nagranie z psem
Źródło: Facebook.com/Tina Muir

Powiesili zdjęcie zmarłego psa na ścianie. Nie przewidzieli reakcji drugiego zwierzaka, wszystko się nagrało

16 Listopada 2020

Nagranie uwieczniło reakcje czworonoga na widok zdjęcia przyjaciela, który odszedł. Psy były ze sobą bardzo blisko związane. Zwierzak zachował się w bardzo ludzki sposób. Ciężko się nie wzruszyć.

Nagranie stanowi dowód na to, że nie tylko ludzie potrafią odczuwać żal po stracie członka rodziny. Widać, że zwierzak bardzo tęsknił za swoim przyjacielem. Na widok jego wizerunku, który zawisł na ścianie domu, Frank nie mógł powstrzymać swoich uczuć.

Pies myślał, że kot nie żyje. Po chwili dzieje się niezwykła rzecz, jest wideoPies myślał, że kot nie żyje. Po chwili dzieje się niezwykła rzecz, jest wideoCzytaj dalej

Nagranie potwierdza, że psy mogą tęsknić za bliskimi

Psy wychowywały się razem od najmłodszych lat. Zwierzaki nie wyobrażały sobie życia bez siebie. Oba były radosnymi i mimo wieku pełnymi życia czworonogami. Niestety Smiff zachorował i odszedł, pozostawiając swojego przyjaciela samego.

Frank w widoczny sposób przeżywał śmierć drugiego psa. Przez kilka tygodni, podobnie jak reszta domowników, był smutny i osowiały, jadł niechętnie i nie chciał ruszać się z posłania.

Doskonale rozumiał, że drugi pies nie wróci, jednak nie mógł tak po prostu przejść nad jego stratą do porządku dziennego. Mimo starań właścicieli pogrążał się w coraz głębszej depresji.

W międzyczasie opiekunowie zwierzaków wpadli na pomysł, który miał pomóc im pogodzić się ze stratą pupila. Wybrali najładniejsze zdjęcie zmarłego psa, Smiffa, obrobili je i powiesili w ramce obok drzwi wejściowych do domu.

Wybór miejsca nie był przypadkowy. Smiff uwielbiał ten kącik. Mógł z niego obserwować wszystkich domowników, jak i w razie potrzeby wyglądać za okno czy witać wchodzących do domu ludzi.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Taksówkarz odmówił zabrania psa. Doszło do brutalnego ataku, szczegóły dla osób o mocnych nerwach
2. Przeżyła śmierć kliniczną i mówi, że widziała Boga. Opowiada o szczegółach zza światów
3. Ręce opadają. Ktoś przywiązał psa nocą do ławki, zostawił mu "pakiet" i wyzbył odpowiedzialności

Nagranie wzruszy was do łez

Frank, gdy tylko zobaczył wizerunek swojego przybranego brata na ścianie, oszalał. Początkowo psiak wydawał się być rozradowany i podekscytowany nagłym pojawieniem się dawno niewidzianego przyjaciela.

Wskoczył nawet na kanapę, by przyjrzeć się z bliska wysoko widzącemu obrazkowi. Gdy dokładnie obwąchał fotografię, zdał sobie sprawę z tego, że jego przyjaciel wcale nie powrócił. To było tylko zdjęcie.

Psy identyfikują siebie nawzajem i ludzi przede wszystkim po zapachu. Większość z nich ma dość dobry wzrok, jednak nie widzi głębi, przez co przedmioty na obrazkach wydają im się tak samo przestrzenne, jak te znajdujące się kilka metrów od nich.

Gdy zwierzak zdał sobie sprawę, że jego nadzieje się nie spełniły, jego ogon przestał wesoło merdać. Wyglądało jednak na to, że możliwość spojrzenia na zdjęcie przyjaciela coś mu dała.

ZOBACZ NAGRANIE:

Mały i duży pies w jednym domu - wybuchowa mieszanka czy najlepsze połączenie? Wszystko, co trzeba wiedzieć przed adopcjąMały i duży pies w jednym domu - wybuchowa mieszanka czy najlepsze połączenie? Wszystko, co trzeba wiedzieć przed adopcjąCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Monstrualny potwór nagle wyszedł z wody. Ludzie zamarli, mamy nagranie, tylko dla odważnych
  2. Ewakuacja turystów, przeżyli chwile grozy. Nagle klif runął na plażę za granicą, wszystko zdążyli nagrać
  3. Pies myślał, że kot nie żyje. Po chwili dzieje się niezwykła rzecz, jest wideo
  4. Kipiel-Sztuka narzeka na finanse. "Kupiłam więcej karmy niż zwykle dla psa, bo w grudniu nie będę już miała z czego żyć"
  5. Wystarczy sekunda, aby dowiedzieć się prawdy o sobie. Jakie zwierzę zauważyłeś jako pierwsze?
  6. Dwa jamniki wkradły się do zagrody lwa. Dziki kot zareagował natychmiast
  7. Konieczna wymiana telefonu dla tysięcy Polaków. Zmiany wkrótce wejdą w życie, koniec sieci 3G

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Następny artykuł