Mopsik był gotowy na prysznic
Źródło: youtube/viralhog

Niemożliwe zachowanie mopsa pod prysznicem. Wideo rozkłada na łopatki

20 Sierpnia 2020

Mops wystąpił w filmiku, który rozśmieszył do łez tysiące internautów. Widzimy na nim, jak mały piesek o spłaszczonym pyszczku bierze prysznic, w którym pomaga mu jego właściciel. To, co zrobił pupil przechodzi wszelkie pojęcie.

Mops to rasa małego psa, która na przestrzeni ostatnich lat cieszy się ogromną popularnością wśród hodowców zwierząt domowych na całym świecie. Mocnymi stronami tych czworonogów jest towarzyskość, posłuszeństwo i przede wszystkim - niesamowita słodkość! Pewien Rosjanin uległ niezaprzeczalnemu urokowi tych zwierzaków i postanowił podzielić się zabawnym nagraniem jego pupila z kąpieli w sieci. Efekt - murowany napad śmiechu!

Rannego i chorego pitbulla trzymał pod przyczepią. Wyrok Sądu w Polsce poraża. Będzie apelacja?Rannego i chorego pitbulla trzymał pod przyczepią. Wyrok Sądu w Polsce poraża. Będzie apelacja?Czytaj dalej

Mopsik był przygotowany na prysznic

Na opublikowanym nagraniu można zauważyć, że pewien mężczyzna zamierza wykąpać swojego mopsa. Akcja wideo rozgrywa się w moskiewskim mieszkaniu, gdzie jeszcze przez włączeniem kamery, Rosjanin włożył pieska do wanny i kazał mu grzecznie czekać na dalsze polecenia. Słodki czworonóg wziął polecenie właściciela za bardzo do serca, ponieważ ustawił się na tylnych nóżkach i dosłownie zamarł w bezruchu. Wyglądał, jakby stał wyprostowany podczas musztry wojskowej! To jednak nie koniec jego zabawnych wybryków. Mężczyzna pokazuje szampon do kamery i zapowiada, że czas na mycie łapek.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Weterynarze nie dawali pitbullowi żadnych szans. Chcieli go uśpić, w ostatniej chwili został uratowany
2. Widziałeś psa z żółtą wstążką? Nie wolno do niego podchodzić, zorganizowana akcja
3. Wsiadła do PKP z dwoma psami. Konduktorzy nie mieli dla niej litości, wezwano policję

- Na zewnątrz padało. Szliśmy pod topolami, więc wszystkie łapki skleiły się razem - wyjaśnia właściciel, który zbliża się do krawędzi wanny i przygotowuje prysznic dla swojego czworonoga.

Zwierzak wygląda, jakby słuchał z uwagą opowieści swojego pana i nawet nie śmie się ruszyć, kiedy mężczyzna nachyla się nad nim i dokładnie myje mu każdą z łapek. Być może czuje się winny, że przysporzył swojemu opiekunowi dodatkowych obowiązków? Rozśmieszeni internauci nie mogli wyjść z podziwu, patrząc na urocze i posłuszne zachowanie mopsika. Właściciele pupili, które nie przepadają za kąpielami mogą tylko pozazdrościć Rosjaninowi tak dobrze ułożonego kompana!

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Oficjalnie twierdzono, że Łajka zmarła przez brak tlenu. Prawda jest jednak bardziej okrutna, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  2. Wytykali ją palcami, więc schudła 100 kg, by w dniu ślubu swojego eks wyglądać lepiej niż panna młoda
  3. Pies czy kot? Niesamowity zwierzak wygląda jak postać z bajki
  4. Katarzyna Dowbor w wybornym towarzystwie. Odwiedziła ją synowa, ale i niezwykłe zwierzęta
  5. Zrobili kotu specjalne łóżeczko. Niebywałe, co zrobił mruczek
  6. Nowe ognisko koronawirusa. Wiemy, gdzie zostało wykryte

Źródło: planetapolska.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł