pies i dziecko
Źródło: youtube.com/Caters Clips

Mama nagrywa dziecko, nagle podbiega do niego pies. Nagranie rozkłada na łopatki, co za finał

3 Września 2020

Nagranie z udziałem dziecka i psa zdobyło ogromne uznanie internautów. Wszystko przez interakcję małego chłopca i suczki, która po prostu rozkłada na łopatki. Mama nagrywała całe zajście i dobrze wiedziała, że nic nie stanie się ani psu, ani jej synkowi, Adonisowi. Pod koniec wideo po prostu nie da się nie uśmiechnąć!

Nagranie przedstawiające ten niezwykły duet okrążyło sieć błyskawicznie. Choć często ludziom wydaje się, że pies i dziecko w jednym domu to nie najlepszy pomysł, nic bardziej mylnego - odpowiednio dobrani kompani będą najlepszymi przyjaciółmi na całe życie! Tak z pewnością stanie się w przypadku tej dwójki - suczka Brooklyn i 2-letni chłopiec o imieniu Adonis już teraz świetnie się dogadują, wystarczy obejrzeć wideo, by się o tym przekonać.

Każdego dnia siedział pod drzwiami budynku. Nikt nie przypuszczał takiego obrotu sprawKażdego dnia siedział pod drzwiami budynku. Nikt nie przypuszczał takiego obrotu sprawCzytaj dalej

Nagranie z dzieckiem i psem

Na samym początku wideo widzimy, jak mała, 3-letnia suczka podchodzi do chłopca. Dziecko siedzi na kanapie, a psina energicznie podskakuje, by serdecznie ucałować malucha. Gdy tylko udaje jej się dotknąć go językiem, natychmiast odskakuje i odbiega, tylko po to, by zatoczyć radosne kółko na dywanie i zacząć całą zabawę od początku. Widzimy, jak Brooklyn podbiega do chłopca niezliczoną ilość razy, zatrzymuje się, by dać mu buziaka, odskakuje i tak na okrągło! Widać, że dziecko jest zachwycone tą zabawą - mały Adonis po prostu nie może przestać chichotać i tylko czeka, aż suczka podbiegnie do niego po raz kolejny.

DZISIAJ GRZEJE:1. Pudelek urodził się z ludzką twarzą. Niewiarygodne, jak wygląda
2. Widzisz na zdjęciu coś więcej niż psa? Tylko 1% ludzi potrafi rozwiązać zagadkę z XIX wieku
3. Interwencja w Poznaniu. Policjanci wpadli do mieszkania w poszukiwaniu broni. Zamarli, kiedy zobaczyli, co ukryto w środku

Pies i dziecko

Mama 2-latka wyjaśnia, że jej synek i mała suczka są najlepszymi przyjaciółmi. Jak można przeczytać w opisie pod filmem, Brooklyn wszystkiego się bardzo boi, ale dzieci jej właścicielki przynoszą jej dużo radości. To dlatego tak nieśmiało podchodzi do buziaków - gdy tylko udaje jej się jakiegoś skraść, natychmiast ucieka - i tak w nieskończoność. Widać, że chłopiec i suczka będą świetnie się dogadywać w przyszłości, brawa dla mamy, która od małego pokazuje chłopcu, czym jest miłość do zwierząt!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Twój pies ma oklapnięte ucho i różowy kolor skóry? Niepozorne zagrożenie często jest ignorowane
  2. Czekała cała Polska, wreszcie się stało. Będą kary dla prawdziwych winowajców w sprawie Komendy
  3. Tarnów: auto dachowało, dwie osoby trafiły do szpitala, pies zginął. Drugi zwierzak uciekł, trwają poszukiwania
  4. Owczarek australijski stracił szczenięta w przedwczesnym porodzie. Nagle stała się niebywała rzecz
  5. Cudem wydarli szczeniaka z rąk oprawcy. Maluch walczy o życie, potrzebna jest pilna pomoc
  6. Tragedia na północy Polski. Nie było szans, nie żyje

Źródło: youtube.com

Następny artykuł