Nagranie z ukrytej kamery
Źródło: tiktok/glennthecat

Włączyła ukrytą kamerę, żeby podglądać kota. Gdy tylko obejrzała nagranie, natychmiast do niego pobiegła

17 Września 2020

Nagranie pochodzące z ukrytej kamery miało być tylko zabawną próbą podejrzenia kociaka o imieniu Glenn i jego niewinnych wybryków w czasie, gdy nikt poza nim nie znajduje się w domu. Właścicielka pupila nie podejrzewała że krótkie wideo skłoni ją do natychmiastowego powrotu do mieszkania. Przeżyła ogromny szok, kiedy tylko spojrzała, co dzieje się ze zwierzęciem pod jej nieobecność.

Nagranie pochodzące z ukrytej kamery potrafi niespodziewanie wywrócić świat niektórych osób do góry nogami. Z pozoru proste urządzenie zapisujące obraz oraz dźwięk może obnażyć brutalną prawdę lub rzucić nowe światło na kwestie, które do tej pory nie wywoływało najmniejszego zaniepokojenia. Właścicielka kota o imieniu Glenn uległa własnej ciekawości i postanowiła podejrzeć pupila, gdy ten przebywa sam w domu. Ustawiła urządzenie w centralnym miejscu pomieszczenia, włączyła nagrywanie i po prostu wyszła. To, co stało się później przyprawiło ją prawie o zawał.

Konie nie przestaną jeździć trasą do Morskiego Oka. Poprawka upadła, skandaliczne uzasadnienieKonie nie przestaną jeździć trasą do Morskiego Oka. Poprawka upadła, skandaliczne uzasadnienieCzytaj dalej

Kobieta zbladła po obejrzeniu nagrania

Alex, która pracuje jako logopeda, stała się właścicielka 2-letniego Glenna stosunkowo niedawno, gdy znalazła go na ulicy. Początkowo rozpoczęła poszukiwania jego prawowitych właścicieli, lecz nikt się po niego nie zgłosił. Takim oto sposobem stali się nierozłączną parą. Alex starała się nie zostawiać Glenna przez długi czas samego, ponieważ kociak ma w sobie ogromne pokłady energii. Próbowała zapewnić mu wiele rozrywek, lecz nie mogła być przy nim w każdej sytuacji. Podczas Świąt Bożego Narodzenia nie była w stanie zabrać swojego kota na noc do domu rodziców, więc na wszelki wypadek ustawiła kamerę, żeby doglądać Glenna i mieć pewność, że ma się dobrze.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Konie nie przestaną jeździć trasą do Morskiego Oka. Poprawka upadła, skandaliczne uzasadnienie
2. Wiewiórka znieruchomiała, kiedy zobaczyła ogrom orzeszków. Zabawne nagranie podbija internet
3. Co czują psy, gdy wyznajemy im miłość? Naukowcy wreszcie rozwiązali zagadkę

Gdy nazajutrz wróciła do domu i została przywitana przez wesołe miauczenie Glenna, była pewna, że zwierzę spokojnie przeżyło rozłąkę z opiekunką. Jednakże, po pewnym czasie postanowiła zerknąć na zapisane nagrania ze świątecznej nocy i chwili, gdy wróciła do domu. Nie wierzyła własnym oczom. Kot był wyraźnie zdenerwowany i źle znosił samotność. W momencie, gdy samochód Alex wjechał na podjazd, czworonóg rzucił się z piskiem do drzwi. Cały czas miauczał, jakby prosił, żeby jego mama jak najszybciej do niego wróciła. Kobieta poczuła, że serce ściska jej się w klatce piersiowej. Dopiero wtedy zrozumiała, że Glenn darzy ją wielką miłością. Od razu wzięła go na kolana i mocno przytuliła. Podzieliła się swoją historią w Internecie, a we wpisie napisała, że szuka nowego kota do adopcji, aby jej pupil już nigdy nie czuł się samotny.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Nagranie z ukrytej kameryNagranie z ukrytej kamery
tiktok/glennthebabycat

Wyświetl ten post na Instagramie.

❌ no sunday scaries here ❌ Normally I always offer to work holidays — hello, time and a half ???? Being an hourly therapist has its perks, but this LDW I elected to take the time off. Glenn the cat is a huge part of my personal and professional life. He showed up at my SNF a year and a half ago as a stray and now he’s my roommate! My patients love talking about him and seeing pictures. This chair doubles as his favorite scratching post ???? This weekend we’re relaxing with Glenn and giving our apartment chores some much needed attention. Are you off or working? I’d love to hear how you’re spending the long weekend. ✨ Do you like my sweatshirt? I’m giving one away and there’s still time to enter — check out my profile for the giveaway post! This design (speech succulents) is also available on t-shirts, mugs, totes, and more if you click the link in my bio. Use code HICCUPS for free shipping ????

Post udostępniony przez speech hiccups (@speechhiccups)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jerzy Stuhr z synem i wnukiem wybrali się na górską wycieczkę. Fani są pod wrażeniem ich wspólnego zdjęcia
  2. Kot bawi się gumką do włosów. Po chwili ucieka w panice, wszystko nagrano
  3. Słodki ciężar. Radosław Majdan udowodnił, że kilogramy nie mają znaczenia
  4. 10-latek wyszedł na spacer z psem, wrócił do domu z granatem. Szybka reakcja matki i babci
  5. Całe życie dokarmiała bezdomne psy. Kiedy odeszła, na pogrzebie zjawili się niespodziewani goście
  6. Szykuje się skandal? Tajemnicza posada Kingi Dudy przy ojcu. Zwiedziła niemal cały świat i wróciła do Polski

Źrodło: boredpanda.com

Następny artykuł