mops i jeż
Źródło: youtube.com/ vania huerta

Mops po raz pierwszy poznaje jeża. Reakcja jedyna w swoim rodzaju

21 Sierpnia 2020

Mopsy kojarzą nam się z zabawnymi, lekko nieporadnymi zwierzakami. Wydają z siebie zabawne chrząknięcia i uwielbiają kontakt z człowiekiem, jak i innymi zwierzakami. Te maluchy często stają się bohaterami filmów udostępnionych w sieci. Ich zabawny wygląd, śmieszny chód i wiecznie zaskoczone spojrzenie sprawiają, że widząc je ciężko się nie uśmiechnąć.

Mopsy to psy do towarzystwa, polegają w ogromnym stopniu na swoich właścicielach. Nie lubią rozdzielać się z opiekunami. Choć lubią spacery i zabawy na świeżym powietrzu, najlepiej czują się na kanapie, u boku swojego właściciela. Ze względu na to, wiele z nich nie wie jak radzić sobie z niecodziennymi spotkaniami z innymi zwierzakami. W tym wypadku naprzeciwko jednego z przedstawicieli tej rasy stanął mały jeż, hodowany przez jego pana jako zwierzątko domowe. Czworonóg dosłownie oszalał na widok kolczastego kolegi.

Chihuahua z Wrocławia prawie została najmniejszym psem świata. Na zdjęciach jest mniejsza niż jabłkoChihuahua z Wrocławia prawie została najmniejszym psem świata. Na zdjęciach jest mniejsza niż jabłkoCzytaj dalej

Mops po raz pierwszy zobaczył jeża

Choć zwierzaki miały ze sobą mieszkać, właściciel nigdy wcześniej ich ze sobą nie poznał. Wiele osób ceni sobie jeże jako zwierzęta domowe. Choć częściej słyszymy o dziko żyjących osobnikach, zdaniem swoich wielbicieli kolczaste malce mocno przywiązują się do opiekunów i nawiązują z nimi relacje. Te niecodzienne zwierzątka lubią głaskanie po brzuchu zupełnie jak dużo powszechniejsze psiaki. Trudno powiedzieć, czy mops jest bardziej zdziwiony, zaintrygowany czy zazdrosny o nowego podopiecznego swojego pana. Sam psiak prawdopodobnie też nie umiałby określić w jakim jest stanie. Czworonóg dosłownie oszalał. Zaczął skakać po całym posłaniu na przemian zbliżając się i odskakując od jeżyka. Nie mógł zrozumieć całej sytuacji, z emocji nie mógł też usiedzieć w miejscu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niemowlę raczkowało do ogromnego labradora. Rodzice nie zdążyli zareagować, jest nagranie
2. Zauważyła, że jej kotka inaczej się zachowuje. Gdy weterynarz spojrzał na zdjęcie, wszyscy zdębieli
Chihuahua z Wrocławia prawie została najmniejszym psem świata. Na zdjęciach jest mniejsza niż jabłko

Jeż nie wydaje się zachwycony spotkaniem z mopsem

Kolczasty malec ma najwyraźniej dużo spokojniejszy charakter. Próbował po prostu zejść większemu koledze z drogi i schować się pod leżącym na skraju łóżka kocem. Właścicielowi zwierzaków bardzo jednak zależało na tym, by jego pupile się zaprzyjaźniły. Przysunął więc wciąż przykrytego kocem zwierzaka z powrotem do mopsa, który szybko wydobył go z jego kryjówki. Zestresowany jeżyk zwinął się w najeżoną ostrymi igłami kulkę, najwyraźniej bojąc się, że niepanujący nad sobą pies może zrobić mu krzywdę. Choć na wielką i piękną przyjaźń raczej nie mamy co liczyć, istnieje duża szansa, że zwierzaki wypracują między sobą układ zadowalający obie strony.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mama kupiła w internecie wielkie jajko dla dzieci. Zamarli, kiedy coś zaczęło z niego wychodzić
  2. Ania z "Rolnik szuka żony" po rozstaniu z Jakubem Napierałą ma nową miłość. Chwali się nią na Instagramie
  3. Wsiadła do PKP z dwoma psami. Konduktorzy nie mieli dla niej litości, wezwano policję
  4. Córeczka gwiazdy TTV jednym zdjęciem skradła serca internautów. Z uroczym pomeranianem są prawdziwymi przyjaciółmi
  5. Martwe ptaki w fontannie braniewskiego. Dzieci się tam kąpią, psy piją wodę, uważajcie
  6. Fatalne wieści dla milionów turystów. Niestety podjęto decyzję o zamknięciu, ryzyko jest zbyt duże

źródło: youtube.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł