mops ukryty na zdjęciu
Źródło: twitter.com/iam_aisswarya

Ciężko uwierzyć, ale na zdjęciu jest mops. Mało kto znajduje go w mniej niż minutę

10 Września 2020

Mops ukrył się tak dobrze, że tysiące internautów głowiło się nad rozwiązaniem testu na spostrzegawczość. Trzeba przyznać, że z wielu tego typu zdjęć służących sprawdzeniu naszego wzroku, jest naprawdę sporym wyzwaniem. Widzicie, gdzie ukrył się pies? Większość szukających szuka dużo dłużej, niż minutę - część poddaje się już po kilku!

Mops owszem, jest małym pieskiem, ale czy aż tak małym, by nie dało się go odnaleźć na zdjęciu? Jak się okazuje to naprawdę spore wyzwanie. Pies, choć znajduje się w zasięgu widzenia, ukrył się tak dobrze, że mało kto jest w stanie odszukać go w mniej niż minutę, a większość poddaje się już po kilku. Czy uda ci się znaleźć ukrytego zwierzaka? Nagrodą jest samo zobaczenie psiego uśmiechu!

Gigantyczny dog niemiecki zbliżył się do przerażonego szczeniaczka. Właścicielka nie reagowałaGigantyczny dog niemiecki zbliżył się do przerażonego szczeniaczka. Właścicielka nie reagowałaCzytaj dalej

Test na spostrzegawczość

Takie zagadki polegające na sprawdzeniu spostrzegawczości bardzo dobrze działają na nasz mózg. Nie tylko sprawdzają nasz wzrok, ale także bystrość umysłu. Niestety, w obecnych czasach nasz mózg codziennie otrzymuje tak dużo bodźców, że czasem nie jest w stanie ich wszystkich przetworzyć. Ciężko jest nam także skupić się dłużej na jednej rzeczy. Testy, które wymagają skupienia i zmuszają oczy do wykonania pracy pozwalają nam na wyciszenie się i wspomagają koncentrację. Świetnie działają na umysł, ale i na duszę - skupiając się na chwilę na jednym, prostym zadaniu, mamy szansę nieco przystopować i zrelaksować się!

DZISIAJ GRZEJE:1. Jeż i kot są najlepszymi przyjaciółmi. Nietypowy duet stał się prawdziwymi gwiazdami
2. Masz w domu psa? Szykuj portfel, już zdecydowane
3. W Polsce ruszy pierwsza klasa o profilu łowieckim. Będą uczyć polowania na zwierzęta

Gdzie jest mops?

W przypadku tej zagadki nagrodą jest nie tylko satysfakcja i chwila wytchnienia dla naszego mózgu. To także możliwość zobaczenia naprawdę zadowolonego pieska! Nie wiadomo czy mops schował się celowo, czy może autor fotografii miał taki zamysł, jednak efekt jest jeden - naprawdę ciężko go znaleźć. Zagadka okrążyła już rozmaite sieci społecznościowe, a wszędzie pojawiły się zarówno głosy tych, którzy psa zauważyli, jak i tych sfrustrowanych, którym była naprawdę ciężko! Do której grupy należysz? Sprawdź, czy uda ci się zobaczyć psa na zdjęciu poniżej. Powodzenia!

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Jechał jak wariat. Chcieli go ukarać, a skończyło się eskortą do szpitala
   2. Mężczyzna uratował psa rasy beagle przed uśpieniem. Pies podziękował mu w niezwykły sposób
   3. Skazał piękną klacz na śmierć. Wolontariusze błagają o pomoc, zostały ostatnie godziny
   4. Gigantyczny dog niemiecki zbliżył się do przerażonego szczeniaczka. Właścicielka nie reagowała
   5. Dorobił się milionów na przemyśle futrzarskim. Milioner tłumaczy się z warunków panujących na fermach zwierząt
   6. Brat Agaty Dudy przerwał milczenie i wyjawił całą prawdę. Odsłonił kulisy, odważne słowa

Następny artykuł