Swiatzwierzat.pl
test motyle

genialne.pl/motyle-psychotest/

Wybierz motyla ze zdjęcia i poznaj swoje mocne strony. Sprawdź swój typ osobowości

1 Lipca 2020

Autor tekstu:

Jakub Pasek

Udostępnij:

Motyle to zwierzęta kojarzone z delikatnością, pięknem. Nie bez powodu uważane są za arystokrację wśród owadów. Widząc je dostrzegamy przede wszystkim kształt i ubarwienie ich skrzydeł, jednak często sami nie zdajemy sobie sprawy jakie wywoł

Znaleziony na portalu genialne.pl test pozwoli nam lepiej zrozumieć, to co dostrzegamy w motylach oraz jak świadczy to o naszych mocny i słabych stronach. Z planszy należy wybrać owada, który budzi w nas najwięcej odczuć. Odpowiedzi i opisy konkretnych wyborów mogą zaskoczyć.

Test - Motylehttps://genialne.pl/motyle-psychotest/

Co mówi o nas nasz wybór motyla?

1. Ten motyl najczęściej wybierany jest przez osoby ceniące sobie równowagę. Dążące do spokoju i harmonii w każdym aspekcie swojego życia, między pracą a obowiązkami domowymi czy rozrywką, jak i w relacjach z innymi. Jeśli wybrałeś tego motyla, prawdopodobnie kierujesz się w życiu zasadą "złotego środka", unikasz skrajności. Zachowanie porządku, który odnajdujesz w życiu może jednak łatwo wyprowadzić cię z równowagi. Jesteś osobą skrytą, raczej nie mówiącej dużo o swoich uczuciach, kierującą się rozsądkiem.

2. Jesteś osobą dla której liczy się przede wszystkim estetyka. Umiesz dostrzec i docenić piękno w rzeczach, które innym wydają się normalne i pospolite. Masz skłonność do analizowania i systematyzowania, odkrywania wzorów i kategoryzowania rzeczywistości na swój własny sposób. Znajdujesz radość w drobnych gestach i rzeczach. Mocno angażujesz się w życie zawodowe, ryzykując pracoholizm. Zależy ci bardziej na właściwym wykonywaniu zadań niż szybkości ich realizacji.

3. Cenisz sobie szczerość i otwartość. Mimo to jesteś także osobą wrażliwą i empatyczną. Łatwo wczuwasz się w sytuację innych osób i robisz co w twojej mocy, żeby im pomóc. Zawsze troszczysz się o potrzeby i uczucia innych. W swojej empatii i altruizmie potrafisz przekładać dobro innych na swoje. Powinieneś uważać, by twoja chęć pomocy nie została wykorzystana przez osoby o nieszczerych intencjach. Pamiętaj, że sam też masz prawo do szczęścia.

4. Ten motyl symbolizuje ambicję i determinację. Wybierają go zwykle osoby, którym bliscy i nauczyciele już od najmłodszych lat przepowiadali sukcesy. Jesteś skoncentrowany na swoim celu, niezależnie od tego czy jest nim zdobycie milionów czy doprowadzenie swoich spraw do końca. Zależy ci na poczuciu bezpieczeństwa. Realizując swoje cele łatwo zapomnieć o sprawach prostych i prozaicznych, przez co czasem możesz zapominać o życiu rodzinnym czy uczuciowym. Każdy ma prawo do odpoczynku, czasem warto przystanąć, by później  wrócić z wzmożoną siłą.

5. Ten kolorowy motyl budzi skojarzenia z energią i dynamiką życia. Do wszystkiego podchodzisz z radością, entuzjazmem i zapałem. Uwielbiasz doświadczać nowych rzeczy, poznawać nowych ludzi. Nienawidzisz rutyny, nudy i stagnacji. Uwielbiasz podróżować. Nie potrafisz usiedzieć w miejscu, wciąż musisz coś robić, często wiele rzeczy na raz, co może odbić się na rezultatach twojej pracy. Masz też problemy z punktualnością i dotrzymywaniem terminów. Czasem łatwo się dekoncentrujesz.

6. Jeśli wybrałeś tego motyla jesteś osobą dojrzałą, rozważną, kierującą się w życiu mądrością. Ludzie często proszą cię o rady, cenią sobie twój rozsądek i konkretne, logiczne podejście do życia. Czasem przez swoją logiczną i rozsądną postawę możesz być posądzany o sztywność czy postrzegany jako mało rozrywkowy. Nadrabiasz to jednak inteligentnym poczuciem humoru oraz siłą charakteru.

Źródło:genialne.pl

Podobne artykuły

niedźwiedź w Sapporo

Inne zwierzęta

Blady strach padł na Sapporo, gdy dziki niedźwiedź grasował po ulicach. Są ranni

Czytaj więcej >

Inne zwierzęta

Turyści rozjuszyli hipopotama. Nagranie z pościgu sprawia, że włos jeży się na głowie

Czytaj więcej >
koń i skater

Inne zwierzęta

Śmiały skater próbował wykonać trik na deskorolce kosztem konia, gorzko tego pożałował

Czytaj więcej >
Worki

Inne zwierzęta

Nietypowy przemyt. Przewoził 14 kg pijawek z Ukrainy

Czytaj więcej >
Paw

Inne zwierzęta

Paw siedział na parapecie w centrum Warszawy. Na miejscu interweniowały służby

Czytaj więcej >
Mały bóbr

Inne zwierzęta

Boberek pilnie potrzebuje pomocy. Został bez mamy, teraz jego życie zależy od człowieka

Czytaj więcej >