nagranie z ponownego spotkania
Źródło: Facebook/МКП "Щасливі тварини"

Po 2 latach kobieta wreszcie odnalazła ukochanego przyjaciela. Nagrano moment ich ponownego spotkania

6 Listopada 2020

Nagranie z momentu, w którym właścicielka pierwszy raz od dwóch lat zobaczyła pupila, wzrusza do łez. Właściciele mocno przeżywają zaginięcie swojego zwierzaka. Gdy po tak długim czasie okazuje się, że czworonóg ma się dobrze, ciężko powstrzymywać emocje.

Nagranie obrazuje moment, w którym pewna obywatelka Ukrainy spotkała swojego zaginionego lata temu pupila. Pies i kobieta nie kryją radości z tego powodu. Niepewność, z jaką wiąże się utrata najlepszego przyjaciela, potrafi doprowadzić człowieka do szaleństwa. Gdy udręka w końcu się kończy ciężko powstrzymać łzy. Jest to moment nie do opisania. Wiele osób po tak długim czasie pogodziłaby się ze stratą czworonoga.

Próbowali nauczyć dziecko mówić. Nagle do akcji wkracza pies, niewiarygodna reakcja pupila rozweseli każdegoPróbowali nauczyć dziecko mówić. Nagle do akcji wkracza pies, niewiarygodna reakcja pupila rozweseli każdegoCzytaj dalej

Nagranie z ich ponownego spotkania poruszy każdego

Pies trafił do jednego z ukraińskich schronisk. Był wychudzony i wyglądał na chorego. Miał jednak piękne, niebieski, mądre oczy. Wolontariusze bali się jednak, że nie uda im się znaleźć dal niego domu ze względu na jego stan.

DZISIAJ GRZEJE:1. Zostawiła szczeniaka sam na sam z nową opiekunką do zwierząt. Kiedy obejrzała nagranie z monitoringu, serce podeszło jej do gardła
2. Rodzice mogą być spokojni. Decyzja ws pieniędzy z KRUS już zapadła
3. Dla żartu pochwaliła się dziwacznymi zdjęciami z porodu. Internauci są zniesmaczeni, "powinnaś iść się leczyć"

Umieścili jednak zdjęcia czworonoga w mediach społecznościowych. Liczyli na to, że ktoś zlituje się nad biednym psiakiem. Wiedzieli, że mógłby nie przeżyć zbyt długiego pobytu w schronisku. Musiał przez miesiące błąkać się po ulicach, parkach i lasach. Mimo to był bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi. Zabiegał o ich uwagę i choćby najmniejszy gest.

Wbrew oczekiwaniom pracowników schroniska, zdjęcie psa zamieszczone na profilu placówki w mediach społecznościowych uzyskało ogromny odzew. Ludzie masowo je udostępniali i komentowali, życząc mu jak najszybszej adopcji, lub nawet wyrażając zainteresowanie przygarnięciem zwierzaka do swojego domu.

Popularność zdjęcia sprawiła, że dotarło ono do kobiety, której dwa lata wcześniej podobny zwierzak zniknął z posesji. Podejrzewała, że ktoś go ukradł. Napisała w tej sprawie do schroniska. Pracownicy zaaranżowali spotkanie, dzięki któremu chcieli przekonać się, czy to rzeczywiście zwierzak kobiety, która do nich napisała. Gdy podeszła do psa zaczęli nagrywać. Nie spodziewali się jednak, że będą świadkami takiej sceny. Reakcja psa zwaliła ich z nóg.

ZOBACZ NAGRANIE:

Skrzywdzony pitbull panicznie bał się człowieka. Nagrano moment, gdy pierwszy raz ktoś go pogłaskał, reakcja wywołuje łzySkrzywdzony pitbull panicznie bał się człowieka. Nagrano moment, gdy pierwszy raz ktoś go pogłaskał, reakcja wywołuje łzyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  2. Nowe, drakońskie kary za brak maseczki. Prezydent Andrzej Duda zadecydował
  3. Próbowali nauczyć dziecko mówić. Nagle do akcji wkracza pies, niewiarygodna reakcja pupila rozweseli każdego
  4. Jak oswoić chomika, żeby nie gryzł? Oto 5 najskuteczniejszych sposobów, jak oduczyć go agresji
  5. Wysiadł z samochodu i zaczął strzelać. Myśliwy odpowie za zabójstwo 16-letniego ucznia w szkolnym sadzie
  6. Bardzo bliskie spotkanie z morskim stworem. Nagranie "połknięcia" kajakarek podbija internet
  7. Dużo łatwiejszy przepis na gołąbki robione inaczej. Można złapać się za głowę, tak smakują

źródło: podaj.to

Następny artykuł