci potrafią dotkliwie poturbować człowieka.

Dziki z nagrania są jeszcze młode, jednak jak widać już nie przeszkadza im bliskie sąsiedztwo człowieka. Sądząc po komentarzu kobiety z filmiku, to nie jednorazowa sytuacja. Zwierzęta musiały już jakiś czas temu znaleźć sobie schronienie pod jej balkonem i zniszczyć jej sadzonki. Miejmy nadzieję, że sytuacja zostanie rozwiązana pokojowo, a dziki wrócą do swojego naturalnego środowiska - lasu.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na dnie Odry odnaleziono ogromny skarb. Archeolodzy są pod wrażeniem znaleziska
  2. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  3. Właściciele nie rozumieli, dlaczego suczka czeka przy dołku. Złapali się za głowy, gdy poznali powód
  4. Po autostradzie pędził jeździec na koniu. Nie cofnął się przed niczym, miał ważny powód
  5. Nagrano niezwykłe spotkanie w Disneylandzie. Labrador nie mógł uwierzyć, że nareszcie zobaczył swojego idola
  6. Z ostatniej chwili: samolot z prezydentem miał zderzenie. Fatalne informacje za granicy

Źródło: o2.pl

Następny artykuł