Kociak
Źródło: youtube/Funny Cat Videos

Spragnione zabaw psy zaczepiały mruczka. Szybko dostały nauczkę, którą popamiętają na długo, jest nagranie

3 Listopada 2020

Nagranie opublikowane w Internecie przypadkiem uchwyciło komiczną scenę zabaw zwierzaków. Czarny mruczek spokojnie wypoczywał na chłodnych kafelkach tuż przy basenie, gdy tuż przed nim wyrosły dwa rozbawione psiaki. Pupile za wszelką cenę próbowały sprowokować kociak do igraszek. Rozleniwiony zwierzak postanowił spłatać im niezłego psikusa.

Nagranie pochodzące znad prywatnego basenu stało się prawdziwym hitem w Internecie. Mieszkańcy posesji nie spodziewali się, że gdy tylko zostawią swoje zwierzaki sam na sam, dojdzie do szokującego incydentu. Tego dnia nieznośne czworonogi dostały nauczkę, która możliwe, że raz na zawsze oduczy je zadzierać z pewnym kocurkiem.

Piesek mieszkający w schronisku co noc ścielił swoje posłanie. Wolontariuszom zabiło mocniej serce, gdy zrozumieli, dlaczego tak robiłPiesek mieszkający w schronisku co noc ścielił swoje posłanie. Wolontariuszom zabiło mocniej serce, gdy zrozumieli, dlaczego tak robiłCzytaj dalej

Nagranie z kamery ujawniło sekret wypadku nad basenem

Nie od dziś wiadomo, że koty nie zawsze wykazują chęć do szalonych figli. Czasami potrzebują własnej przestrzeni, aby odpocząć i zająć się pilnymi kocimi sprawami. Niestety, nie wszystkie zwierzaki potrafią zrozumieć indywidualne potrzeby mruczków i mogą przypadkiem przeszkodzić im w chwili relaksu.

Na opublikowanym w sieci wideo można zauważyć, że czarny zwierzak leży niedaleko krawędzi basenu i nikomu nie wadzi. Prawdopodobnie wygrzewał się w ostatnich promieniach słońca i myślał o niebieskich migdałach. Kto miałby serce przeszkadzać mu w tak rozluźniającej chwili?

Na kandydatów nie trzeba było długo czekać. Niespodziewanie na horyzoncie wyłaniają się dwa małe pieski, które wyraźnie szukają towarzyszy do wspólnej zabawy. Pech chciał, że na swoją ofiarę wytypowały drzemiącego kocurka.

DZISIAJ GRZEJE:1. Piesek mieszkający w schronisku co noc ścielił swoje posłanie. Wolontariuszom zabiło mocniej serce, gdy zrozumieli, dlaczego tak robił
2. Ojciec Rydzyk zarabia na rolnikach? Niebotyczne kwoty, tego świat nie widział
3. Józef znów naraża się na krytykę ze strony widzów Rolnik szuka Żony. Chodzi o randkę z Grażyną

Rozbawione psiaki zbliżyły się do kota i zaczęły głośno poszczekiwać. W ten sposób próbowały sprowokować go do niewinnych psot. Nie wiedziały, że wkrótce tego pożałują.

Zdezorientowany zwierzak podniósł głowę i spojrzał na swoje przyrodnie rodzeństwo. Akurat wtedy, kiedy chciał odpocząć, ktoś musiał mu w tym przeszkodzić. Gdy jeden z piesków zaszedł go od tyłu, ten zorientował się, że to dobry moment, aby dać mu popalić.

Czarny kotek niespodziewanie przewrócił się na drugi bok i wrzucił czworonoga do basenu! Oglądając nagranie, ciężko stwierdzić, czy był to efekt przypadku, czy może misternie zaplanowanego planu na rewanż. Jedno jest pewne - z tym mruczkiem lepiej nie zadzierać!

Właściciele dwóch niewielkich piesków oraz czarnego kotka nie spodziewali się, że na ich oczach dojdzie do niespodziewanego wypadku nad basenem. Widząc, co wyczynił ich pupil, będą wiedzieć na przyszłość, aby nigdy więcej mu nie podpadać.

ZOBACZ WIDEO:

Dlaczego pies chodzi za właścicielem? Powody inne niż myśliszDlaczego pies chodzi za właścicielem? Powody inne niż myśliszCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Maleńki buldog złości się na swoją mamę. Właścicielka nagrała najbardziej uroczy napad gniewu
  2. Słowa grzęzną w gardle. Mąż zostawił przed zamkniętym cmentarzem wiadomość do zmarłej żony
  3. Wyszło na jaw. Wiadomo, która z kandydatek rolnika poszła z nim na wesele. Zdradził ich zespół muzyczny
  4. Horror w supermarkecie. Zwierzęta obwinęli folią, wystawili na sprzedaż, wyglądały jakby umierały w cierpieniach
  5. Pitbull rzucił się na ziemię i udawał martwego. Nie uwierzysz, dlaczego
  6. W warszawskim zoo zamieszkał myszojeleń. Przypomina jelenia, ale ma kończyny o średnicy ołówka
  7. Pij go całą jesień i zimę, a przeziębienie cię nie dopadnie. Syrop z 3 składników działa jak tarcza przed chorobami i wirusami

Źródło: youtube

Następny artykuł