Piesek mops
Źródło: youtube/thdodo

Pokonała ponad 5 tysięcy kilometrów, aby uratować mopsa. Gdy przyjechała na miejsce, zaniemówiła

6 Maja 2020

Mops mieszkał w pseudohodowli w Iranie. Piesek został uratowany z okropnego miejsca, jednak potrzebował pilnej pomocy. Mieszkanka Belgii pokonała ogromny dystans, aby uratować psiaka.

Mieszkanka Belgii, Marym zobaczyła zdjęcie biednego mopsa na Facebooku, który żył wcześniej w pseudohodowli. Piesek pilnie potrzebował medycznego wsparcia. Zwierzę miało kilka chorób skóry, a także problemy z płucami. Kobieta nie zniechęciła się, wsiadła do samolotu, aby uratować mopsa. Pokonała ponad 5 tysięcy kilometrów, aby dotrzeć do czworonoga. Gdy go zobaczyła, ponownie zakochała się. Wiedziała, że bez psiaka nie wróci do domu.

Chory mops otrzymał szansę

Mops o imieniu Tobby był bardzo odważny. Nie bał się zaufać obcej kobiecie, która przyleciała po niego z innego kraju. Pies wsiadł na pokład samolotu i poleciał z kobietą do Belgii, gdzie rozpoczęto jego leczenie.

- Gdy zabraliśmy psa do weterynarza w Belgii, pies zaczął skakać. Użył swojej siły, która mu została, aby powiedzieć wszystkim „cześć” - wyznała kobieta w materiale dla "TheDodo".

Lekarze rozpoczęli walkę o życie psiaka. Okazało się, że nie mają dobrych wiadomości dla opiekunki. Pies był przytrzymywany przy życiu za pomocą różnych aparatur. Właścicielka miała dwie opcje: uśpić psa, albo zabrać go na leczenie do innego miasta, gdzie była możliwość uleczenia mopsa. Kobieta nawet nie rozważyła eutanazji. Pojechała z Tobby'm na operację ratującą jego życie. Całe szczęście, udała się.

Mops szybko odzyskał siły i zaczął cieszyć się życiem. Jego ulubioną zabawką stał się mały słonik, a na widok balonów wręcz szaleje. Mops zaprzyjaźnił się też z innymi psami w mieszkaniu. Pies zapomniał o traumatycznej przeszłości, cieszył się z tego, co ma teraz.

DZISIAJ GRZEJE:1. Próbowała odebrać yorkowi zabawkę. Reakcja psa zaskoczyła właścicieli, wszystko się nagrało
2. Babcia była przekonana, że zajmuje się gromadką kotów. Dziwnie wyglądający mruczek nie wzbudził jej podejrzeń

- Nikt nie potrafił sobie wyobrazić w to, co przeszedł pies w ciągu dwóch miesięcy. On jest wojownikiem. Jeśli on nie chciałby walczyć, to nie mogłabym nic zrobić dla niego - dodaje Marym.

Zobaczcie niezwykłą metamorfozę psa!

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

MopsMops przeszedł mnóstwo operacji
youtube/thedodo/

MopsWszystkie udały się
youtube/thedodo

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Psy złapały trop. Spełnia się czarny scenariusz w poszukiwaniach Kacperka
  2. 2-letnia suczka wciąż wygląda jak szczeniak. Jej niecodzienny wygląd nie jest wynikiem żadnej choroby
  3. Kolejny raz przyłapała boksera na ucieczce. Mina czworonoga, gdy został złapany zaskakuje
  4. Najbardziej agresywny pies na świecie? Chihuahua pokazuje wszystkim, gdzie ich miejsce
  5. Próbowała odebrać yorkowi zabawkę. Reakcja psa zaskoczyła właścicieli, wszystko się nagrało
  6. 6 zaskakujących faktów o pudlach. Czy wiesz wszystko o psach z kręconą sierścią?

Źródło: youtube

Następny artykuł