mops
Źródło: tiktok.com/@raphiflowers

Mops nienawidzi się kąpać. Za każdym razem, gdy jego pani wchodzi do wanny, robi niesamowitą rzecz

13 Października 2020

Mops o imieniu Diego, jak większość psów po prostu nie znosi kąpieli. Jego właścicielka jest w pełni świadoma jego nienawiści do wanny, jednak nie ma wyboru i od czasu do czasu musi go umyć. Utrzymuje, że pies piszczy przy tym, jakby ktoś chciał go zamordować i nie jest w stanie przywyknąć do tego zabiegu. Mops nie wyobraża sobie, że komukolwiek może podobać się leżenie w wannie pełnej wody, w związku z tym, gdy jego pani bierze kąpiel, robi coś niesamowitego.

Mops nie jest w stanie przyzwyczaić się do faktu, że czasem kąpiel jest potrzebna. Właścicielka, Raphi Muñoz musi siłą wciągać go do wanny, co robi z ogromnymi wyrzutami sumienia. Jednak nienawiść do kąpieli tego psa sięga jeszcze dalej. Nie może on sobie bowiem wyobrazić, że jego ukochaną panią może pociągać leżenie w wodzie. Dlatego też za każdym razem, gdy Raphi wchodzi do wanny, mops czuje, że musi jakoś zainterweniować.

Golden retriever wynalazł własny sposób schodzenia po schodach. Trudno się nie uśmiechnąćGolden retriever wynalazł własny sposób schodzenia po schodach. Trudno się nie uśmiechnąćCzytaj dalej

Mops nienawidzi kąpieli

Mały czarny piesek czuje się w obowiązku wspierać swoją panią, gdy ta wchodzi do wanny. Przy każdej kąpieli czuwa więc przy niej wiernie, od czasu do czasu... płacząc wniebogłosy. Ostatnio jednak jego podejście nieco się zmieniło i postanowił okazywać wsparcie w milczeniu. Teraz kiedy Raphi wchodzi do wanny, by się zrelaksować, jej oddany mops podaje jej łapę, by dodać jej otuchy! Jeśli nie przyjmuje jego oferty, psiak stoi obok i piszczy.

- To bardzo heroiczne i szlachetne z jego strony! Jest wobec mnie bardzo opiekuńczy, więc nie spodziewałbym się po nim niczego mniej - mówi roześmiana właścicielka w rozmowie z The Dodo.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niedożywiony york błąkał się samotnie po ulicy. Staruszka jest bardzo słaba, potrzebuje pomocy
2. Fatalne informacje dla właścicieli psów. Nikt nie spodziewał się przykrych wiadomości
3. Kinga Rusin wzięła udział w święcie myśliwych. Teraz tłumaczy się internautom

Pies chce dodać pani otuchy

Nagranie z Diego w roli głównej obejrzano ponad 2 miliony razy, a internauci zaczęli zadawać rozmaite pytania na temat psa. Raphi odpowiedziała na kilka z nich, a to, które zaskoczyło ją najbardziej, brzmiało... czy mops miał wcześniej właściciela, który utonął. Odpowiedź jest przecząca, a właścicielka zapewnia, że jej pies w gruncie rzeczy uwielbia wodę i z ochotą rzuca się do jeziora, czy oceanu, jednak kąpiel to zupełnie inna bajka. Dlatego też za każdym razem musi towarzyszyć swojej pani w łazience - to naprawdę miły gest z jego strony!

Turysta znalazł młode pumy. Kocia mama stanęła w obronie, nagranie dla osób o mocnych nerwachTurysta znalazł młode pumy. Kocia mama stanęła w obronie, nagranie dla osób o mocnych nerwachCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bohaterka "Królowych życia" opublikowała wzruszające i nieznane dotąd zdjęcia ze ślubu. Wielu może być zaskoczonych
  2. Owczarek niemiecki i dziecko. Pies zareagował błyskawicznie, gdy ojciec podniósł rękę na chłopca
  3. Iga Świątek wróciła do domu i kochanego kota pod osłoną nocy. Na finale rozbroiła wszystkich wspominając mruczka
  4. Uratował konia zaplątanego w łańcuchy. Otrzymał wspaniałe podziękowania
  5. Chcieli porzucić swojego psa na ulicy. Zwierzak zorientował się, co się dzieje, wszystko nagrano
  6. Wyjawili prawdę o lockdownie Polski. Wielu Polaków chce go uniknąć, również turyści. Wicepremier przemówił

źródło: thedodo.com

Następny artykuł