Nagranie z ostatniego pożegnania
Źródło: tiktok/maisie_and_co

90-latek pożegnał się z chorą suczką. Nagranie z ostatniego spotkania starych przyjaciół wyciska łzy z oczu

3 Października 2020

Nagranie, które zostało opublikowane przez właścicielkę schorowanej labradorki poruszyło serca internautów. Kobieta nakręciła wzruszającą scenę ostatniego pożegnania suczki z emerytowanym sąsiadem. 90-lat musiał rozstać się ze swoją zaufaną przyjaciółką, do której od wielu lat zaglądał przez płot. Już więcej się nie spotkają. Wystarczy jedno spojrzenie, aby zrozumieć, że łącząca ich więź jest naprawdę wyjątkowa.

Nagranie ostatniego pożegnania z ukochanym zwierzakiem to bezcenna pamiątka, która może okazać się nieocenionym skarbem w chwilach, gdy zatęsknimy za naszym czworonożnym przyjacielem. Właścicielka czekoladowej suczki rasy labrador o imieniu Bailey wiedziała, że czas zwierzaka, który od dłuższego czasu zmagał się z chorobą dobiega już końca. Nie miała serca kryć tego faktu przed sąsiadami i przyjaciółmi, którzy na przestrzeni lat zdążyli się bardzo zbliżyć ze słodką psinką. Jedną z ostatnich osób, która powiedziała Bailey "żegnaj" był 90-letni pan mieszkający tuż obok.

Kociątko oszalało na punkcie pizzy. Zabawne wideo sprawia, że uśmiech sam ciśnie się na ustaKociątko oszalało na punkcie pizzy. Zabawne wideo sprawia, że uśmiech sam ciśnie się na ustaCzytaj dalej

Nagranie z ostatnich chwil suczki doprowadza do łez

Opiekunka Bailey musiała pogodzić się z tragiczną myślą, że dni czekoladowej labradorki są już policzone. Jest to przykra myśl, z którą należy się oswoić jeszcze za życia pupila. Każdy właściciel pragnąłby, aby czasu wspólnie spędzonego z ukochanym psem czy kotem było zawsze więcej, lecz niestety wszystko ma swój koniec, a w tym wypadku finał jest zawsze powodem do smutku. Żaden czworonożny przyjaciel człowieka nie żyje przecież wiecznie. Kobieta zajmująca się Bailey miała ją pod swoją opieką od czasu, gdy była jeszcze szczeniakiem, dlatego przez lata wiele osób przywiązało się do sympatycznej suczki. Gdy zbliżała się ostateczna godzina, opiekunka dała szansę wszystkim osobom, które tak jak ona, kochały labradorkę, aby po raz ostatni pogłaskały ją na pożegnanie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nowe produkty w Biedronce dla psów i kotów. Świetne ceny, ale oferta wkrótce znika z półek
2. Wszyscy myśleli, że pies wraca na grób swojego pana. Gdy poznali prawdę, musieli natychmiast zareagować
3. Mikroskopijna suczka miała ogromny ciążowy brzuch. Podczas porodu wszyscy zbierali szczęki z podłogi

Nagranie opublikowane w sieci przedstawia chwilę, w której 90-letni pan schyla się do leżącej Bailey i drapie ją po ciałku. Zwierzę spogląda mu prosto w oczy z niewypowiedzianą wdzięcznością za lata ofiarowanych ciasteczek i uśmiechów. Macha przy tym wesoło ogonkiem, chociaż widać, że nie ma już sił wstawać i cieszyć się tak jak dawniej. Emerytowany sąsiad troszczył się o nią jak o własnego psa i doglądał jej przez płot, dlatego ostatnie pożegnanie tego duetu potrafi złamać serce. Patrząc na tę scenę, można odnieść wrażenie, że nikt tak dobrze nie rozumie tego, przez co przechodziła wtedy suczka, jak mężczyzna, który również był już na skraju swojego życia.

Właścicielka Bailey pożegnała się z nią w poprzednim miesiącu. Na jej cześć opublikowała film z radosnymi chwilami, których doświadczyły wspólnie. Na samym końcu widzimy, że prochy labradorki spoczęły w urnie, a na szafce została przywieszona jej obróżka. Śpij spokojnie, aniołku.

ZOBACZ FILM:

Zobacz na Twitter

Zobacz na TikTok

Chciał oddać koty przed wyprowadzką za granicę. Prawda okazała się być inna, wolontariusze są wściekliChciał oddać koty przed wyprowadzką za granicę. Prawda okazała się być inna, wolontariusze są wściekliCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapłacił za jej rachunek, bo zapomniała portfela. Później kobieta zrobiła coś, co wprawiło go w osłupienie
  2. Kot zatrzasnął na balkonie dwóch mężczyzn. Interweniowały dwa zastępy straży
  3. Szczeniaczki utknęły w głębokiej studni. W środku była ogromna, jadowita kobra
  4. Żył na farmie, przywiązany do łańcucha. Los psa poruszył światowej sławy aktora, który go adoptował
  5. Sceny jak z filmu akcji. Rekin zaatakował mężczyznę, nie do wiary co zrobiła ciężarna żona
  6. Stan wyjątkowy w Polsce? Jest konkretna odpowiedź: "To uzasadnione"

Źródło: twitter

Następny artykuł