Mopsy śpią w łóżku
Źródło: That Pug Pablo & Co

Położył się do łóżka i włączył kamerę. Nagrał, co 3 mopsy robią w nocy

18 Sierpnia 2020

Mopsy to bardzo towarzyskie pieski, które uwielbiają zabawy z dziećmi. Potrafią być leniwe, jednak nie należy się na nie złościć, taka jest ich natura. Uwielbiają inne psiaki, jednak najlepiej z tej samej rasy, co one. Doskonale o tym wiedział pewien miłośnik mopsów, który pod swoim dachem wychowywał 3 urocze psy tej rasy. Zwierzaki świetnie się ze sobą dogadywały, nawet w nocy!

Mopsy to średniej wielkości zwierzaki, które mogą ważyć nawet około 8 kilogramów. Nie są to małe pieski, jednak zajmują zdecydowanie mniej miejsca niż owczarki czy labradory. Mopsy charakteryzują się bardzo pogodnym usposobieniem, co cenią sobie właściciele. Niektórzy porównują tę rasę do maskotek, jednak zdecydowanie nie należy ich z pluszakami mylić. Mopsy to po prostu bardzo urocze pieski, które szybko przywiązują się do opiekunów, a gdy wybiorą sobie tego ulubionego, to potrafią chodzić za nim krok w krok.

Próbowali zaprzyjaźnić małego husky z dzieckiem. Nie wszystko poszło zgodnie z planemPróbowali zaprzyjaźnić małego husky z dzieckiem. Nie wszystko poszło zgodnie z planemCzytaj dalej

Mopsy w ukrytej kamerze

Pewien mężczyzna postanowił nagrać, co robią jego ukochane mopsy w nocy. Mężczyzna wychowywał 3 pieski tej rasy. Wszystkie były mocno przywiązane do niego, uwielbiały z nim spać w jednym łóżku. Mężczyzna postanowił wykorzystać ten fakt i nagrał, co robią mopsy w nocy. Kiedy obejrzał następnego dnia nagranie, sam nie mógł uwierzyć w to, co widzi. Okazało się, że wszyscy przytulają się do siebie większość nocy!

- W końcu jest tutaj! Zakończenie trylogii, o które wszyscy pytają. Tak właśnie wyglądała zmagania ze spaniem z mopsami. One są małe, ale potrafią tak przygnieść Cię do łóżka, że nie możesz się w ogóle ruszać. A i świetnie ogrzewają! Ich chrapanie jest naprawdę kojące - napisał właściciel zwierzaków.

Dodał, że jego partnerka nie jest fanem spania z pieskami w łóżku, ale akurat wyjechała w podróż służbową. Chelsey ma się skarżyć na to, że psiaki zajmują dużo miejsca. Trochę się wiercą, ale czy na pewno nie ma dla nich miejsca?

DZISIAJ GRZEJE:1.Próbowali zaprzyjaźnić małego husky z dzieckiem. Nie wszystko poszło zgodnie z planem
2. Myśleli, że znaleźli szczeniaki labradora. Prawda okazała się ogromnym zaskoczeniem, nie wierzyli


- Nie mogę uwierzyć, że właśnie poświęciłem 4 minuty na oglądanie mężczyzny śpiącego z mopsami.
- To wygląda lepiej niż niektóre relacje.
- One naprawdę ufają mu - czytamy w komentarzach pod uroczym filmikiem.

Zobaczcie urocze wideo, które skradło serca internautów. Zgadzacie się, że jest słodkie?

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Duży pies w jednej chwili skoczył w kierunku dziecka. Sekundy później babcia musiała zareagować, wszystko się nagrało
  2. Kasia Cichopek kręci swoją zgrabną nóżką. Przebojowe nagranie zamieściła na TikToku
  3. Wrócił do weterynarza, aby zobaczyć, co dzieje się z uratowanym przez niego pitbullem. Piękna reakcja szczeniaka
  4. Chihuahua stanęła do walki z dogiem niemieckim. Jest 30 razy mniejsza od niego
  5. Brutalny atak na koziołka w azylu. Zatrzymano podejrzaną osobę, która odcięła głowę zwierzęciu
  6. Ministerstwo oficjalnie potwierdziło. Chodzi o Polaków wracających zza granicy, wielu nie będzie zadowolonych

Źródło: youtube.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł