Przejazd kolejowy
Źródło: youtube/Cereal421

Po opuszczeniu szlabanu wjechał z psem na przejazd kolejowy. Od tragedii dzieliły ich centymetry, wstrząsające nagranie

13 Października 2020

Nagranie, które pojawiło się w sieci, wywołało ogromny skandal wśród internautów. Kierowca zatrzymał się przed zamkniętym przejazdem kolejowym i przypadkowo nagrał chwilę mrożącą krew w żyłach. Po drugiej stronie torów mężczyzna jadący na quadzie nie miał zamiaru poczekać, aż przejedzie pociąg. Ruszył wprost pod rozpędzony pojazd, ciągnąc za sobą przestraszonego psa.

Nagranie z przejazdu kolejowego w miejscowości Troy w stanie Montana jest niezbitym dowodem na to, że pośpiech zawsze przynosi złe efekty. Zachowanie lekkomyślnego właściciela psa, który zignorował śmiertelne niebezpieczeństwo, niemal przyprawiło kierowcę samochodu o zawał na miejscu. Amerykaninowi spieszyło się tak bardzo, że nie chciał stracić choćby minuty i rzucił się wprost pod rozpędzony pociąg. Wstrząsające zdarzenie zostało uchwycone przez kamerę samochodową.

Golden retriever wynalazł własny sposób schodzenia po schodach. Trudno się nie uśmiechnąćGolden retriever wynalazł własny sposób schodzenia po schodach. Trudno się nie uśmiechnąćCzytaj dalej

W sieci zawrzało. Nagranie z przejazdu kolejowego rozwścieczyło internautów

Wideo, które zostało opublikowane na platformie YouTube przez zszokowanego kierowcę zdobyło duży rozgłos w sieci. Użytkownicy przecierali oczy ze zdumienia, obserwując, jak starszy mężczyzna wjeżdża za pomocą pojazdu czterokołowego na zamknięty przejazd kolejowy. Pociąg już nadjeżdżał, a wejście na szyny prawie na pewno równałoby się ze śmiercią na miejscu. Amerykanin zlekceważył ryzyko i z pewnością siebie przeprawiał się na drugą stronę ulicy. Tym, co najmocniej wstrząsnęło internautami, był fakt, że mężczyzna nie pchał się wprost na maskę pociągu sam. Towarzyszył mu wystraszony kundelek, którego ciągnął za sobą na luźnej smyczy.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niedożywiony york błąkał się samotnie po ulicy. Staruszka jest bardzo słaba, potrzebuje pomocy
2. Fatalne informacje dla właścicieli psów. Nikt nie spodziewał się przykrych wiadomości
3. Kinga Rusin wzięła udział w święcie myśliwych. Teraz tłumaczy się internautom

Chociaż mężczyźnie mogło się wydawać, że odległość dzieląca go od nadjeżdżającego pociągu wystarczy, aby przemknąć na drugą stronę, w rzeczywistości była naprawdę niewielka. Centymetry dzieliły od straszliwej tragedii. Na szczęście, kierowcy quada udaje się cudem uniknąć zderzenia z pociągiem. Jego pupil także wychodzi cało z opresji. Pod nagraniem posypały się komentarze pełne krytyki pod adresem nieodpowiedzialnego opiekuna zwierzęcia. W tak niebezpiecznych sytuacjach nie powinien on ryzykować życiem i zdrowiem bezbronnego stworzenia tylko po to, aby zyskać na czasie. Wideo może posłużyć jako przestroga dla wszystkich nierozważnych kierowców.

ZOBACZ WIDEO:

Właściciel zgotował suczce straszliwy los. Gdy ją znaleźli, ledwo przypominała psa. Dziś jest nie do poznaniaWłaściciel zgotował suczce straszliwy los. Gdy ją znaleźli, ledwo przypominała psa. Dziś jest nie do poznaniaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znaleźli listy miłosne sprzed lat. Przedstawiają ważnego Polaka w zupełnie innym świetle, szczegóły zdumiewają
  2. Owczarek niemiecki, który oszukał przeznaczenie. Ma dwa lata, a wciąż wygląda jak szczeniak
  3. Iga Świątek wróciła do domu i kochanego kota pod osłoną nocy. Na finale rozbroiła wszystkich wspominając mruczka
  4. Uratował konia zaplątanego w łańcuchy. Otrzymał wspaniałe podziękowania
  5. Chcieli porzucić swojego psa na ulicy. Zwierzak zorientował się, co się dzieje, wszystko nagrano
  6. Wprowadzono stan alarmowy, część Polaków zagrożona. Sytuacja ciągle się pogarsza, lepiej nie wychodzić z domów

źródło: o2.pl

Następny artykuł