Mruczek zasłuchał się w grę na skrzypcach
Źródło: facebook/Esther Abrami

Zagrała dla kociaka koncert na skrzypcach. Reakcja mruczka stała się hitem, jest wideo

27 Września 2020

Mruczek został zaproszony na niezapomniany koncert skrzypcowy w wykonaniu swojej właścicielki. Kobieta nie mogła znieść płaczu malucha, gdy opuszczała pokój i ćwiczyła grę na instrumencie, dlatego wpadła na pomysł, jak zaangażować kotka w pomoc przy próbie. Nagranie, które opublikowała na swoim Facebooku zyskało na wielkiej popularności.

Mruczek o imieniu Rémila został przygarnięty przez Esther Abrami, gdy ważył zaledwie 400 gram. Maleńki kotek pilnie potrzebował opieki, gdyż zmagał się z wieloma problemami zdrowotnymi, dlatego kobieta z przyjemnością przyjęła go pod swój dach. Początkowo nowy gość w domu pochłonął całą jej uwagę, lecz wkrótce uświadomiła sobie, że nie może zaprzepaścić dla niego kariery muzycznej i musi regularnie ćwiczyć grę na skrzypcach. Szybko okazało się, że ćwiczenia przy rozbrykanym kociątku będą dużo trudniejszym zadaniem niż podejrzewała.

Strażacy uratowali 2-tygodniowego kotka ze środka drogi. Kiedy go umyto, odkryto, że wygląda jak postać z filmuStrażacy uratowali 2-tygodniowego kotka ze środka drogi. Kiedy go umyto, odkryto, że wygląda jak postać z filmuCzytaj dalej

Mruczek zakochał się w muzyce klasycznej

Esther Abrami jest francuską skrzypaczką, dlatego poświęca wiele godzin na grę na ukochanym instrumencie, aby w pełni przygotować się do nadchodzących koncertów. Malutka kotka Rémila z początku nie potrafiła przyzwyczaić się do tego, że jej pani nie może co chwila odrywać się od wykonywanej czynności, żeby się z nią pobawić, dlatego głośno płakała, gdy zostawała sama w pokoju. Zwierzątko przeżyło ogromną traumę, dlatego bała się, że jej nowa właścicielka także ją porzuci. Esther miała duży dylemat, ponieważ z jednej strony chciała skupić się na ćwiczeniach, a z drugiej - nie miała serca wysłuchiwać miauczenia samotnego kociątka. Postanowiła połączyć przyjemne z pożytecznym, a efektami podzieliła się na swoim Facebooku.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wielkie brawa. Polski ksiądz na mszy przedstawił wiernym bezdomnego pieska do adopcji
2. Pies zauważył, jak kilkuletnia dziewczynka zbliża się do wody. Jego reakcja jest bezcenna, wszystko się nagrało
3. Golden retriever słucha, jak właściciel gra na gitarze. Mina psa, kiedy muzyka ucicha jest po prostu bezcenna

Na opublikowanym wideo widzimy, że skrzypaczka gra na instrumencie, a przy talii przypiętą ma torebkę, w której mała kotka idealnie się mieści. Już od pierwszych chwil widzimy, że Rémila z zaciekawieniem wsłuchuje się w melodię graną przez jej opiekunkę, a przez chwilę nawet wyciąga łapki, aby złapać za smyczek. Relaksująca muzyka powoli zaczyna usypiać maleństwo, które w końcu nie wytrzymuje i w zabawny sposób drzemie, zwisając z torebki. Czyż nie jest przeurocza?

Wideo w krótkim czasie stało się hitem w sieci, a widok zasypiającego kociątka rozczulił miliony osób. Koniecznie zobacz. Nie zapomnij powiększyć film, aby obejrzeć reakcję kociaka w pełnej okazałości.

ZOBACZ WIDEO:

Shiba inu zawsze uśmiecha się do zdjęć. Ma zaskakujący powód do radościShiba inu zawsze uśmiecha się do zdjęć. Ma zaskakujący powód do radościCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu
  2. Wychudzona suczka została znaleziona na śmietniku. Zdjęcia po kilku tygodniach zapierają dech
  3. Border collie zaryzykował życiem dla 10-latka. Bez wahania stanął do walki z niebezpiecznym drapieżnikiem
  4. Kotka jest wyjątkowa nie tylko przez swoje oczy. Wystarczy spojrzeć na jej łapki
  5. Hel. Zaleziono fokę z okularami pływackimi na szyi. Akcja ratunkowa
  6. Nikt się nie spodziewał. TVN przekazał pilny, pomarańczowy alarm dla części Polaków, fatalne wieści dla osób wracających z weekendu

źródło: hindustantimes.com

Następny artykuł