kot wspina się do pieska
Źródło: youtube.com/grimchuck

Myślał, że nikt go nie zauważy. Kotek uciekł z klatki, aby być z przyjacielem, wszystko nagrano

20 Września 2020

Nagranie z kotkiem uciekającego ze swojego boksu roztopiło serca internautów. Zwierzak sforsował zabezpieczenia by dostać się do swojego przyjaciela, którego mógł oglądać przez szybę. Sfrustrowany mruczek postanowił przeskoczyć przez "ogrodzenie" by znaleźć się bliżej szczeniaka, który nie mógł doczekać się wizyty kolegi. Filmik na YouTubie jest wielkim hitem!

Nagranie ukazało się w sieci i od razu zyskało ogromną popularność. Jak do tej pory obejrzało je prawie 5 milionów osób. Ludzie kochają przykłady pięknej międzygatunkowej przyjaźni, szczególnie, gdy połączyła ona tak słodkie maluchy. Oba zwierzaki mają ledwie kilka tygodni. Wysiłek, który podejmuje mruczek by dostać się do klatki szczeniaka robi ogromne wrażenie. Trudno się nie uśmiechnąć patrząc na jego sukces. Można się także zastanawiać, czemu nie mogą one po prostu razem zamieszkać.

Kobieta kontra ogromny, uparty samojed. Próbowała go podnieść, nie wyszło, ale jest wideoKobieta kontra ogromny, uparty samojed. Próbowała go podnieść, nie wyszło, ale jest wideoCzytaj dalej

Nagranie uchwyciło wysiłki kotka

Małe kotki często świetnie dogadują się z psami. Znamy wiele przypadków sytuacji, w których porzucone lub osierocone mruczki zostały zaadoptowane przez psią mamę. Kotki, które na wczesnym etapie swojego życia spotykają przedstawicieli innego gatunku, szybko przyzwyczajają się do ich towarzystwa. Szczeniaki także nie mają problemu z towarzystwem takich kolegów. Często za stosunek czworonoga do kotów odpowiadają jego właściciele, którzy przyciągają go bliżej lub zatrzymuj, gdy spotyka na ulicy mruczka. Pies stresuje się wtedy, obce zwierzę kojarzy mu się z zagrożeniem. Behawioryści podkreślają znaczenie wczesnego uspołeczniania naszych pupili, po to by takie sytuacje nie miały miejsca.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zostały 4 dni, aby uratować ciężarną klacz i niedawno narodzone źrebię. Liczy się każda złotówka
2. Zmaltretowany kociak pełzał po ulicy. Zabrali go ze sobą, niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda
3. Mężczyzna znalazł małego kotka oblepionego olejem samochodowym. Zdjęcia jego przemiany wprawiają w osłupienie

Nagrano przykład pięknej przyjaźni

Zwierzęta, podobnie jak ludzie, do szczęścia potrzebują nie tylko jedzenia i miejsca do spania. Odczuwają też potrzeby społeczne. Zależy im na naszej uwadze i kontaktach z innymi. Dla kotka widocznego na nagraniu było to na tyle ważne, że zmotywowało go to do ogromnego wysiłku. Sforsował wysokie ogrodzenie, przez które wspinał się z widocznym trudem. W pewnym momencie na chwilę utknął na jego szczycie. Wydawało się, że spadnie na podłogę, lub z powrotem do swojego boksu. Na szczęście poradził sobie z pierwszą przeszkodą. Po chwili sforsował także szybę po stronie szczeniaka. Psiak od razu podskakiwał, by przywitać swojego przyjaciela liżąc go po pyszczku.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Warto sprawdzić portfel. Ta pięciozłotówka jest warta fortunę
  2. Lew i dziecko występowali w programie na żywo. Wystarczyłyby sekundy, by doszło do tragedii
  3. Chihuahua próbowała zaatakować pitbulla. Wideo z jej poczynań jest hitem w sieci
  4. Kobieta głodziła swoje psy, usłyszała wyrok. Absurdalna decyzja Sądu
  5. Podkarpacie. Chciał pokazać córeczkom weselną bramę. W drodze na miejsce zaatakowały go rozwścieczone osy
  6. Turyści uciekali przerażeni. Nagranie z lotniska, którego nie da się wyrzucić z pamięci

Źródło: youtube.com

Następny artykuł