test motyle
Źródło: genialne.pl/motyle-psychotest/

Wybierz motyla ze zdjęcia i poznaj swoje mocne strony. Sprawdź swój typ osobowości

1 Lipca 2020

Motyle to zwierzęta kojarzone z delikatnością, pięknem. Nie bez powodu uważane są za arystokrację wśród owadów. Widząc je dostrzegamy przede wszystkim kształt i ubarwienie ich skrzydeł, jednak często sami nie zdajemy sobie sprawy jakie wywołują w nas skojarzenia i wrażenia.

Znaleziony na portalu genialne.pl test pozwoli nam lepiej zrozumieć, to co dostrzegamy w motylach oraz jak świadczy to o naszych mocny i słabych stronach. Z planszy należy wybrać owada, który budzi w nas najwięcej odczuć. Odpowiedzi i opisy konkretnych wyborów mogą zaskoczyć.

Test - MotyleTest - Motyle
https://genialne.pl/motyle-psychotest/

Co mówi o nas nasz wybór motyla?

1. Ten motyl najczęściej wybierany jest przez osoby ceniące sobie równowagę. Dążące do spokoju i harmonii w każdym aspekcie swojego życia, między pracą a obowiązkami domowymi czy rozrywką, jak i w relacjach z innymi. Jeśli wybrałeś tego motyla, prawdopodobnie kierujesz się w życiu zasadą "złotego środka", unikasz skrajności. Zachowanie porządku, który odnajdujesz w życiu może jednak łatwo wyprowadzić cię z równowagi. Jesteś osobą skrytą, raczej nie mówiącej dużo o swoich uczuciach, kierującą się rozsądkiem.

2. Jesteś osobą dla której liczy się przede wszystkim estetyka. Umiesz dostrzec i docenić piękno w rzeczach, które innym wydają się normalne i pospolite. Masz skłonność do analizowania i systematyzowania, odkrywania wzorów i kategoryzowania rzeczywistości na swój własny sposób. Znajdujesz radość w drobnych gestach i rzeczach. Mocno angażujesz się w życie zawodowe, ryzykując pracoholizm. Zależy ci bardziej na właściwym wykonywaniu zadań niż szybkości ich realizacji.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pies policyjny ścigał przestępcę. 10-letnie dziecko stanęło na jego drodze, doszło do tragedii 2. Na zdjęciu ukryła się mała sowa. Rekordzista potrafi znaleźć ją w 7 sekund, a ty?

3. Cenisz sobie szczerość i otwartość. Mimo to jesteś także osobą wrażliwą i empatyczną. Łatwo wczuwasz się w sytuację innych osób i robisz co w twojej mocy, żeby im pomóc. Zawsze troszczysz się o potrzeby i uczucia innych. W swojej empatii i altruizmie potrafisz przekładać dobro innych na swoje. Powinieneś uważać, by twoja chęć pomocy nie została wykorzystana przez osoby o nieszczerych intencjach. Pamiętaj, że sam też masz prawo do szczęścia.

4. Ten motyl symbolizuje ambicję i determinację. Wybierają go zwykle osoby, którym bliscy i nauczyciele już od najmłodszych lat przepowiadali sukcesy. Jesteś skoncentrowany na swoim celu, niezależnie od tego czy jest nim zdobycie milionów czy doprowadzenie swoich spraw do końca. Zależy ci na poczuciu bezpieczeństwa. Realizując swoje cele łatwo zapomnieć o sprawach prostych i prozaicznych, przez co czasem możesz zapominać o życiu rodzinnym czy uczuciowym. Każdy ma prawo do odpoczynku, czasem warto przystanąć, by później wrócić z wzmożoną siłą.

5. Ten kolorowy motyl budzi skojarzenia z energią i dynamiką życia. Do wszystkiego podchodzisz z radością, entuzjazmem i zapałem. Uwielbiasz doświadczać nowych rzeczy, poznawać nowych ludzi. Nienawidzisz rutyny, nudy i stagnacji. Uwielbiasz podróżować. Nie potrafisz usiedzieć w miejscu, wciąż musisz coś robić, często wiele rzeczy na raz, co może odbić się na rezultatach twojej pracy. Masz też problemy z punktualnością i dotrzymywaniem terminów. Czasem łatwo się dekoncentrujesz.

6. Jeśli wybrałeś tego motyla jesteś osobą dojrzałą, rozważną, kierującą się w życiu mądrością. Ludzie często proszą cię o rady, cenią sobie twój rozsądek i konkretne, logiczne podejście do życia. Czasem przez swoją logiczną i rozsądną postawę możesz być posądzany o sztywność czy postrzegany jako mało rozrywkowy. Nadrabiasz to jednak inteligentnym poczuciem humoru oraz siłą charakteru.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapytała swoje psy, kto nabrudził w kuchni. Reakcja jednego z nich mówi sama za siebie
  2. Brzuch owczarka był ogromny. Właściciele czekali na szczeniaki, prawda zwaliła ich z nóg
  3. Małpa załamała się po śmierci właściciela. Była uzależniona, zabiła człowieka
  4. Mężczyzna rozbił ferrari za 1,8 mln zł. Policjanci nie dowierzali, słysząc powód
  5. Obrazek jest niesamowicie trudnym testem na spostrzegawczość. Tylko 1% ludzi jest w stanie go zdać
  6. Strażak uratował szczeniaka z pożaru. Zachowanie właścicieli w lecznicy wprawia w osłupienie

Źródło:genialne.pl

Następny artykuł